28 Aralık 2012, Cuma 11:24:09

THY KABİN AMİRİNDEN SKANDAL HAREKET!

Türk Hava Yolları’nın olay kabin amiri K.P., Bangkok uçuşunda meslektaşına saldırdı, galleye işedi.
  • Cemaatcilik ile havacilik ancak bu kadar olurr. Kim arkasinda kim var, kim kime ne ispiyonlar. Ben kimi bulursam hangi mudurluge yada seflige gecerim diye dusunulen bir ortamdan ne beklenir ki ?
  • kim suclu kim sucsuz bilemem, kim ne yapti ne yapmadi onu hic bilemem. benim gordugumu lutfen sizde kendiniz gozlemleyin, bangkok ta TK 330 veya 777 ekibi insin 1 saat icinde mutlaka alana emirates ekibide gelir, bakin ayni TK ekibi kac kisi emirates daha kisa yolda kac kisi kabin ucuyor? new york basta tum amerika hatlarinda 777lerde TK kabin en az 2 belki daha az kisi ucuyor. ustelik sefi de kabinden sayiyorlar tamam ama normal kabin personeli gibi hizmet etmiyor, gorevi baska. cok fedakarca calisiyorlar benim gordugum kadariyla. ucak ucuyor sanki kabin ekibi ceza almis yuruyerek amerikaya gidiyor. o kadar yoruluyorlar. uzun ucusta yolcu cok zor kim ne derse desin. dinlenmeyi dogru durust ekip planlamayi ciddiyetle ele almak gerekiyor. haritayi acip hat acmakla, pesin komisyonu cebe indirip ucak almakla olmuyor sanirim saygilarimla
  • işe yeni girmiş biri olarak gördüğüm tek şey tk nın bir korku imparatorlugu oldugudur.
  • Bu kadar acimasiz elestiriler adamin neler yasadigini bilmeden yazilan yazilar REZALET.. Bu durumdan haberdar olan ve kendisini taniyan herkesin arkadasimizin bu duruma gelmesinde rolu var.. Kabinde kim kiminle gercek manada DOST ki acaba .. Yalan arkadasliklar, gunluk iliskiler.. Sinerji ve is barisindan uzak bir kabin kim kime dum duma .. Topcu ve Lim havayollari .. ne beklenir ki ??

Alkole olan düşkünlüğü ile bilinen THY Kabin Amiri K.P, bu kez THY’nin de sabrını taşırdı. Daha önce görevli olduğu bir sefer sırasında aşırı alkol aldığı için komaya giren ve İspanya’da uçaktan indirilerek tedavi altına alınan K.P, THY içerisinde bu tür vukuatlarıyla tanınıyordu.

İspanya’da Real Madrid ile Galatasaray arasında oynanan futbol maçı sonrası Galatasaray futbol takımını taşıyan uçakta bulunan ve burada da aşırı alkol alan K.P., uçakta taşkınlık yapmıştı. Bunun üzerine Galatasaray futbol takımının bulunduğu uçak İtalya’nın Roma kentine inmek zorunda kalmış, kabin amiri K.P, uçaktan indirilerek hastaneye kaldırılmıştı.
Alkol sorunu olduğu yöneticileri tarafından da bilinen K.P, her seferinde bir daha alkolden uzak durma sözü verse de bir türlü alkolü hayatından çıkaramadı. THY’nin sabrını taşıran olay ise geçtiğimiz haftalarda Bangkok uçuşu sırasında yaşandı.

Bir kez daha aşırı alkol alan K.P, arkadaşlarının müdahalesine sinirlenince kendisinden sorumlu olan kabin amiri purser’e saldırdı. Fiziki saldırı sonrası diğer arkadaşları tarafından sakinleştirilmeye çalışılan K.P, hızını alamadı ve galley olarak bilinen yere arkadaşlarının gözü önünde işedi. Diğer ekip, kabin amirinin taşkınlığına yolculara hissettirmemek için yoğun çaba sarfetti. Uçağın kaptan pilotu ve purser, K.P hakkında rapor hazırladı.

İstanbul’a dönüldüğünde işine son verilmek için insan kaynaklarına çağırılan K.P, emekliliğini istedi ve sorunlu kabin amiriyle THY’nin yolları ayrıldı.

©AirportHaber Özel

THY KABİN AMİRİNDEN SKANDAL HAREKET!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (105)

Cemaat air ~ 5 yıl önce
Cemaatcilik ile havacilik ancak bu kadar olurr. Kim arkasinda kim var, kim kime ne ispiyonlar. Ben kimi bulursam hangi mudurluge yada seflige gecerim diye dusunulen bir ortamdan ne beklenir ki ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
d ~ 5 yıl önce
kim suclu kim sucsuz bilemem, kim ne yapti ne yapmadi onu hic bilemem. benim gordugumu lutfen sizde kendiniz gozlemleyin, bangkok ta TK 330 veya 777 ekibi insin 1 saat icinde mutlaka alana emirates ekibide gelir, bakin ayni TK ekibi kac kisi emirates daha kisa yolda kac kisi kabin ucuyor? new york basta tum amerika hatlarinda 777lerde TK kabin en az 2 belki daha az kisi ucuyor. ustelik sefi de kabinden sayiyorlar tamam ama normal kabin personeli gibi hizmet etmiyor, gorevi baska. cok fedakarca calisiyorlar benim gordugum kadariyla. ucak ucuyor sanki kabin ekibi ceza almis yuruyerek amerikaya gidiyor. o kadar yoruluyorlar. uzun ucusta yolcu cok zor kim ne derse desin. dinlenmeyi dogru durust ekip planlamayi ciddiyetle ele almak gerekiyor. haritayi acip hat acmakla, pesin komisyonu cebe indirip ucak almakla olmuyor sanirim saygilarimla

Yanıtla

Kalan karakter 1000
parttime ~ 5 yıl önce
işe yeni girmiş biri olarak gördüğüm tek şey tk nın bir korku imparatorlugu oldugudur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Haklisin. ~ 5 yıl önce
Herkesin birbirinden korktugu bir is ortaminda ne kadar verimlilik olur acaba.. Super yonetim stratejisi.
Yuhh Yeter artik .. ~ 5 yıl önce
Bu kadar acimasiz elestiriler adamin neler yasadigini bilmeden yazilan yazilar REZALET.. Bu durumdan haberdar olan ve kendisini taniyan herkesin arkadasimizin bu duruma gelmesinde rolu var.. Kabinde kim kiminle gercek manada DOST ki acaba .. Yalan arkadasliklar, gunluk iliskiler.. Sinerji ve is barisindan uzak bir kabin kim kime dum duma .. Topcu ve Lim havayollari .. ne beklenir ki ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000