01 Mayıs 2018, Salı 08:51:21

THY kabin memuru hayatını kaybetti

Türk Hava Yolları'nda kabin amiri olarak görev yapan Mümün Güventürk, evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.
  • Allah rahmet eylesin
  • Planlama başkanlığı khb bakalım kaç can daha alacaksınız... uyku yok beslenme yok zombi hayatı.. skytrax için önemli hatların önüne ya da arkasına sefer koy sonra 5 yıldız bekle... en önemlisi 32 dis meydanda gezen km bekle boarding içler acısı boeing uçak ful on arka çakılı 4 kişisin toplam amir de derki boarding de kabinde olcak sin 12 business için welcome kim hazirliycak on galley yi kim hazirliycak garibim km3 ama önce boarding de olacaksın sonra 5 yıldız Hee... bu giden canlar nolcak peki sıtma dan hastalanan kaç kişi var söylenmiyor neden corendon pegasus atlas burdan hiç boyle haber yok bi düşünün... yatacak yeriniz yok boyunuz devrilsin...
  • thy gercegi... allah mekanini cennet etsin.
  • normal degil ki, thyden bir kac kisi hayatini kaybeti. Mekani cennet olsun insallah

Türk Hava Yolları'nda kabin amiri olarak görev yapan Mümün Güventürk, evinde geçirdiği kalp krizi sonrası hayatını kaybetti.

AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Bağcılar'daki evinde aniden kalp krizi geçiren 1981 doğumlu kabin amiri Güventürk, hayatını kaybetti. Bir arkadaşı ile birlikte evde olduğu sırada aniden fenalaşan Güventürk, gece saat 03.00 sıralarında ambulansla hastaneye kaldırıldı. Genç kabin memuru tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Güventürk'ün cesedi otopsi için  Adli Tıb morguna götürüldü. THY'de görev yapan kabin memurunun ölüm haberini annesinin Bulgaristan'da, kardeşinin ise Almanya'da alarak yola çıktığı öğrenildi.

©AirportHaber

THY kabin memuru hayatını kaybetti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (178)

Memo ~ 23 gün önce
Allah rahmet eylesin

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsimsiz ~ 23 gün önce
Planlama başkanlığı khb bakalım kaç can daha alacaksınız... uyku yok beslenme yok zombi hayatı.. skytrax için önemli hatların önüne ya da arkasına sefer koy sonra 5 yıldız bekle... en önemlisi 32 dis meydanda gezen km bekle boarding içler acısı boeing uçak ful on arka çakılı 4 kişisin toplam amir de derki boarding de kabinde olcak sin 12 business için welcome kim hazirliycak on galley yi kim hazirliycak garibim km3 ama önce boarding de olacaksın sonra 5 yıldız Hee... bu giden canlar nolcak peki sıtma dan hastalanan kaç kişi var söylenmiyor neden corendon pegasus atlas burdan hiç boyle haber yok bi düşünün... yatacak yeriniz yok boyunuz devrilsin...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Noname ~ 23 gün önce
thy gercegi... allah mekanini cennet etsin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
c ~ 23 gün önce
normal degil ki, thyden bir kac kisi hayatini kaybeti. Mekani cennet olsun insallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000