23 Temmuz 2013, Salı 16:26:17

THY İSTANBUL-BOSTON UÇUŞLARINA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Türk Hava Yolları, ABD’deki uçuş noktasını 6’ya çıkarmaya hazırlanıyor. Tarife açıklandı...
  • Hat açılmıştır hayırlı oldun ilk ucusu yapacaklardan biriyim
  • Biz de Missouri St louis'den THy seferlerinin baslamasini istiyoruz ,midwest'e Chicago az geliyor ve sefaletleri oynuyoruz .Lutfen sesimizi duyun.cok musteri potansiyeli var..
  • bizim icin muhtesem, avrupali havayollari icin cok kotu bi haber. nihayet bekledigimiz gerceklesdi. biz de boston'da yasiyoruz ve burdaki transit yolcu sayisini da goz onune alinca cok isabetli bir karar olmus.
  • Kim tutar seni thy houston-istanbul hattı full çekiyor bilginize geçen hafta geldim full dolu yabancılar çoğunlukta çoğunluk transit istanbula inip ortadoğuya e diğer asya ülkelerine gididyorlar.. çok güzel bir şey ne diyelim ne mutlu thy liyim diyene. sevmeyen istemeyen binmesin.. gidin başkasıyla uçun..

Türk Hava Yolları, Mayıs 2014’ten itibaren ABD’nin Boston şehrine uçuşlara başlayacak. Halen New York, Washington, Los Angeles, Houston ve Şikago şehirlerine uçan THY, ABD’deki nokta sayısını 6’ya çıkaracak.

THY’nin 12 Mayıs 2014 tarihinde başlatacağı uçuşlar Airbus 330 tipi uçaklarla gerçekleştirilecek. THY, İstanbul-Boston hattında haftanın 5 günü karşılıklı seferler yapacak. 10 Haziran 2014’te ise seferler günlük olarak icra edilecek.

THY’nin tarifesi şöyle olacak:

TK081 IST1400 – 1735BOS
TK082 BOS2355 – 1635+1IST

THY İSTANBUL-BOSTON UÇUŞLARINA NE ZAMAN BAŞLIYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Hayırlı olsun ~ 4 yıl önce
Hat açılmıştır hayırlı oldun ilk ucusu yapacaklardan biriyim

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 4 yıl önce
Biz de Missouri St louis'den THy seferlerinin baslamasini istiyoruz ,midwest'e Chicago az geliyor ve sefaletleri oynuyoruz .Lutfen sesimizi duyun.cok musteri potansiyeli var..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yusuf ~ 5 yıl önce
bizim icin muhtesem, avrupali havayollari icin cok kotu bi haber. nihayet bekledigimiz gerceklesdi. biz de boston'da yasiyoruz ve burdaki transit yolcu sayisini da goz onune alinca cok isabetli bir karar olmus.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
camaroth ~ 5 yıl önce
Kim tutar seni thy houston-istanbul hattı full çekiyor bilginize geçen hafta geldim full dolu yabancılar çoğunlukta çoğunluk transit istanbula inip ortadoğuya e diğer asya ülkelerine gididyorlar.. çok güzel bir şey ne diyelim ne mutlu thy liyim diyene. sevmeyen istemeyen binmesin.. gidin başkasıyla uçun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000