18 Şubat 2016, Perşembe 19:39:35

THY İstanbul Lounge CNN International'a konuk oldu

Türk Hava Yolları'nın (THY) dünyaca ün kazanan yolcu salonları, CNN'in Business Traveller programına konuk oldu
  • Bu CNN'ci Richard , baba hayrina gelip ,belese program yapmaz :) Reklamlar **
  • Osura osura uyuyanlar mı dersin , aksirincaya tiksirincaya kadar tıkınanlar mi dersin. herkes burada. dışarıda daha rahat oluyorsun. aktarmalı yolcuları başka bir yere alsınlar.
  • Az bile anlatmış gerçekten harika bir mekan yalnız her gidişimde biraz daha kalabalık oluyor, koltuklarda vs oturacak yer bulamıyorsunuz umarım kalitesi bozulmaz.
  • Salon iyi, yolcu profili kötü. Hele sabahları aman allahım. Bende business ucuyorum fakat el insaf be Kardesim bu kadar da aç olunmaz. Sabah ları içeri giricem diye birbirnin üstünden atlayan mı dersin, uçağını kaçırma pahasına 2 dilim pide için sırada bekleyen mi dersin, bedava diye neredeyse alkol ile yikanacak olanlarmı dersin. Buradaki profili gorunce allaha şükür ediyorum bunlar gibi olmadığım icin.

Dünyanın en önemli medya organlarından CNN'in Business Traveller programında Türk Hava Yolları'nın (THY) yolcu salonlarına yer verildi.

Richard Quest, havayolu şirketlerinin yeni rekabet alanların özel yolcu salonları olduğunu ve şirketlerin yolcu memnuniyeti için yapılanlara programında yer verdi.

Quest, hazırladığı programda Türk Hava Yolları'nın merkezi İstanbul'daki özel yolcu salonunda yapılan çekimlerde, THY Lounge'ının özelliklerinden bahsedildi.

Programın konuklarından Turkish Do&Co Yönetim Kurulu Başkanı Atilla Doğudan: "Bu yolcuların kalbine dokunmakla alakalı. Müşterilerinize bizim davrandığımız gibi davrandığınızda kazandığınız sadakat olur "dedi.

THY'nin İstanbul'daki yolcu salonunun 2014 yılında yenilenerek 6 bin metrekare alanla dünyanın en büyüklerinden olduğu ve salondaki özel hizmetlerden bahsedildi.

THY İstanbul Lounge CNN International'a konuk oldu

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

Trader Joe's ~ 2 yıl önce
Bu CNN'ci Richard , baba hayrina gelip ,belese program yapmaz :) Reklamlar **

Yanıtla

Kalan karakter 1000
gereksiz kalabalik ~ 2 yıl önce
Osura osura uyuyanlar mı dersin , aksirincaya tiksirincaya kadar tıkınanlar mi dersin. herkes burada. dışarıda daha rahat oluyorsun. aktarmalı yolcuları başka bir yere alsınlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
yolcu ~ 2 yıl önce
Az bile anlatmış gerçekten harika bir mekan yalnız her gidişimde biraz daha kalabalık oluyor, koltuklarda vs oturacak yer bulamıyorsunuz umarım kalitesi bozulmaz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
C class ~ 2 yıl önce
Salon iyi, yolcu profili kötü. Hele sabahları aman allahım. Bende business ucuyorum fakat el insaf be Kardesim bu kadar da aç olunmaz. Sabah ları içeri giricem diye birbirnin üstünden atlayan mı dersin, uçağını kaçırma pahasına 2 dilim pide için sırada bekleyen mi dersin, bedava diye neredeyse alkol ile yikanacak olanlarmı dersin. Buradaki profili gorunce allaha şükür ediyorum bunlar gibi olmadığım icin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000