28 Ağustos 2012, Salı 12:03:05

THY KABİNE REKOR BAŞVURU

Türk Hava Yolları’nın kabin memuru alım ilanınta üç günde 18 bin kişi rekor başvuruda bulundu.
  • Sözler kolayca yapılabilir, ancak kolayca yerine getirilemez. Bu, Dr.Akpada'nın sevgilimi 48 saat içinde bana geri getireceğini söylediğinde aklımdan geçen ilk şeydi. Ama sevgilimden bir çağrı aldığımda şok olduğumu söylemeliyim ve beni terkettiğinden ve onu geri almam için bana yalvardığı için özür diliyor. Bunlar, Dr.Akpada ile iletişime geçtiğinizde, e-posta yoluyla watssap +27844130246 iletişim bilgilerini kullanarak elde ettiğiniz avantajlar arasındadır: (akpadatemple@hotmail.com)
  • Arkadaşlar sınavda Ne soruyorlar lütfen yardımcı olun
  • 4 subat görüsmeye cagırılan var mı?
  • Arkadaşlar merhaba , ben internet üzerinden başvuru yaptım kaç gün sonra ingilizce sınavına girerim yardımcı olur musunuz ?

 

İki yıl üst üste Avrupa’nın en iyi havayolu seçilen Türk Hava Yolları, gençlerin kariyer hedefleri arasında da en gözde şirketlerden biri haline geldi.  Yaklaşık 5 bin 500 kabin memurunun çalıştığı şirketin, yeni kabin memuru almak için açtığı ilana rekor başvuruda bulunuldu.

THY’ye ait internet sitesinden yapılan kabin memuru alım ilanına, üç günde 18 bin kişi başvurdu. Toplam 200 civarında kabin memurunun alınacağı belirtilirken başvuruların, son güne kadar daha da artacağı kaydedildi.

THY’den edinilen bilgiye göre kabin memuru alımı için son başvuru gününün Cuma olduğu bildirildi. Yeni alınacak kabin ekipleri de part time olarak görevlendirilecek. Altı ay süreli sözleşme yapılacak ve iki sözleşme sonunda Toplu İş Sözleşmesine dahil edilecek kabin memurları bin 700 TL maaş ile işbaşı yapacak.


İşte THY’nin alacağı Bay ve Bayan Kabin Memuru Adaylarında Aranan Şartlar

Ön Koşullar:
T.C. uyruklu olmak
En az lise veya dengi okul mezunu olmak (Yurtdışında eğitim görmüş adaylar için denklik belgesi ibraz edilmesi zorunludur)
İyi derecede İngilizce bilmek
THY A.O.’nun öngördüğü ilde ikamet etmeyi kabul etmek
01.01.1983 ile 31.12.1990 tarihleri arası doğumlu olmak
Adli sicil kaydı veya adli sicil arşiv kaydı bulunmamak
Erkek adaylar için; askerlik hizmetini tamamlamış veya en az 2 yıl tecil ettirmiş olmak
Sağlık ve Fiziki Koşullar
Bayanlarda 160-180 cm.arası boya sahip olmak
Erkeklerde 170-190 cm.arası boya sahip olmak
Boy ve kilo arasında uygun farklılıkta olmak (Ölçümler THY tarafından veya THY’nin belirleyeceği kurum/kuruluşlarca yapılacaktır)
Sağlık durumu uçuşa müsait olmak (THY’nin yönlendireceği sağlık kurumlarından sağlık durumunun uçuşa uygun olduğuna dair rapor almak)
Daha önce THY A.O. veya diğer havacılık kuruluşlarındaki uçuş görevlerinden disiplinsizlik, sicil yetersizliği veya sağlık nedeniyle ayrılmamış olmak

THY KABİNE REKOR BAŞVURU

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (1419)

voirel ~ 3 ay önce
Sözler kolayca yapılabilir, ancak kolayca yerine getirilemez. Bu, Dr.Akpada'nın sevgilimi 48 saat içinde bana geri getireceğini söylediğinde aklımdan geçen ilk şeydi. Ama sevgilimden bir çağrı aldığımda şok olduğumu söylemeliyim ve beni terkettiğinden ve onu geri almam için bana yalvardığı için özür diliyor. Bunlar, Dr.Akpada ile iletişime geçtiğinizde, e-posta yoluyla watssap +27844130246 iletişim bilgilerini kullanarak elde ettiğiniz avantajlar arasındadır: (akpadatemple@hotmail.com)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Seda ~ 2 yıl önce
Arkadaşlar sınavda Ne soruyorlar lütfen yardımcı olun

Yanıtla

Kalan karakter 1000
beste ~ 2 yıl önce
4 subat görüsmeye cagırılan var mı?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Miray ~ 2 yıl önce
Evet bende 4 şubatta gireceğim dynede
Miray ~ 2 yıl önce
Evet bende 4 şubatta gireceğim dynede
Müjgan ~ 3 yıl önce
Arkadaşlar merhaba , ben internet üzerinden başvuru yaptım kaç gün sonra ingilizce sınavına girerim yardımcı olur musunuz ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000