15 Ağustos 2012, Çarşamba 16:01:57

THY KANCAYI DÜNYANIN EN İYİSİNE TAKTI...

Türk Hava Yolları'nın Lionel Messi'yle anlaştığı iddia edildi...
  • Kesinleşti mi bu olay,nabız mı yokluyorlar daha?
  • Cevabin da patates gibi olmus :-)Onyargili oldugun yorumlarindan belli hemen bana pas bileti hazirladin,THY'de calismiyorum ama bu jestine tesekkur ederim.Ayrica ben yurtdisinda yasiyorum ve isim geregi onlarca ulke gezmisimdir.Benim anlattiklarimdan nasil boyle sonuclar cikarip da anlamak istediklerini anlamissin bravo sana.Kim ile Hrant birer Ermeni sembolu oldugu icin ornek verdim yoksa kisiliklerine vatanseverliklerine bir soz soyledigimi hatirlamiyorum(gerci Kim'in uygunsuz videolari var ama).Koprunun yapimi baska bir konu zihninde uydurdugun arsa ranti baska bir konu.Kopruye karsi cikanlarin da derdi arsa ranti degildi sirf muhalefet olsun,yetimin hakkini sattirmam nasil bir lafsa :-)))))
  • sponsorlara milyon dolarlar ver,çalışanın parasına göz dik !!! vicdan ve merhamet diliyorum size mübarek günlerde..
  • Kobe Brynat`e sozum: 1- Dink Ermenidir ve Tui.rk Vatandasidir. Bu ulkeyi seven guzel bir insandi. Ermeni diye hunharca katledildi. Sen de bana Globally Yours diyorsun. Sen de ne global bir kimlik ne de vicdan var. 2- Iki kopruyu ayni anda tamire koyan zihniyetin yillar once arsalari parselledigini , ranta hazir oldugunu ve ucuncu kopruyu diretmek icin utanmadan yaz gunu Tum Istanbula iskence cektirmesini de ne kadar sig ozetledin. Gercekten uzuldum. Sirkettin o kadar pas imkani var. Dunyayi gorup algilamak icin.Demek ki sen ölu bir yatirimsin.

Türkiye'nin son yıllarda attığı adımlarla Avrupa ve dünyada adından sıklıkla söz ettirdiği milli markası Türk Hava Yolları öyle bir ismin peşine düştü ki, adeta ses getirecek cinsten.

Yaptığı sponsorluk anlaşmaları ve reklamlarıyla ülkede eleştiri konusu da olan ancak hamleleriyle hızlı bir büyüme içine giren THY, yeni sponsorluk anlaşmasıyla reklam yüzünü dünyaca ünlü Barcelona'lı futbolcu Lionel Messi'ye çevirdi. Türk Hava Yolları'nın Arjantanli genç oyuncuyla sponsorluk anlaşması konusunda uzlaştığı iddia ediliyor.

THY'nin reklam yüzü olması konusunda sponsorluk anlaşması yaptığı isimler halihazırda dünyaca ünlü markalardan oluşuyor. Kobe Bryant ve Caroline Wozniacki de bunlara örnek. Ancak gerçekleşmesi halinde şüphesiz en çok ses getirecek olan dünyanın en iyi futbolcusu olarak gösterilen Lionel Messi olacak.

THY, iddiaları yalanlamadı ancak henüz resmi bir anlaşma yapılmadığını, Messi ile birlikte başka görüşmelerin de sürdüğünü bildirdi.

THY KANCAYI DÜNYANIN EN İYİSİNE TAKTI...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
Kesinleşti mi bu olay,nabız mı yokluyorlar daha?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bryant'dan Patates'e ~ 6 yıl önce
Cevabin da patates gibi olmus :-)Onyargili oldugun yorumlarindan belli hemen bana pas bileti hazirladin,THY'de calismiyorum ama bu jestine tesekkur ederim.Ayrica ben yurtdisinda yasiyorum ve isim geregi onlarca ulke gezmisimdir.Benim anlattiklarimdan nasil boyle sonuclar cikarip da anlamak istediklerini anlamissin bravo sana.Kim ile Hrant birer Ermeni sembolu oldugu icin ornek verdim yoksa kisiliklerine vatanseverliklerine bir soz soyledigimi hatirlamiyorum(gerci Kim'in uygunsuz videolari var ama).Koprunun yapimi baska bir konu zihninde uydurdugun arsa ranti baska bir konu.Kopruye karsi cikanlarin da derdi arsa ranti degildi sirf muhalefet olsun,yetimin hakkini sattirmam nasil bir lafsa :-)))))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
sponsorlara milyon dolarlar ver,çalışanın parasına göz dik !!! vicdan ve merhamet diliyorum size mübarek günlerde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
patate ~ 6 yıl önce
Kobe Brynat`e sozum: 1- Dink Ermenidir ve Tui.rk Vatandasidir. Bu ulkeyi seven guzel bir insandi. Ermeni diye hunharca katledildi. Sen de bana Globally Yours diyorsun. Sen de ne global bir kimlik ne de vicdan var. 2- Iki kopruyu ayni anda tamire koyan zihniyetin yillar once arsalari parselledigini , ranta hazir oldugunu ve ucuncu kopruyu diretmek icin utanmadan yaz gunu Tum Istanbula iskence cektirmesini de ne kadar sig ozetledin. Gercekten uzuldum. Sirkettin o kadar pas imkani var. Dunyayi gorup algilamak icin.Demek ki sen ölu bir yatirimsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000