06 Ekim 2009, Salı 09:17:59

THY İÇİN SORUN, CEVABINIZI ALIN

Türk Havayolları Yönetim Kurulu Başkan Vekili Hamdi Topçu, Türk Televizyonlarında ilk kez canlı yayınla soruları cevaplandırıyor. Topçu, Airport TV’de Ali Kıdık’la Sorun Cevaplasın Programı’nın konuğu oluyor...
  • Muhasebeciler mi kovaladi seniii,oyle kucuk gorur tavirlar falan ?
  • TELEVİZYONU İZLEYEMEDİK GÜNDÜZ VAKTİ TEKRARINI VERİRSENİZ İYİ OLUR YADA SİTEDE YAYINLAYIN TV,DE VERİCEKSENİZ TEKRARINI SAATİNİDE DAHA ÖNCEDEN BURADA BELİRTİRMİSİNİZ İYİ ÇALIŞMALAR AİRPORTHABER BAŞARILAR .
  • ÖNCELİKLE ALİ KIDIK BEY,E BÖYLE BİR PROĞRAM SUNDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ HAMDİ TOPÇU BEY,E DE YÖNELTİLEN ALEVİLİK VE CEMAAT KONUSUNU SORUSUNU CEVAPLADIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ SANIRIM HAMDİ BEY YARIN BÜTÜN YER İŞLETMENİN KULAĞINI ÇEKER BU KONUDA YENİ OLUŞUM TGS,DE DE BU GİBİ SORUNLARIN OLMAMASI İÇİN GEREKLİ UYARILAR BAŞTAN YAPILIR İDARİ BİRİMLERE SAYGILAR SEVGİLER
  • Zorluklara Karşı Mücadeleye cevap isteyen vesselama Star Airlines 1997 yılında ilk global havayolu ittifakı olarak daha zengin ve hızlı yolculuk sunmak amacıyla kurulmuştur.Türk Havayollarıda 20' nci üyesi oldu.Star Alliance'a tam üyelikle Türk Havayolları yolcuları 162 ülkede 965 havalimanına günde 18.000' e varan uçuş noktasına ulaşabilecek ,seyahatlerde ortak mil toplayabilecek ve kazandıkları milleri üye havayollarında kullanabilecekler.Sanırım aldığınız açıklamalı cevabı varmı başka sormak istediğiniz.

Onun için THY’nin en güçlü adamı denildi. Onun istemediği hiçbir şey THY’de yapılamaz denildi. Ama o hep sessiz kaldı. Şimdi konuşma sırası Hamdi Topçu’da.  THY Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hamdi Topçu bugün Airport TV’de Sorun Cevaplasın Programı’nda tüm soruları cevaplandıracak.
Hamdi Topçu
Saat 21.00’de Airport TV stüdyolarından canlı olarak yayınlanacak olan Sorun Cevaplasın Programına sorularınızla katılabilirsiniz. 

THY için merak ettiklerinizi, air yaz bir boşluk bırak sorunu yaz ve tüm GSM operatörlerinden 2030’a gönder. Merak ettikleriniz ve sormak istediğiniz tüm sorular cevabını bulsun.

Airport TV Türksat uydusundan, D-Smart 70. kanal ve www.airporttv.tv üzerinden izlenebiliyor.

THY İÇİN SORUN, CEVABINIZI ALIN

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (15)

Misafir ~ 9 yıl önce
Muhasebeciler mi kovaladi seniii,oyle kucuk gorur tavirlar falan ?

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
TELEVİZYONU İZLEYEMEDİK GÜNDÜZ VAKTİ TEKRARINI VERİRSENİZ İYİ OLUR YADA SİTEDE YAYINLAYIN TV,DE VERİCEKSENİZ TEKRARINI SAATİNİDE DAHA ÖNCEDEN BURADA BELİRTİRMİSİNİZ İYİ ÇALIŞMALAR AİRPORTHABER BAŞARILAR .

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
ÖNCELİKLE ALİ KIDIK BEY,E BÖYLE BİR PROĞRAM SUNDUĞU İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ HAMDİ TOPÇU BEY,E DE YÖNELTİLEN ALEVİLİK VE CEMAAT KONUSUNU SORUSUNU CEVAPLADIĞI İÇİN TEŞEKKÜR EDERİZ SANIRIM HAMDİ BEY YARIN BÜTÜN YER İŞLETMENİN KULAĞINI ÇEKER BU KONUDA YENİ OLUŞUM TGS,DE DE BU GİBİ SORUNLARIN OLMAMASI İÇİN GEREKLİ UYARILAR BAŞTAN YAPILIR İDARİ BİRİMLERE SAYGILAR SEVGİLER

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Zorluklara Karşı Mücadeleye cevap isteyen vesselama Star Airlines 1997 yılında ilk global havayolu ittifakı olarak daha zengin ve hızlı yolculuk sunmak amacıyla kurulmuştur.Türk Havayollarıda 20' nci üyesi oldu.Star Alliance'a tam üyelikle Türk Havayolları yolcuları 162 ülkede 965 havalimanına günde 18.000' e varan uçuş noktasına ulaşabilecek ,seyahatlerde ortak mil toplayabilecek ve kazandıkları milleri üye havayollarında kullanabilecekler.Sanırım aldığınız açıklamalı cevabı varmı başka sormak istediğiniz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000