02 Mayıs 2014, Cuma 11:20:36

THY İLE YOLLARI RESMEN AYRILDI

Türk Hava Yolları Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu’nun, bugün itibariyle THY macerası sona erdi.
  • öncelikle neden ucaklarin yaz sezonda bloke edeilip bir veya 2 acentayi her sene surekli verildigini giderayak aciklasaydi sayin cizmeciiolu....?? son gunu kaldinda ucaklar birden nasil tum ekonomiklaslara kadar acildigini hesapini kim verecek ???? ...avrupanin her bolgesinde ayni bu sorunu yasiyoruz. ..umarim bu konuya bakanlar artik bir atilim yapar. slmlar
  • Hakkınızı helal edin diyor. yok öyle bedavadan hak helal etmeler. Hakkını helal etme bende etmiyorum. Görüşeceğiz hakların zerre kadar ihlal olmayan o günde.
  • Hayirlisi diyek usagum
  • THY bundan sonra daha da bir atilim yapar. Ister Ahmet bey ister Akif bey, ikiside kangrenli noktalari cok iyi biliyor. Calismayan noktalara simdiden gecmis olsun. Onlar radara coktan girdi

Bir süre önce izne ayrılan THY Genel Müdür Yardımcısı Faruk Çizmecioğlu ile THY’nin yolları kesin olarak ayrıldı.

THY’de Pazarlama ve Satış Genel Müdür Yardımcısı olarak görev yapan Faruk Çizmecioğlu, bir süre önce izne ayrılmıştı. İzin sonrası THY’den ayrılması beklenen Çizmecioğlu ile THY’nin yolları beklendiği gibi ayrıldı. Çizmecioğlu’nun emekli olduğu kaydedilirken yerine Gelir Yönetimi Başkanı Ahmet Olmuştur'un vekalet edeceği öğrenildi. Olmuştur'un bir süre sonra aynı göreve asaleten atanması bekleniyor.

FARUK ÇİZMECİOĞLU KİMDİR?

1966 tarihinde doğan Faruk Çizmecioğlu, 1987 yılında  Marmara Üniversitesi İktisadi ve İdari Bilimler Fakültesi İşletme bölümünden mezun oldu.

Altı yıl boyunca Oyak Renault Firması lojistik departmanında farklı pozisyonlarda görev aldıktan sonra Uluslararası Dış Ticaret alanında çalıştı.

2004 yılında Türk Hava Yolları’nda göreve başlayan Çizmecioğlu, 2004-2009 tarihleri arasında Pazarlama ve Satış Başkanlığı görevini üstlenmiş ardından 2010 yılında pazarlama ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevine getirildi.

Yaptığı çalışmalar neticesinde 2011 yılında yapılan bir araştırmada yılın en iyi 25 pazarlama yöneticisi içinde birinci seçilen Çizmecioğlu, pazarlama ve satıştan sorumlu Genel Müdür Yardımcılığı görevini sürdürüyordu.

THY İLE YOLLARI RESMEN AYRILDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (40)

slmlar ~ 4 yıl önce
öncelikle neden ucaklarin yaz sezonda bloke edeilip bir veya 2 acentayi her sene surekli verildigini giderayak aciklasaydi sayin cizmeciiolu....?? son gunu kaldinda ucaklar birden nasil tum ekonomiklaslara kadar acildigini hesapini kim verecek ???? ...avrupanin her bolgesinde ayni bu sorunu yasiyoruz. ..umarim bu konuya bakanlar artik bir atilim yapar. slmlar

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hakkınızı helal edin diyor. yok öyle bedavadan hak helal etmeler. Hakkını helal etme bende etmiyorum. Görüşeceğiz hakların zerre kadar ihlal olmayan o günde.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Hayirlisi diyek usagum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
THY bundan sonra daha da bir atilim yapar. Ister Ahmet bey ister Akif bey, ikiside kangrenli noktalari cok iyi biliyor. Calismayan noktalara simdiden gecmis olsun. Onlar radara coktan girdi

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000