14 Eylül 2008, Pazar 10:53:52

THY İsveç'te rekora uçtu

Avrupalı havayolu şirketleri zarar açıklarken ya da iflas ederken, Türk Hava Yolları'nın doluluk yüzdesinde rekor üstüne rekor kırılıyor.
  • İmamı tutanları kınıyorum.Bu adam son derece yagcı,yazıdan belli reklamı çok seviyor.Derhal işine son verilmesi lazım
  • İbrahim Kaya admın ne başarısıdan bahsediyorsun bu başarı o adamın mı? BU adam o hat için ne yapmış açıklasın o zaman! kaç gün ülke dışında fuarlarda orada buradaymış kaç gün ofisinde kalmış açıklasın! ARN hattına ne yenilik getirmişde başarı olmuş, lütfen kendinizi kandırmayın bu adam 6 aydır burada müdür eğer biraz havacıysanız bilisiniz havacılıkta palanlama ve ileri rezervasyon pazarlaması 12'lık yapılır Havacılıkla, pazarlamayla, satışla hiçbir alakası olmıyan bu adam 6 ayda başarı sağladı öylemi komik olmayın. İşte yorumlarda bunu söylüyor bu adamlar personelin ehli insanların başarısını çok güzel sahipleniyorlar hiç bir şey yapmadan üzerine konuyorlar. Yazıklar olsun!
  • Torpiller duyuyordum ama böylesini görmedim yaptığı teknik işle alakası olmayan biri kendi vicdanıda artık nasıl rahat bilmemde nasıl görev aldı. Nasıl görev verdiler... Bu işler nasıl gelişiyor ne kadar rahatlar THY de böyle insanları görünce benim vicdanım sızlıyor... Yıllarını vermiş o kadar emeği geçmiş müdürlüğü hak etmiş ve bu işi ciddi anlamda başarabilecek bir sürü insan varken böyle pat diye gelen insanlar yurtdışında THY yi nasıl temsil edebilir ki? Bunlar dinden imandan bahsederler kendi hakkı olan işimi yapıyor vicdanları el veriyor mu inançlarında varmı başkasının hakkını yemek?
  • Öncelikle burda yorum yazan 90%'ini Kiniyorum, Adamin başarisi ortada ve siz hala civciv gibi ötup duruyorsunuz, ayip ya. Isterse Imam olsun isterse baska birsey olsun SIZENE ARKADASIM? BASARI BASBAYA ORTADA, BASARISIZ OLSA NEYSE TAMAM HAKLISINIZ DIYECEGIM AMA HALA KARSI CIKIYOSUNUZ RAMAZAN RAMAZAN ADAMI KIZDIRIYORSUNUZ YA. Cok fazla kiskaniyorsunuz, susun artik, kendi işinize bakin, bu arada Tebrik ederim Bilal bey, Alişmaniz lazim böyle şeylere, kafaniza takmiyacaksiniz, kendi tecrubemden bilgilenerek söyluyorum, kafaniza takmayin lutfen. Basarilar dilerim Hayirli Ramazanlar..

Yazkış aylarında yüzde 81.5 oranında doluluk oranı yakaladıklarını belirten THY'nin Stockholm Müdürü Bilal Tezcan, "Ülkemize gelen misafirlerimizi en iyi şekilde ağırlamak, iyi servis vermek, devamlı güler yüzle davranmak temel ilkemiz" dedi.

Sadece Türk vatandaşlarını vatana getirip-götüren havayolu şirketi olmadıklarını belirten Tezcan, "İsveç hattımrzda bizimle diğer yabancılar da seyahat ediyor. Doluluk oranları gün geçtikçe artıyor. Bu diğer havayollarında çok nadir olan bir şeydir. Bu da bizi sevindiriyor. Stockholm-istanbul hattımız geçen yılın ilk 6 ayında net 1 milyon 254 bin dolar kâr yapmıştı. Bu sene ilk 6 ayda 1 milyon 670 bin dolar net kârımız var. IstanbulStockholm hattı THY'nin en çok para kazanan hat sıralamasında 14. sıradadır. Bu büyük bir basandır" dedi .

THY İsveç'te rekora uçtu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (23)

bodur Bıloş ~ 10 yıl önce
İmamı tutanları kınıyorum.Bu adam son derece yagcı,yazıdan belli reklamı çok seviyor.Derhal işine son verilmesi lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Havacı ~ 10 yıl önce
İbrahim Kaya admın ne başarısıdan bahsediyorsun bu başarı o adamın mı? BU adam o hat için ne yapmış açıklasın o zaman! kaç gün ülke dışında fuarlarda orada buradaymış kaç gün ofisinde kalmış açıklasın! ARN hattına ne yenilik getirmişde başarı olmuş, lütfen kendinizi kandırmayın bu adam 6 aydır burada müdür eğer biraz havacıysanız bilisiniz havacılıkta palanlama ve ileri rezervasyon pazarlaması 12'lık yapılır Havacılıkla, pazarlamayla, satışla hiçbir alakası olmıyan bu adam 6 ayda başarı sağladı öylemi komik olmayın. İşte yorumlarda bunu söylüyor bu adamlar personelin ehli insanların başarısını çok güzel sahipleniyorlar hiç bir şey yapmadan üzerine konuyorlar. Yazıklar olsun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eğitimci ~ 10 yıl önce
Torpiller duyuyordum ama böylesini görmedim yaptığı teknik işle alakası olmayan biri kendi vicdanıda artık nasıl rahat bilmemde nasıl görev aldı. Nasıl görev verdiler... Bu işler nasıl gelişiyor ne kadar rahatlar THY de böyle insanları görünce benim vicdanım sızlıyor... Yıllarını vermiş o kadar emeği geçmiş müdürlüğü hak etmiş ve bu işi ciddi anlamda başarabilecek bir sürü insan varken böyle pat diye gelen insanlar yurtdışında THY yi nasıl temsil edebilir ki? Bunlar dinden imandan bahsederler kendi hakkı olan işimi yapıyor vicdanları el veriyor mu inançlarında varmı başkasının hakkını yemek?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ibrahim Kaya ~ 10 yıl önce
Öncelikle burda yorum yazan 90%'ini Kiniyorum, Adamin başarisi ortada ve siz hala civciv gibi ötup duruyorsunuz, ayip ya. Isterse Imam olsun isterse baska birsey olsun SIZENE ARKADASIM? BASARI BASBAYA ORTADA, BASARISIZ OLSA NEYSE TAMAM HAKLISINIZ DIYECEGIM AMA HALA KARSI CIKIYOSUNUZ RAMAZAN RAMAZAN ADAMI KIZDIRIYORSUNUZ YA. Cok fazla kiskaniyorsunuz, susun artik, kendi işinize bakin, bu arada Tebrik ederim Bilal bey, Alişmaniz lazim böyle şeylere, kafaniza takmiyacaksiniz, kendi tecrubemden bilgilenerek söyluyorum, kafaniza takmayin lutfen. Basarilar dilerim Hayirli Ramazanlar..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000