02 Mayıs 2016, Pazartesi 17:34:20

THY Ivano Frankivs seferlerini durdurdu

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesi üzerinden yaptığı duyuru ile Ukrayna'ya gidecek yolcularını bilgilendirdi. THY Ivano Frankivsk seferlerini 1 Temmuz'a kadar durdurduğunu açıkladı.
  • Valla o piste indik biz cok fenaydi, tarlaya insek o kadar sarsilmazdik, yolcu yok diye sallamayin biz dolu gittik dolu geldik allaha sukur.
  • İvano'dan zaten 1 İst 1 Kiev var,başka yok.Alternatifi Lviv 110 km....Dnepropetrovsk alternatifi Zaporijye 72 km. ve Pgs,TK uçuşu var.
  • bu kadar gereksiz bir destinasyon olur mu? Bir arkadaş da eleştiri yapmıştı yorumuma. Şimdi kendisini özür için bekliyorum.
  • Dnepropetrovsk seferleri 1,5 aydır yapılamıyor . Resmi açıklama yapan yok . En azından bu seferi iptal ettiklerini duyurmuşlar

Türk Hava Yolları (THY) resmi internet sitesi üzerinden Ukrayna'nın Ivano Frankivsk kentine yapılacak seferlerle ilgili açıklama yayınladı.

THY, geçtiğimiz Mart ayında Ivano Frankivs seferlerine başlayan ve Ukrayna'daki uçuş noktasını 7'ye yükseltecen THY yolcularını uyardı.

Bugün resmi internet sitesi üzerinden bu kente uçacak yolcularını bilgilendiren THY, 1 Temmuz'a kadar Ivano Frankivs seferlerinin durdurulduğunu açıkladı.

Seferlerin durdurulma sebebi olarak da Ivano Frankivs Havalimanı pistinde yapılan çalışmalar olduğu gösterildi.

THY Ivano Frankivs seferlerini durdurdu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

Pist ~ 2 yıl önce
Valla o piste indik biz cok fenaydi, tarlaya insek o kadar sarsilmazdik, yolcu yok diye sallamayin biz dolu gittik dolu geldik allaha sukur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pİst ~ 2 yıl önce
İvano'dan zaten 1 İst 1 Kiev var,başka yok.Alternatifi Lviv 110 km....Dnepropetrovsk alternatifi Zaporijye 72 km. ve Pgs,TK uçuşu var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ben demiştim ~ 2 yıl önce
bu kadar gereksiz bir destinasyon olur mu? Bir arkadaş da eleştiri yapmıştı yorumuma. Şimdi kendisini özür için bekliyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Samet akçıl ~ 2 yıl önce
Dnepropetrovsk seferleri 1,5 aydır yapılamıyor . Resmi açıklama yapan yok . En azından bu seferi iptal ettiklerini duyurmuşlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000