01 Nisan 2013, Pazartesi 10:15:32

THY KABİN MEMURU RAPOR KURBANI

Türk Hava Yolları’nda görev yapan N.B isimli kabin memuru, çok sık rapor aldığı için işten çıkartıldı, genç kabin memuru isyan etti: Hastalıklarım mesleğimin madalyaları”
  • Onurdan gelenlere haksızlık yapıyorsunuz biraz bence ,tamam belki içlerinde vardır vukuatlı veya az ingilizce bilen ama işini çok iyi yapan ama bir sebebten şimdiye kadar işe alınmamış insanlarda vardır, zaten tk nın şu anda bünyesinde eminim onurdan gelen toplam olarak 600 700 kişi vardır yada daha fazladır, kimse doğuştan tklı olmamıştır sanırım burası herkese açık bir kurumdur. Az maaş alıyorlar diye kimseyi küçümsememeniz lazım, belki konsept olarak servis olarak farklıdır tk ama onurda eğitim olarak gayet kaliteli bir eğitim vermektedir. Aslında sevinmeniz lazım en azından tecrübeli insanlar geliyor ya hiç tecrübesz olsalardı neolacaktı birde onlara iş öğretmek zorunda kalacaktınız...
  • Valla gencler sizin su sisko genel mudurunuz her hafta isinyepark borsa restauranta yemege geliyo keyfide pek gicir.pek sizi kafaya takdini dusunmuyorum. Bi gun cekim videosunudaa atim size bi link gonderin. Sizi seviyorum gencler yilmayin biz yolcular yaniniz dayiz.
  • Siz, bu aldığınız personelle ( parttimelar ve yoldan toplama torpilliler) best kabini, 5 yıldızı zor görürsünüz.
  • EMİNE LİM HERYERDE KABİN MEMURLARININ HAYATLARI BENIM IKI DUDAGIMI ARASINDADIR DIYE KONUSAN HAKETMEDIGI O MUDURLUGUNUN PARALARIYLA KENDINE SARAY GIBI EV ALAN KENDI KIZININ BILE SUREKLI ELESTIRDIGI BAYAN TORPIL MUDUR OLARAK ORDA OLDUGU VE HERSEYIN TORPILLE DONDUGU BIR HUKUMET ŞAK ŞAKCISI SİRKETTEN BU YASANANLARA SASIRMAMAK LAZIM!!!

Türk Hava Yolları’nda 2011 yılında özverili çalışması sonrası ayın yıldızı seçilerek THY Genel Müdürü Temel Kotil ve Kabin Hizmetleri Başkanı Emine Lim tarafından ödüle layık görülen N.B isimli kabin memuru, ödülün üzerinden iki yıl geçmeden işten çıkarıldı.

Uçuculuk yaptığı sırada birçok hastalıkla karşı karşıya kaldığını ve bu yüzden aldığı raporlardan dolayı işten atıldığını kaydeden N.B, sosyal paylaşım sitesi Facebook’taki sayfasında isyanını dile getirdi.

İşte kabin memurunun o sözleri:

©AirportHaber
 

THY KABİN MEMURU RAPOR KURBANI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (46)

Abartmayın ~ 5 yıl önce
Onurdan gelenlere haksızlık yapıyorsunuz biraz bence ,tamam belki içlerinde vardır vukuatlı veya az ingilizce bilen ama işini çok iyi yapan ama bir sebebten şimdiye kadar işe alınmamış insanlarda vardır, zaten tk nın şu anda bünyesinde eminim onurdan gelen toplam olarak 600 700 kişi vardır yada daha fazladır, kimse doğuştan tklı olmamıştır sanırım burası herkese açık bir kurumdur. Az maaş alıyorlar diye kimseyi küçümsememeniz lazım, belki konsept olarak servis olarak farklıdır tk ama onurda eğitim olarak gayet kaliteli bir eğitim vermektedir. Aslında sevinmeniz lazım en azından tecrübeli insanlar geliyor ya hiç tecrübesz olsalardı neolacaktı birde onlara iş öğretmek zorunda kalacaktınız...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İlhan ~ 5 yıl önce
Valla gencler sizin su sisko genel mudurunuz her hafta isinyepark borsa restauranta yemege geliyo keyfide pek gicir.pek sizi kafaya takdini dusunmuyorum. Bi gun cekim videosunudaa atim size bi link gonderin. Sizi seviyorum gencler yilmayin biz yolcular yaniniz dayiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ceo ~ 5 yıl önce
koskoca ceo o, hem hangisi hamdi ağa mı temel ağa mı, onları doyurmak zordur, balık ekmek yiyecek değiller ya, siz bi ayrıntılı yazın da ben orada bi yakalayım onları artık hangisi ise, istinye park öyle mi.
5 Yıldız:) ~ 5 yıl önce
Siz, bu aldığınız personelle ( parttimelar ve yoldan toplama torpilliler) best kabini, 5 yıldızı zor görürsünüz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
UÇAN KUŞ ~ 5 yıl önce
EMİNE LİM HERYERDE KABİN MEMURLARININ HAYATLARI BENIM IKI DUDAGIMI ARASINDADIR DIYE KONUSAN HAKETMEDIGI O MUDURLUGUNUN PARALARIYLA KENDINE SARAY GIBI EV ALAN KENDI KIZININ BILE SUREKLI ELESTIRDIGI BAYAN TORPIL MUDUR OLARAK ORDA OLDUGU VE HERSEYIN TORPILLE DONDUGU BIR HUKUMET ŞAK ŞAKCISI SİRKETTEN BU YASANANLARA SASIRMAMAK LAZIM!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000