17 Ağustos 2012, Cuma 08:25:25

THY İFTARDA BULUŞTURDU...

Türk Hava Yolları'nın (Thy) Bosna Hersek'in başkenti Saraybosna'da geleneksel hale getirdiği iftar, Avrupa Otel'de gerçekleştirildi.
  • EVET VAR SARAYBOSNA MÜDÜRÜ TIPKI THY NİN DİĞER MÜDÜRLERİ GİBİ AKP DESTEKLİ... AKP MİLLETVEKİLİNİN ÖZ BE ÖZ OĞLU....YOKSA YEDİRİRLERMİYDİ BU İŞE 5 SENE ÖNCE GİRMİŞ DELİKANLIYA SARAYBOSNA MÜDÜRLÜĞÜNÜ....
  • İftarlar vererek Bosna daki günahlarınızdan kurtulamazsınız,Allah katında göz boyama ve adam kayırma yoktur ve siz bunu bilmezsiniz!
  • BU SARAJEVO TK MUDURUNUN ACABA AKP MILLETVEKILI HUSEYIN KANSU ILE BIR BAGLANTISI VAR MI.BILEN VAR MI ACABA???????

 

THY Saraybosna Müdürü Ahmet Salih Kansu'nun ev sahipliği yaptığı iftara, Türkiye'nin Saraybosna Büyükelçiliği Askeri Ataşesi Kurmay Albay Mehmet Nail Yiğit, TİKA Bosna Hersek Koordinatörü Dr. Zülküf Oruç, Bosna Hersek Ziraat Bankası Müdürü Ali Rıza Akbaş, Anadolu Ajansı Balkanlar Bölge Müdürü Ömer Çetres ile birçok acente sahibi, akademisyen, üniversite rektörleri, basın mensupları ve çok sayıda davetliler katıldı.

Thy Saraybosna Müdürü Kansu, iftarda yaptığı konuşmada, Thy uçaklarının 17 yıldır Uluslararası Saraybosna Havaalanı'na uçtuğunu belirterek, "Uçuşlarımızı, önümüzdeki kış 10, yazın ise 18'e çıkarmayı planlıyoruz. Dünyanın birçok şehrine uçuşlarımız olduğundan, Bosna Hersek'i tüm dünyaya bağlayan bir köprü olduğumuzu düşünüyoruz. Bosna Hersek yolcularını Avrupa, Asya, Uzakdoğu, Afrika ve ABD ile birleştirmek istiyoruz" diye konuştu.

Thy 'nin çalışmaları hakkında da bilgi veren Kansu, şirketin sahip olduğu 184 uçakla dünyanın 200 noktasına uçuşlar gerçekleştirdiğinin altını çizdi.

Kansu, Thy'nin bu yıl iki kez üst üste Avrupa'nın en iyi havayolu şirketi ödülünü aldığını sözlerine ekledi.

THY İFTARDA BULUŞTURDU...

Facebook Yorum

Yorumlar

AKRABA RUMUZUNA ~ 6 yıl önce
EVET VAR SARAYBOSNA MÜDÜRÜ TIPKI THY NİN DİĞER MÜDÜRLERİ GİBİ AKP DESTEKLİ... AKP MİLLETVEKİLİNİN ÖZ BE ÖZ OĞLU....YOKSA YEDİRİRLERMİYDİ BU İŞE 5 SENE ÖNCE GİRMİŞ DELİKANLIYA SARAYBOSNA MÜDÜRLÜĞÜNÜ....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 6 yıl önce
İftarlar vererek Bosna daki günahlarınızdan kurtulamazsınız,Allah katında göz boyama ve adam kayırma yoktur ve siz bunu bilmezsiniz!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
AKRABA ~ 6 yıl önce
BU SARAJEVO TK MUDURUNUN ACABA AKP MILLETVEKILI HUSEYIN KANSU ILE BIR BAGLANTISI VAR MI.BILEN VAR MI ACABA???????

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000