18 Nisan 2017, Salı 09:50:51

THY ilk çeyrek rakamlarını açıkladı

Türk Hava Yolları, Ocak-Mart dönemine ilişkin trafik rakamlarını açıkladı.
  • Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.
  • Hiç mi allahtan korkunuz yok ve yönetim allahinizdan bulursunuz hisse senetleri ni verelimde wc de kullanin rezillik ten başka bir sey degil bu evlatlarinizdan çıkar insaallah
  • kampanya yapma fiyatlarda bir tık indirime gitme ,ankara ,antalya.,izmirden yurtdısına bir uçak direkt kaldırma ,sonrada agla zaten imajı bozulmuş ülkenin bari özkaynak ve yurttaşlarına yönel yönetim.
  • Sizler akademiyi kazandık diye havalara uçarken ödeme yükümlülüğü size belirtilse (belkide belirtilmiştir sözleşmede) baştan bunu kabul edermiydiniz etmezmiydiniz? Dürüst olun hepiniz mecburen ederdiniz! Şimdi dışarıdaki binlerce işsiz pilotu düşünün ve şükredin. En azından çatır çatır uçup uçuş saati yapıyorsunuz!

Türk Hava Yolları, Ocak-Mart dönemine ilişkin trafik rakamlarını açıkladı.

Yılın ilk çeyrek rakamlarına göre toplam yolcu sayısında yüzde 8'lik bir kayıp yaşandı. Toplam yolcu sayısı 13 milyon sınırında seyrederken, doluluk oranı yüzde 74 olarak açıklandı.

İşte THY'nin Ocak-Mart performansı:

THY ilk çeyrek rakamlarını açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (39)

Gümüş yele ~ 1 yıl önce
Bu yorum eleştiri sınırlarını aştığı için sansürlenmiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bogac ~ 1 yıl önce
Hiç mi allahtan korkunuz yok ve yönetim allahinizdan bulursunuz hisse senetleri ni verelimde wc de kullanin rezillik ten başka bir sey degil bu evlatlarinizdan çıkar insaallah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
tork ~ 1 yıl önce
kampanya yapma fiyatlarda bir tık indirime gitme ,ankara ,antalya.,izmirden yurtdısına bir uçak direkt kaldırma ,sonrada agla zaten imajı bozulmuş ülkenin bari özkaynak ve yurttaşlarına yönel yönetim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Akademi öğrencilerine ~ 1 yıl önce
Sizler akademiyi kazandık diye havalara uçarken ödeme yükümlülüğü size belirtilse (belkide belirtilmiştir sözleşmede) baştan bunu kabul edermiydiniz etmezmiydiniz? Dürüst olun hepiniz mecburen ederdiniz! Şimdi dışarıdaki binlerce işsiz pilotu düşünün ve şükredin. En azından çatır çatır uçup uçuş saati yapıyorsunuz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000