04 Eylül 2010, Cumartesi 16:58:53

THY 'JÖLELİ GAZETECİ'YE ÖZEL MUAMELE Mİ YAPTI?

Türk Hava Yolları'nın Başbakan Erdoğan'ı canlı yayınına konuk eden gaztecinin programı için tarifeli uçağın 45 dakika geç kaldırıldığı iddia edildi.
  • Yiğit bulut'un gecikmesi yüzünden hem thy uçağı hem de sunexpressin uçağı 1 saat beklemiştir.Hatta aprondaki görevliler sürekli yiğit bulut'un durumunu sorup duruyorlardı.Yiğit Bulut uçağa bindiğinde sonunda thy uçağı ayrıldı.Tc-ana'da ayrıldı , sonunda biz zavallı sunexpress yolcuları 21:40'da kalkması gereken uçağa 22:30'da binebildik.
  • THY ne hallere geldi. İçler acısı. Terlik ve deve zihniyeti şirketi rezil etti.
  • Şaka yapıyor olmalısınız. Ya da THY'den 15 yıl gibi bir süre önce ayrıldınız. Sizinle aksi fikirdeyim. "THY'de yolcu bekleMEyecek kaptan tanımıyorum". Velevki oldu, artık THY Kaptanı olamaz. Bırak başbakanı, gazeteciyi; uçak başbakanın korumalarını beklemiş. THY'nin açıklamasını bir okuyun lütfen.
  • Demokratik bir ülkede böyle şeyler olur beyler neden boşu boşuna kızıp sinirleniyorsunuz ki? Burası Türkiyeö uçağın içinde bekliyen yolcular mı? yoksa Sayın Erdoğan mı önemli bu ülkede? Bunu şimdiye dek öğrenememişseniz......

Türk Hava Yolları'na ait yolcu uçağının, HaberTürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut'u beklediği için 45 dakika geç kalktığı iddia edildi...
 
Medya Faresi adlı internet sitende yer alan haber şu şekilde; Başbakan Erdoğan'ı konuk ettiği programında yandaşötesi sorularıyla meslektaşlarından büyük eleştiriler alan Habertürk TV Genel Yayın Yönetmeni Yiğit Bulut, Erdoğan'ı Diyarbakır mitinginden sonra bir kez daha programına konuk aldı.

Bulut, Diyarbakır Karayolları Tesisleri'ndeki röportajının ardından geziyi izleyen diğer habercilerle birlikte 21.50 uçağıyla İstanbul'a dönecekti. Tüm yolcular saatinde havaalanındaydı ve bir gecikme bildirilmeksizin uçağa alındılar.

Ancak TK2611 sefer sayılı uçak bir türlü kalkmadı. Uçak içerisinde de bir gecikme anons edilmedi. Yarım saat geçmişti ki bir yolcu, kabin görevlisine "neden kalkmıyoruz, gecikme olacağını da duyurmuyorsunuz, yaptığınız terbiyesizlik" diye tepki gösterdi.

Gerginlik artarken, işin aslı tam 45 dakika sonra Yiğit Bulut'un çevresine gülücükler dağıtarak uçağa girmesiyle ortaya çıktı.

Erdoğan ile yaptığı canlı yayın uzamış, uçak bu yüzden bekletilmişti.

Bulut'un gelişiyle uçağın kapıları kapatıldı. Zor durumda kalan pilot ise "Bizim önümüzde bir VIP (Erdoğan'ın Ana uçağı) uçağı vardı. Onun kalkmasını beklemek zorunda kaldık, anlayışınız için özür dileriz" şeklinde bir anonsla durumu kurtarmaya çalıştı.

Tam 45 dakika bekletilen uçağın 120 yolcusu arasında Mete Çubukçu ve Ergun Babahan gibi çok sayıda haberci vardı.
 

THY 'JÖLELİ GAZETECİ'YE ÖZEL MUAMELE Mİ YAPTI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (20)

Misafir ~ 8 yıl önce
Yiğit bulut'un gecikmesi yüzünden hem thy uçağı hem de sunexpressin uçağı 1 saat beklemiştir.Hatta aprondaki görevliler sürekli yiğit bulut'un durumunu sorup duruyorlardı.Yiğit Bulut uçağa bindiğinde sonunda thy uçağı ayrıldı.Tc-ana'da ayrıldı , sonunda biz zavallı sunexpress yolcuları 21:40'da kalkması gereken uçağa 22:30'da binebildik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY ne hallere geldi. İçler acısı. Terlik ve deve zihniyeti şirketi rezil etti.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Şaka yapıyor olmalısınız. Ya da THY'den 15 yıl gibi bir süre önce ayrıldınız. Sizinle aksi fikirdeyim. "THY'de yolcu bekleMEyecek kaptan tanımıyorum". Velevki oldu, artık THY Kaptanı olamaz. Bırak başbakanı, gazeteciyi; uçak başbakanın korumalarını beklemiş. THY'nin açıklamasını bir okuyun lütfen.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Demokratik bir ülkede böyle şeyler olur beyler neden boşu boşuna kızıp sinirleniyorsunuz ki? Burası Türkiyeö uçağın içinde bekliyen yolcular mı? yoksa Sayın Erdoğan mı önemli bu ülkede? Bunu şimdiye dek öğrenememişseniz......

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000