16 Kasım 2012, Cuma 12:06:35

THY İLE BARCELONA'NIN ARASINA KİM GİRDİ?

Türk Hava Yolları ile İspanya'nın ünlü Barcelona kulübü arasındaki sponsorluk sözleşmesinin uzatılması konusunda taraflar anlaşamadı.
  • THY kar etmeyi düşünüyor ama biz Barcelona gibi dünya markası olan bir klüple THY yolları gibi bir Türk markasını bir arada görmek istiyoruz.
  • BARSELONA SPONSORLUĞU ÇOK GÜZEL BİR VİTRİNDİ.GOLF TURNUVALARI YERİNE BARCA SPONSORLUĞUNA DEVAM EDİLMELİ KESİNLİKLE...AMA ÇOK DA FAZLA PARA İSTEMİŞLER İSE YAPACAK BAŞKA BİR ŞEY YOK.SADECE EUROLİG SPONSORLUĞUDA YETERLİ OLACAKTIR THY YE. BASKETBOL FUTBOLDAN DAHA ÇOK İLGİ ÇEKİYOR ARTIK AVRUPADA...
  • ne sol görüşü.. Neden bahsetmiş o arkadaş.. 305 den kaç kişinin siyasi bir ideolojisi , bilgi birikimi , bir misyonu var.. Bırakın bu işleri. Spontane gaza gelip işe gelmiyorum demekle olmaz bu işler.. Tanıyoruz ekibi , oturup iki kelime konuşamazsın.
  • müslüman oyuncu oynatılsın ilk 11 de diye bir baskı gelmiş yönetim kurulurumzdan

Türk Hava Yolları ile Barcelona arasındaki sponsorluk anlaşmasının yıl sonunda sona ermesi öncesinde taraflar sporsorluk yenilemek için masaya oturdu. 

Başarılı bir sponsorluk sürecinden sonra sürenin uzatılmasını isteyen Türk Hava Yolları, Barselona ile anlaşma sağlayamadı. 

Anlaşma sağlanamamasının sebepleri hakkında kesin bir bilgi edinilemezken kulübün göğüs reklamındaki 'Katar Foundation'dan sonra Katar Havayolları'nın da Barcelona'ya sponsor olmak için araya girdiği kaydedildi. THY'nin devam ettirmek istediği sponsorluk anlaşmasının nasıl sonuçlanacağı merakla bekleniyor.

La Liga kulübü, kar amacı gütmeyen Qatar Foundation ile 2010 yılında senelik 30 milyon eurodan beş yıllık anlaşma imzalamıştı. 

THY ise yine 2010 yılında senelik 3 milyon euro karşılığında İspanyol kulübüne sponsor olmuştu.

Airporthaber.com

THY İLE BARCELONA'NIN ARASINA KİM GİRDİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

Turgut / Barcalı ~ 6 yıl önce
THY kar etmeyi düşünüyor ama biz Barcelona gibi dünya markası olan bir klüple THY yolları gibi bir Türk markasını bir arada görmek istiyoruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY EUROLEAGUE AVRUPADA MUHTEŞEM ETİKET OLUYOR ~ 6 yıl önce
BARSELONA SPONSORLUĞU ÇOK GÜZEL BİR VİTRİNDİ.GOLF TURNUVALARI YERİNE BARCA SPONSORLUĞUNA DEVAM EDİLMELİ KESİNLİKLE...AMA ÇOK DA FAZLA PARA İSTEMİŞLER İSE YAPACAK BAŞKA BİR ŞEY YOK.SADECE EUROLİG SPONSORLUĞUDA YETERLİ OLACAKTIR THY YE. BASKETBOL FUTBOLDAN DAHA ÇOK İLGİ ÇEKİYOR ARTIK AVRUPADA...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 6 yıl önce
ne sol görüşü.. Neden bahsetmiş o arkadaş.. 305 den kaç kişinin siyasi bir ideolojisi , bilgi birikimi , bir misyonu var.. Bırakın bu işleri. Spontane gaza gelip işe gelmiyorum demekle olmaz bu işler.. Tanıyoruz ekibi , oturup iki kelime konuşamazsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
müslüman oyuncu ~ 6 yıl önce
müslüman oyuncu oynatılsın ilk 11 de diye bir baskı gelmiş yönetim kurulurumzdan

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000