09 Temmuz 2014, Çarşamba 13:26:14

THY KABİN MEMURUNU ŞOKE EDEN TEKLİF

Kutsal Tutku Yıldız adlı genç, Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan Elif H.’a, uçakta servis yaptığı sırada evlenme teklif etti, uçakta alkış tufanı koptu.
  • Başka haber mi kalmadı..gereksiz bi haber...Gerçekten moda oldu uçakta evlenme teklifi etmek
  • Insanda biraz sans olucak diye bosuna demiyorlar demek. Cocugu da kizi da taniyorum kiz allahin sevdigi kuluymus.. Allah mutlu etsin
  • Cok romantik Mutluluklar sizin olsun ins
  • Tebrikler allah mutlu mesut etsin guzel cifti. Cok guzel bir teklif olmus kizcagiz ellerinde eldivenlerle nasil sarilmis..

Kutsal Tutku Yıldız isimli genç, Türk Hava Yolları’nda kabin memuru olarak görev yapan Elif H.’a, uçakta servis yaptığı sırada evlenme teklif etti, uçakta alkış tufanı koptu.

Türk Hava Yolları kabin memuru Elif H., İstanbul-İzmir seferini yapan uçakta hayatı boyunca unutamayacağı bir anı yaşadı.

İstanbul’dan İzmir’e giden THY’nin TK2328 sefer sayılı uçağında görev yapan kabin memuru H., servis yaptığı sırada sevgilisinden evlenme teklifi aldı. Kız arkadaşından habersiz olarak THY uçağına bilet alan Kutsal Tutku Yıldız, uçuş esnasında yerinden kalkarak o sırada servis yapan kabin memurunun yanına gitti. Bir anda sevgilisini karşısında güllerle gören genç kabin memuru büyük şaşkınlık yaşadı.

Uçakta bulunan yolcuların şaşkın bakışları arasında genç adam, kız arkadaşına evlenme teklif etti. Kabin memuru evlenme teklifini kabul edince de uçakta büyük bir alkış tufanı koptu.

İşte o anlar:

©AirportHaber

THY KABİN MEMURUNU ŞOKE EDEN TEKLİF

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

İsim / Rumuz ~ 3 yıl önce
Başka haber mi kalmadı..gereksiz bi haber...Gerçekten moda oldu uçakta evlenme teklifi etmek

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bir dost ~ 4 yıl önce
Insanda biraz sans olucak diye bosuna demiyorlar demek. Cocugu da kizi da taniyorum kiz allahin sevdigi kuluymus.. Allah mutlu etsin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Tebrikler ~ 4 yıl önce
Cok romantik Mutluluklar sizin olsun ins

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Tebrikler allah mutlu mesut etsin guzel cifti. Cok guzel bir teklif olmus kizcagiz ellerinde eldivenlerle nasil sarilmis..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000