14 Şubat 2016, Pazar 11:34:26

THY kabin memuru slide patlattı

Türk Hava Yolları'nın İstanbul-Seul seferini gerçekleştirecek olan B777 tipi uçağın yanlışlıkla slide'ı patladı. Uçak bakıma alınırken Seul seferi başka bir uçakla gerçekleştirildi.
  • BİZİM OTOBÜSLERDE DE ZAMAN ZAMAN TURŞU BİDONU PATLIYOR. GEÇMİŞ OLSUN MESLEKTAŞIMIZA.
  • ayjetten gelme kaptan çocugudur kesin
  • Kaptan çocuğu muymuş.
  • Geçen gün, ekip arkadaşlarımızın,uçakta bir cocuğa müdahelede bulunup, ufak bir manevra ile büyük bir olayı önlediklerini duyduk.iyi eğitim almanın faydalarının pratiğe aktarılışıydı bu.ama gördükki, eğitim başkanlığının bu başarısını, yaptırdığı 2. bir haber ile sanki kendi başarısıymış gibi sahiplendi Nevin çolak. Bir anda atıverdi Uçş Eğt Başkanı Şekerci ve md. ünü bir kenara. Hala hangi makamda olduğunun sanırım farkında değil, kendini hala eski yerinde zannediyor biri hatırlatıversin. Şunu sorarım ben olsam Sedat Şekerci yerinde.'' Acaba başarıyı sahiplenen zatı aliniz; slayd patlaması gibi talihsiz ama olabilir diye yormlanabilecek bu durumuda sahiplenip konuyu bu siteye haber yaptırırmısınız? Yoksa başarısızlığı! yada iş akdi feshine bile gidebilen bu olaylarda kenara geçip , Bu eğitimin başarısızlığı beni ilgilendirmez, bu eğitim müdürünün işi mi dersiniz?''

Türk Hava Yolları'nın İstanbul'dan Güney Kore'nin başkenti Seul'e gidecek uçağın slide'ı patladı. Uçak seferden çekildi.

TK90 sefer sayısı ile Atatürk Havalimanı'ndan Seul'e gidecek yolcuların alımı tamamlandıktan sonra olayın meydana geldiği öğrenildi.

Bir kabin memuru tarafından yanlışlıkla patlatılan slide (acil tahliye botu) nedeniyle yolcular yeniden Atatürk Havalimanı terminaline alındı. 

Boeing B777-300ER tipi uçak bakım için hangara alınırken, İstanbul-Seul seferine TC-JJM tescilli Boeing B777-300ER tipi uçak verildi. Uçak yaklaşık 3 saatlik rötarla Seul'e hareket etti.

©AirportHaber

THY kabin memuru slide patlattı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (130)

ÖZBİRLİK SEYAHAT ~ 2 yıl önce
BİZİM OTOBÜSLERDE DE ZAMAN ZAMAN TURŞU BİDONU PATLIYOR. GEÇMİŞ OLSUN MESLEKTAŞIMIZA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
737ci ~ 2 yıl önce
ayjetten gelme kaptan çocugudur kesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
1 ~ 2 yıl önce
Kaptan çocuğu muymuş.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
boncuk ~ 2 yıl önce
yok, bunlar purser çocuğu oluyo genelde. senin mantığına göre...
K.H.B NEVİN HANIM ~ 2 yıl önce
Geçen gün, ekip arkadaşlarımızın,uçakta bir cocuğa müdahelede bulunup, ufak bir manevra ile büyük bir olayı önlediklerini duyduk.iyi eğitim almanın faydalarının pratiğe aktarılışıydı bu.ama gördükki, eğitim başkanlığının bu başarısını, yaptırdığı 2. bir haber ile sanki kendi başarısıymış gibi sahiplendi Nevin çolak. Bir anda atıverdi Uçş Eğt Başkanı Şekerci ve md. ünü bir kenara. Hala hangi makamda olduğunun sanırım farkında değil, kendini hala eski yerinde zannediyor biri hatırlatıversin. Şunu sorarım ben olsam Sedat Şekerci yerinde.'' Acaba başarıyı sahiplenen zatı aliniz; slayd patlaması gibi talihsiz ama olabilir diye yormlanabilecek bu durumuda sahiplenip konuyu bu siteye haber yaptırırmısınız? Yoksa başarısızlığı! yada iş akdi feshine bile gidebilen bu olaylarda kenara geçip , Bu eğitimin başarısızlığı beni ilgilendirmez, bu eğitim müdürünün işi mi dersiniz?''

Yanıtla

Kalan karakter 1000
h. ~ 2 yıl önce
hello nevi
eş dost akraba ~ 2 yıl önce
yahu bu haberde beğenilmeyecek ne yazılmış. güzel bir olayın tek başına sahiplenilmemesi ve emeği olan herkesin onore edilmesi gerekliliğinden başka ne? sanırım beğenmeyen 4 kişi eş dost akraba ve bir de kendisi etti 4

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000