06 Mayıs 2017, Cumartesi 23:47:55

THY kabin memurları havada halay çekti

Muş'un Varto ilçesinden bir etkinlikte sahne almak için İstanbul'a gelen '11 Köyün Koro ve Orkestrası' üyesi çocuklar uçakta hosteslerle birlikte şarkı söyleyip halay çekti.
  • Nekadar minnoooooos :)
  • KHB LIĞI MAKAMI YENİ ADINI KABİN HALAY BAŞI OLARAK DEĞİŞİMİNİ NEVİN HANIMA TEKLİF ETTİLER Mİ ACABA:) MALUM BU DURUMDA KENDİSİ HALAYBAŞI OLACAK
  • 2-3 çocuğa güzel bir an yaşatmışlar diye bir asmadığınız kaldı insanları.Robot değiliz insanız biz? Seni evladına benzeyen yolcuyla ağlar,kargoda cenazesi olan aile ile empati kurarız yeri gelincede cocukla cocukta oluruz.Amma acımasızsınız!
  • Biri de demiyor ki aga bu nedir.

Muş’un Varto ilçesine bağlı Hamurpet Ortaokulu’na 3 yıl önce atanan İzmirli Müzik Öğretmeni Aslı Tanrıkulu’nun öğrencileriyle birlikte kurduğu ’11 Köyün Koro ve Orkestrası’, Türk Hava Yollarına (THY) ait uçakla İstanbul’a geldi.

Maltepe Belediyesi ve Sansev tarafından organize edilen, İstanbul Uluslararası Çoksesli Korolar Festivali’nde sahne almak üzere İstanbul’a gelen orkestra grubunun üyelerinin uçakta verdiği müzik ziyafeti renkli görüntülere sahne oldu.

Şarkılar eşliğinde eğlenen öğrencilere, uçakta görevli hostesler de ‘Lorke Lorke’ türküsüne eşlik ederek halay çekti. Yaşanan renkli anlar cep telefonu kameralarına böyle yansıdı.

THY kabin memurları havada halay çekti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (61)

Amanda ~ 1 yıl önce
Nekadar minnoooooos :)

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KHB:Kabin Halay Başı? ~ 1 yıl önce
KHB LIĞI MAKAMI YENİ ADINI KABİN HALAY BAŞI OLARAK DEĞİŞİMİNİ NEVİN HANIMA TEKLİF ETTİLER Mİ ACABA:) MALUM BU DURUMDA KENDİSİ HALAYBAŞI OLACAK

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Acımasız! ~ 1 yıl önce
2-3 çocuğa güzel bir an yaşatmışlar diye bir asmadığınız kaldı insanları.Robot değiliz insanız biz? Seni evladına benzeyen yolcuyla ağlar,kargoda cenazesi olan aile ile empati kurarız yeri gelincede cocukla cocukta oluruz.Amma acımasızsınız!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Yolcu ~ 1 yıl önce
Biri de demiyor ki aga bu nedir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000