08 Ocak 2017, Pazar 11:44:22

THY iki günlük bilançoyu açıkladı

Türk Hava Yolları, İstanbul'da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle toplam 638 seferini iptal ettğini ve 13 bin yolcuyu otellere aldığını duyurdu.
  • Kar su askeri kokenli pilotlari da iptal etse keske!!! De bilancosu neyse verelim!!!!! Universite, dil, yasam tarzi , uslup farklarimiz var, yoksa ucagi Herkes kullaniyor...
  • ya sizin cidden sorunlariniz var havaalani yerden isitmali degil bu karda millet araba suremezken adamlar nasil ucak kaldirsin !
  • Arkadaslar her ne olursa olsun birbirimizi kirmanin ne bize nede baskasina faydasi yok goruyorumki yorumlarda fsc ler ile ilgili olumsuz soylemler var Ben kabin memuru olarak defalarca "bu hatta sef yokmu sef olsa iyi olurdu "diyen cok amir ve memur gordum nihayetinde hala daha bizlerde ekip olan fsc ve fc arkadaslarimiz var ve bizler hala bir ekibiz ayrica hepbirlikte temennimizin bu yilin iyi gecmesi yonunde olmali . Yeni yila 1-0 yenik basladik once yeni yildaki olay simdi kar felaketi . Sirketimiz ve gelecegimiz icin iyi dilek dilemekten baska caremiz yok hepimiz ekmegimizin pesindeyiz ve her ne olursa olsun dis sartlardan cok daha guzel imkanlarimiz var hak hukuk bunlari gecin ve bugun halinize sukredin bazi durumlarda sirketimize kirginliginiz kizginliginiz olabilir ama bize bunca imkan saglayan ekmek yedigimiz gelecegimiz hatta cocuklarimizin gelecegini imkanlariyla guzellestiren bu dev aile icin bol bol dua edin . Ve birisi demiski yorumlarda kimse allah razi olsun demiyor . Evet cok hakli bencede kimse demiyor ama ben cocugumu her krese goturdugumde allah sirketimden razi olsun diyorum. Bu imkani bana ve cocuguma sundugu icin. Her pas ucusumda sukrediyorum bulundugum yere allah bugunumuzu aratmasin arkadaslar biraz kiymet bilin artik 8 yilimi ozel sektorde uc kurusa saati vakti belli olmadan gecirdim ben disarda durumlar hala ayni isinize dort elle sarilin elbet geckcek bu gunler hersey cok daha guzel olacak ...
  • Yorumların %80'inde saçmalamış yorumcular. Yok gözyaşlarım kar oldu geldi, yok ahh aldınız falan filan. Geçen sene 2015 yıl sonu- 2016 yıl başı böyleydi. Kimse işten çıkarılmamıştı büyük kar vardı. Yine hemen hemen aynı rakamlarda iptaller, kumanya dağıtımı, konaklama vs verildi. O zaman Allah şirketimize zeval vermesin diyordunuz.. Hadi diyelim ah'ın tuttu. Sadece ATA'da mı tuttu ah'ınız, Saw'a neden uğraması bu beddualar, ah'lar? Yolcu bilinçsiz-artist anladık, bir sürü havacı var burada, bilmiyormusun "safety first" "minimum risk.." Atıp tutun ancak ekmek yediğiniz yere ihanet edin yada önceden yediniz şimdi yiyemiyorsunuz çamur atın izi kalsın" el-insaf. İşten çıkarılmalara gelince THY kuruluş tariihnden beri hep siyasiydi. Hiçbir zaman şeffaf olamadı ik tarafında. Akepesi, cehepesi, desepesi. Thy bu arkadaşım. Yersen... Kabul edeceğiz, değişmeyecek..

Türk Hava Yolları, İstanbul'da yaşanan olumsuz hava koşulları nedeniyle toplam 638 seferini iptal ettğini ve 13 bin yolcuyu otellere aldığını duyurdu.

THY iki günlük bilançoyu açıkladı. Buna göre 638 seferin yapılamadığını bildiren THY, 26 bin de kumanya dağıtılığını bildirdi. Bugün saat 08:00 itibariyle seferlerin yapılmaya başlandığını açıklayan şirket, yolcularını da uyardı.

Yolcuların seyahat için yola çıkmadan önce THY'nin sitesinden ve çağrı merkezinden uçuşuyla ilgili bilgi alması gerektiğini hatırlattı.

Öte yandan Türk Hava Yolları Genel Müdürü Bilal Ekşi de Twitter'dan bazı değerlendirmelerde bulundu.

THY iki günlük bilançoyu açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (96)

Anti askeri ~ 2 yıl önce
Kar su askeri kokenli pilotlari da iptal etse keske!!! De bilancosu neyse verelim!!!!! Universite, dil, yasam tarzi , uslup farklarimiz var, yoksa ucagi Herkes kullaniyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
can ~ 2 yıl önce
ya sizin cidden sorunlariniz var havaalani yerden isitmali degil bu karda millet araba suremezken adamlar nasil ucak kaldirsin !

Yanıtla

Kalan karakter 1000
hep yanindayiz THY ~ 2 yıl önce
Arkadaslar her ne olursa olsun birbirimizi kirmanin ne bize nede baskasina faydasi yok goruyorumki yorumlarda fsc ler ile ilgili olumsuz soylemler var Ben kabin memuru olarak defalarca "bu hatta sef yokmu sef olsa iyi olurdu "diyen cok amir ve memur gordum nihayetinde hala daha bizlerde ekip olan fsc ve fc arkadaslarimiz var ve bizler hala bir ekibiz ayrica hepbirlikte temennimizin bu yilin iyi gecmesi yonunde olmali . Yeni yila 1-0 yenik basladik once yeni yildaki olay simdi kar felaketi . Sirketimiz ve gelecegimiz icin iyi dilek dilemekten baska caremiz yok hepimiz ekmegimizin pesindeyiz ve her ne olursa olsun dis sartlardan cok daha guzel imkanlarimiz var hak hukuk bunlari gecin ve bugun halinize sukredin bazi durumlarda sirketimize kirginliginiz kizginliginiz olabilir ama bize bunca imkan saglayan ekmek yedigimiz gelecegimiz hatta cocuklarimizin gelecegini imkanlariyla guzellestiren bu dev aile icin bol bol dua edin . Ve birisi demiski yorumlarda kimse allah razi olsun demiyor . Evet cok hakli bencede kimse demiyor ama ben cocugumu her krese goturdugumde allah sirketimden razi olsun diyorum. Bu imkani bana ve cocuguma sundugu icin. Her pas ucusumda sukrediyorum bulundugum yere allah bugunumuzu aratmasin arkadaslar biraz kiymet bilin artik 8 yilimi ozel sektorde uc kurusa saati vakti belli olmadan gecirdim ben disarda durumlar hala ayni isinize dort elle sarilin elbet geckcek bu gunler hersey cok daha guzel olacak ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bakıyorumda.. ~ 2 yıl önce
Yorumların %80'inde saçmalamış yorumcular. Yok gözyaşlarım kar oldu geldi, yok ahh aldınız falan filan. Geçen sene 2015 yıl sonu- 2016 yıl başı böyleydi. Kimse işten çıkarılmamıştı büyük kar vardı. Yine hemen hemen aynı rakamlarda iptaller, kumanya dağıtımı, konaklama vs verildi. O zaman Allah şirketimize zeval vermesin diyordunuz.. Hadi diyelim ah'ın tuttu. Sadece ATA'da mı tuttu ah'ınız, Saw'a neden uğraması bu beddualar, ah'lar? Yolcu bilinçsiz-artist anladık, bir sürü havacı var burada, bilmiyormusun "safety first" "minimum risk.." Atıp tutun ancak ekmek yediğiniz yere ihanet edin yada önceden yediniz şimdi yiyemiyorsunuz çamur atın izi kalsın" el-insaf. İşten çıkarılmalara gelince THY kuruluş tariihnden beri hep siyasiydi. Hiçbir zaman şeffaf olamadı ik tarafında. Akepesi, cehepesi, desepesi. Thy bu arkadaşım. Yersen... Kabul edeceğiz, değişmeyecek..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Evet ~ 2 yıl önce
Thy kuruldugundan beri siyasiydi. Ama hic bukadar acımasız adaletsiz olmadi. islamistlerin en büyük özellikleridir acımasızlık ve adaletsizlik. Her ne kadar islamin temeli olsa da adalet, insanin temeli olmadıkça hic bir işe yaramiyor.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000