23 Haziran 2014, Pazartesi 19:23:57

THY KABİN HİZMETLERİ BAŞKANI ÇOLAK'TAN İLK MESAJ

Türk Hava Yolları (THY) Kabin Hizmetleri Başkanlığı görevine atanan Nevin Çolak, uçucu ekibe ilk mesajını gönderdi...
  • Nevin Çolak mı? Konuşmaya bile değmeyecek bir konu. Geçiniz.
  • OHH TANSEL OLMADIYA....ICIMIZ COK RAHAT....:))
  • NEVIN HANIMLA BI PARAGUAY UCUSUNDA TANISMISTIK,KABINDE YANGIN CIKTI VE BIZ KANARYA ADALARINA DIVERT ETTIK ORDA EKIPCE 3 GUN YATI YAPTIK,NEVIN HANIMIN GEREK EKIBE YAKLASIMINDAN GEREK ADIMLARINI ATISINDAN AMIR OLACAGI BELLIYDI..DONUSTE OTOBUSLE DONMUSTUK NEVIN HANIM BIZE YOLDA FIKRA ANLATMISTI HEPIMIZI GULDURMUSTU..HEY KIDI..KAZASIZ BELASIZ AMIRLIKLER DILERIM..EE NE DERLER ? KAPTANIN YENISINDEN AMIRIN ESKISINDEN KORKACAKSIN..YINE UCARSAK COK MUTLU OLURUM NEVIN HANIM,UCAMAZSAK DA ARTIK BIZ SIZI FIKRALARINIZLA HATIRLAYACAGIZ.
  • Uçan başkan diye sevinmeyelim, kendisi yere geçmek için başvurup reddedildi Kazım Bey tarafından. Bize bir ara neden yere geçmek istediğini açıklar sanırım.

Türk Hava Yolları'ndan geçtiğimiz günlerde yaşanan atama furyasından sonra Kabin Hizmetleri Başkanlığı'ndan alınan Emine Lim Kahraman'ın yerine bu göreve getirilen Nevin Çolak, ilk mesajını gönderdi.

THY Kabin Hizmetleri Başkanı Nevin Çolak'ın ilk mesajı şöyle;

Sevgili Meslektaşlarım,

Kabin Hizmetleri Başkanı olarak atandığım andan itibaren duyduğum heyecanı anlatamam.

Her birinizle, farklı sürelerde de olsa, tanışma ve beraber çalışma şansına sahip olduğum için sizleri çok iyi tanıyor, pozitif enerjinizi ve nasıl güçlü kişiliklere sahip olduğunuzu biliyorum.

Bir gökkuşağından farksız rengarenk yapınız ve içtenliğinizle gökyüzünün vazgeçilmez değerlerisiniz. Yeni görevimde gereken güç ve desteği meslektaşlarımdan alacağım için huzur ve güven içindeyim.

Birlikten kuvvet doğar, inşallah hep birlikte büyük başarılara imza atacağız.

Çok yönlü bir meslek olan Kabin Memurluğu görevinde, sadece kendimize değil, ailelerimize, şirketimize ve ülkemize değer katmakta ve insanlardan esirgemediğimiz ilgi, sevgi ve saygı gibi evrensel değerleri uçuşlarımızda yaşatmaktayız.

Bu bilinçle, mesleğini en iyi şekilde icra eden grubun başkanı olarak görev almaktan gurur duyuyorum.

Yolcularımızın gözünde, her birinizin dokunuşu ile anlam kazandığına inandığım emniyetli, mutlu ve güzel uçuşlar diliyorum.

Selam ve sevgilerimle,

Nevin ÇOLAK | Kabin Hizmetleri Başkanı


©AirportHaber

THY KABİN HİZMETLERİ BAŞKANI ÇOLAK'TAN İLK MESAJ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (36)

geç ~ 4 yıl önce
Nevin Çolak mı? Konuşmaya bile değmeyecek bir konu. Geçiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
HAHA TANSEL ~ 4 yıl önce
OHH TANSEL OLMADIYA....ICIMIZ COK RAHAT....:))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BOEING 787 cpt ~ 4 yıl önce
NEVIN HANIMLA BI PARAGUAY UCUSUNDA TANISMISTIK,KABINDE YANGIN CIKTI VE BIZ KANARYA ADALARINA DIVERT ETTIK ORDA EKIPCE 3 GUN YATI YAPTIK,NEVIN HANIMIN GEREK EKIBE YAKLASIMINDAN GEREK ADIMLARINI ATISINDAN AMIR OLACAGI BELLIYDI..DONUSTE OTOBUSLE DONMUSTUK NEVIN HANIM BIZE YOLDA FIKRA ANLATMISTI HEPIMIZI GULDURMUSTU..HEY KIDI..KAZASIZ BELASIZ AMIRLIKLER DILERIM..EE NE DERLER ? KAPTANIN YENISINDEN AMIRIN ESKISINDEN KORKACAKSIN..YINE UCARSAK COK MUTLU OLURUM NEVIN HANIM,UCAMAZSAK DA ARTIK BIZ SIZI FIKRALARINIZLA HATIRLAYACAGIZ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uçan başkan ~ 4 yıl önce
Uçan başkan diye sevinmeyelim, kendisi yere geçmek için başvurup reddedildi Kazım Bey tarafından. Bize bir ara neden yere geçmek istediğini açıklar sanırım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000