19 Şubat 2013, Salı 09:58:04

THY KABİNDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'Nİ SEÇTİ

Türk Hava Yolları, her geçen gün artan filo sayısıyla birlikte doğan kabin memuru ihtiyacını gidermek için Anadolu Üniversitesi'ni seçti.
  • Sanirim korkmaya basladm bu yorumlari gorunce ne.yani okudugumuz bolum bu kadar basit mi bu kadar emek bosunami ,? Ben 4 yillik universtyi kazanmisken havaciliga asik olddgum iicn bu bolumu tercih ettm sucmu ? Kusura bakmayn da siz de biraz insan olun insanlarn sabah kadar uyumadigi ders calisip ingilizceyi ana dili gibi ogrenmeye calistgi emeklerinin bosuna gidecegini nasl soylersiniz ...bence hersey insann icinde olacak sen ingilizceyi bildikten sonra diksiyon vs ii olduktan sonra sana kim ne yapabilir allah askna. Brakin bu olumsuzluklari da onunuze bakin insanlari hayattan sogutmayn bu bolumu okuyorum ve inanyrm ben bir yere giremesemde bana ogrendiklerim kar kaliyor anladnz mi
  • Öğrencilerime tavsiye edecektim az daha , Allahtan bu sayfayı gördüm. Bu ne biçim bi sektörmüş. Hiç gereği yok. Gidin seyislik okuyun. Gidin posta hizmetleri okuyun.
  • Burayı okuyan biri warsa hala bana yardimci olabilirmi lutfen bu anlasma bu senemi gecerli sadece
  • Ben hükümet taraftarı biri olmadığım halde gayet temiz net ve anlaşılır bir süreçten geçerek thy na girdim. Şimdi yazilanlari okuyorum da herkes her istedigi işi yapamaz, yapsa bile mutlu olamazsa hüsran ile sonuçlanır herşey. bukadar kolay degil iyi yerlere gelmek.bence lise mezunu bile olmaması gerekiyor okadar çok kaliteli universitelerden mezun olan arkafaslarim var ki diğerleri resmen yanlarında siritiyor.uni. mezunu diyip gecmemek lazim hem bir dil hemde vizyon katıyor kişiye. Kisaca kimse bu meslegin okulunu okuyup bu işi kesin yapabilecegine veya bu ise kesin girecegine inanmasin.disaridan okadar net gözüküyor ki bu isi yapabilecekler sizde anlarsınız.curuk yumurtalar elbet oluyor oblarda ona göre muamele goruyoar.saygilar.

Havacılık sektöründe giderek yükselen Türk Hava Yolları kabin memuru ihtiyacını daha nitelikli personelle takviye etmek için Anadolu Üniversitesi ile işbirliği anlaşması imzaladı.

Türk Hava Yolları (THY) ve Anadolu Üniversitesi arasında yapılan “Kabin Ekibi Eğitimi ve İstihdamı”  protokolüne göre Anadolu Üniversitesi, Ulaştırma Yüksekokulu bünyesinde kurulan, Sivil Havacılık Kabin Hizmetleri önlisans programıyla kabin memurluğu alanında, donanımlı personel yetiştirilmesi hedefleniyor. 

THY KABİNDE ANADOLU ÜNİVERSİTESİ'Nİ SEÇTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

Aski asuman ~ 3 yıl önce
Sanirim korkmaya basladm bu yorumlari gorunce ne.yani okudugumuz bolum bu kadar basit mi bu kadar emek bosunami ,? Ben 4 yillik universtyi kazanmisken havaciliga asik olddgum iicn bu bolumu tercih ettm sucmu ? Kusura bakmayn da siz de biraz insan olun insanlarn sabah kadar uyumadigi ders calisip ingilizceyi ana dili gibi ogrenmeye calistgi emeklerinin bosuna gidecegini nasl soylersiniz ...bence hersey insann icinde olacak sen ingilizceyi bildikten sonra diksiyon vs ii olduktan sonra sana kim ne yapabilir allah askna. Brakin bu olumsuzluklari da onunuze bakin insanlari hayattan sogutmayn bu bolumu okuyorum ve inanyrm ben bir yere giremesemde bana ogrendiklerim kar kaliyor anladnz mi

Yanıtla

Kalan karakter 1000
öğretmen ~ 4 yıl önce
Öğrencilerime tavsiye edecektim az daha , Allahtan bu sayfayı gördüm. Bu ne biçim bi sektörmüş. Hiç gereği yok. Gidin seyislik okuyun. Gidin posta hizmetleri okuyun.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yardııım ~ 5 yıl önce
Burayı okuyan biri warsa hala bana yardimci olabilirmi lutfen bu anlasma bu senemi gecerli sadece

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yandaş mı o da ne? ~ 5 yıl önce
Ben hükümet taraftarı biri olmadığım halde gayet temiz net ve anlaşılır bir süreçten geçerek thy na girdim. Şimdi yazilanlari okuyorum da herkes her istedigi işi yapamaz, yapsa bile mutlu olamazsa hüsran ile sonuçlanır herşey. bukadar kolay degil iyi yerlere gelmek.bence lise mezunu bile olmaması gerekiyor okadar çok kaliteli universitelerden mezun olan arkafaslarim var ki diğerleri resmen yanlarında siritiyor.uni. mezunu diyip gecmemek lazim hem bir dil hemde vizyon katıyor kişiye. Kisaca kimse bu meslegin okulunu okuyup bu işi kesin yapabilecegine veya bu ise kesin girecegine inanmasin.disaridan okadar net gözüküyor ki bu isi yapabilecekler sizde anlarsınız.curuk yumurtalar elbet oluyor oblarda ona göre muamele goruyoar.saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000