25 Ocak 2009, Pazar 09:25:41

THY iki uçağını satışa çıkardı

Türk Hava Yolları (THY), Filosundaki Son İki Airbus 310-300 Tipi Yolcu Uçağını Satışa Çıkardı.
  • volvo beni güldürdün Allah ta seni güldürsün.Allah sana A8 kullanmayi nasip etsin.dostum diye hitap etmissin bende sana ayni derecede yaklasayim.dostum ben thy calisani degilim almanya ve türkiye arasinda ticaret yapiyorum haliyle cok ucak yolcugum var ve thy yi tecih ediyorum.thy nin ne maas verdigini bilmiyorum ama lufthansa da pilot olan alman cok iyi bi dostum var inan ki porsche 911 carrera sürüyo,ama alman halki hakkini o pilottan aramiyo sana tavsiyem öyle kimseye beddua etme zehir zikkim olsun deme,herkesin rizkini veren Allah tir.sevgiyle kal volvo
  • Vayyyy,Alıcıya bak A6 ile geziyormuş.bu arabayı THY den kazandığın paralarlamı aldın yoksa babanın domates tarlasını satarkmı aldın.bize söylede işin sırrını bizde alalım bir A6 kardeş..
  • THY DE MAASLAR VATANDASIN VERGILERI ILE ODENMIYOR, DIGER KAMU KURULUSLARIYLA KARISTIRDINIZ SANIRIM. DEVLETTEN HERHANGI BIR TESVIK..VS DE ALMIYOR, KISACASI THY PERSONEL MAASLARINI FALIYET GELIRLERINDEN KARSILIYOR. BAYRAK TASIYICISI OLSAK DA ASLINDA HER YONUYLE OZEL SIRKET KAPSAMINDAYIZ, KAMU KURULUSU KAPSAMINDA DEGIL.
  • Alıcı dostum; sen Audi A6'mı biniyorsun? THY çalışanlarına o kadar maaşmı veriyor? Eğer öyleyse zehir-zıkkım olsun benim vergimden senin maaşına düşen pay! Hatta tüm gözü doymaz THY çalışanlarınada gitsin bu temennim.

Türk Hava Yolları (THY), filosundaki son iki Airbus 310-300 tipi yolcu uçağını satışa çıkardı.

Şirket, 1989 model uçakları 15-20 milyon dolar arasında satmayı planlıyor. Satışa çıkarılan iki uçak için 30 Ocak'a kadar teklif alınacak.

THY, elindeki 6 adet Airbus 310-200 tipi eski uçağı 2001 yılında İran Hava Yolları'na satarak toplam 72 milyon dolar gelir elde etmişti.

THY iki uçağını satışa çıkardı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (14)

ALICI ~ 9 yıl önce
volvo beni güldürdün Allah ta seni güldürsün.Allah sana A8 kullanmayi nasip etsin.dostum diye hitap etmissin bende sana ayni derecede yaklasayim.dostum ben thy calisani degilim almanya ve türkiye arasinda ticaret yapiyorum haliyle cok ucak yolcugum var ve thy yi tecih ediyorum.thy nin ne maas verdigini bilmiyorum ama lufthansa da pilot olan alman cok iyi bi dostum var inan ki porsche 911 carrera sürüyo,ama alman halki hakkini o pilottan aramiyo sana tavsiyem öyle kimseye beddua etme zehir zikkim olsun deme,herkesin rizkini veren Allah tir.sevgiyle kal volvo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
basix colour ~ 9 yıl önce
Vayyyy,Alıcıya bak A6 ile geziyormuş.bu arabayı THY den kazandığın paralarlamı aldın yoksa babanın domates tarlasını satarkmı aldın.bize söylede işin sırrını bizde alalım bir A6 kardeş..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BIR THY CALISANI ~ 9 yıl önce
THY DE MAASLAR VATANDASIN VERGILERI ILE ODENMIYOR, DIGER KAMU KURULUSLARIYLA KARISTIRDINIZ SANIRIM. DEVLETTEN HERHANGI BIR TESVIK..VS DE ALMIYOR, KISACASI THY PERSONEL MAASLARINI FALIYET GELIRLERINDEN KARSILIYOR. BAYRAK TASIYICISI OLSAK DA ASLINDA HER YONUYLE OZEL SIRKET KAPSAMINDAYIZ, KAMU KURULUSU KAPSAMINDA DEGIL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Volvo ~ 9 yıl önce
Alıcı dostum; sen Audi A6'mı biniyorsun? THY çalışanlarına o kadar maaşmı veriyor? Eğer öyleyse zehir-zıkkım olsun benim vergimden senin maaşına düşen pay! Hatta tüm gözü doymaz THY çalışanlarınada gitsin bu temennim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000