17 Temmuz 2013, Çarşamba 12:11:06

THY İLE REKABETE 16 AY DAYANDI

ABD’nin en büyük havayolu şirketlerinden United Airlines’in İstanbul macerası kısa sürdü. Geçen yıl 2 Temmuz’da ilk New York-İstanbul uçuşunu yapan United, bu hattan çekilme kararı aldı...
  • Tabiiki United bekledigi turnover i gerceklestiremedi bu yuzden is yapmayan hatti niye tutsun bunun yaninda THY son 4 senede gercekten ciddi projelerini gerceklestirdi ve Avrupa da ilk 3 e girdi ve buyuk kuluplerede sponser olmalari etkileyici oldu.Tebrikler THY
  • Sevgili artur!! United check in supervisor olarak asil kıçınızı kontuara beklerim! Kötü agent olarak tarif ettiğiniz ekibim hakkındaki yorumlarınızı yüzüme birebir yapmanızı talip ediyorum! Buyrun her gün saat 11:00-12:55 arası yalvarırım gelin beni bulun!
  • Arthura Beyfendi ya da hanfendi Daha iyi biliyorsanız H Adasına bekleriz saat 11 de United operasyonu başlar.
  • ABD olarak siz gençlere ve dil öğrenmeye gidecek insanlara vize mi veriyosunuz? İşte bedelini UNITED böyle ödersiniz?

ABD’li United Airlines, New York-İstanbul arasında başlattığı uçuşlarını noktalama kararı aldı. THY ve Delta Havayolları’nın da sefer yaptığı İstanbul-New York hattında diğer iki havayolunun aksine Newark Havalimanı’ndan operasyonlarına başlayan United, Türkiye pazarında umduğunu bulamadı.

THY ve Delta ile rekabet edemeyen ABD’li dev şirket, 2 Temmuz 2012’de ilk seferini yaptığı New York-İstanbul hattından çekilmek zorunda kaldı. United Airlines’in son uçuşunu 26 Ekim’de yaparak 16 ay süresince devam ettiği Türkiye uçuşlarını noktalayacağı kaydedildi.

United Airlines, İstanbul – New York uçuşlarını, 183 koltuk kapasiteli Boeing 767-300 uçaklarıyla haftanın 7 günü seferlerini gerçekleştiriyordu. 

UNITED AIRLINES İSTANBUL'A BÖYLE GELMİŞTİ...

UNITED AIRLINES'IN İSTANBUL SERÜVENİ BÖYLE BAŞLAMIŞTI

©AirportHaber

THY İLE REKABETE 16 AY DAYANDI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (30)

Sedat ~ 5 yıl önce
Tabiiki United bekledigi turnover i gerceklestiremedi bu yuzden is yapmayan hatti niye tutsun bunun yaninda THY son 4 senede gercekten ciddi projelerini gerceklestirdi ve Avrupa da ilk 3 e girdi ve buyuk kuluplerede sponser olmalari etkileyici oldu.Tebrikler THY

Yanıtla

Kalan karakter 1000
United spv ~ 5 yıl önce
Sevgili artur!! United check in supervisor olarak asil kıçınızı kontuara beklerim! Kötü agent olarak tarif ettiğiniz ekibim hakkındaki yorumlarınızı yüzüme birebir yapmanızı talip ediyorum! Buyrun her gün saat 11:00-12:55 arası yalvarırım gelin beni bulun!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Arthura ~ 5 yıl önce
Arthura Beyfendi ya da hanfendi Daha iyi biliyorsanız H Adasına bekleriz saat 11 de United operasyonu başlar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY Uzman ~ 5 yıl önce
ABD olarak siz gençlere ve dil öğrenmeye gidecek insanlara vize mi veriyosunuz? İşte bedelini UNITED böyle ödersiniz?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000