01 Mart 2012, Perşembe 13:10:37

THY HOSTESLERİNE YENİ KIYAFET...

Türk Hava Yolları, kabin memurlarının giyeceği yeni üniformalarının tasarımları konusunda 6-7 ünlü modacıya teklif götürdü.
  • artık kıyafetlerde de bir THY tarzı yakalamanın zamanı geldi de geçiyor. herkesin ayırdedici bir rengi vs var. zamanı geldi de geçiyor bile. ama inşallah gümbürtüye gitmez.
  • Bizler aleyhine yazanlar gelin aramıza katılın, işimizi nasıl iyi yaptığımızı göreceksiniz. Bir stewart
  • Ya bu siteye yazan bazı arkadaslar kesin stewart filan olmak için başvurdu ve kabul edilmedi, kıskançlık yapıyor, kardeşim biraz çalış burada zaman kaybedeceğine sende ekmek paranı kazan, gel yardımcı olalım istersen sana yahu
  • İnsanlar bu meslekten alinlarinin teriyle namuslariyla ekmek paralarini kazaniyor. Lutfen yorumlara dikkat edelim.
Modacıların hazırlayacağı tasarımlardan en güzeline ise THY yönetimi ve yolcular karar verecek. Kurumsal kimliği taşıyan ve daha da önemlisi herkes tarafından beğenilen yeni hostes kıyafeti tasarımı konusunda çalışma yürüttüklerini bildiren THY Yönetim Kurulu Başkanı Hamdi Topçu, THY'nin uluslararası arenada yükselen imajına katkı sağlayacak hostes üniformalarının taşıması gereken özellikleri konusunda modacılara hiçbir kısıtlamada bulunmadıklarına dikkat çekerek, hazırlanan kıyafetlerin yaklaşık 20 gün içinde THY yönetimine sunulacağını kaydetti.

Tasarımların, düzenlenecek defile ile havacılık ve moda sektöründen uzmanların yanı sıra ünlü simalardan oluşacak jürinin beğenisine sunulacağını dile getiren Topçu, "Mümkün olduğunca uzun süre kullanacağımız, şirketin kurumsal kimliğini temsil edecek ve her yönüyle beğenilen en şık kıyafeti belirlemeye çalışıyoruz. Defilede sunulan en iyi 3 kabin memuru üniformasını seçtikten sonra bu kıyafetleri internette yolcuların beğenisine de sunabiliriz. Amacımız, her kesimin övgüsünü kazanacak en iyi ve en güzel hostes kıyafetini belirlemek." dedi. (Zaman)
THY HOSTESLERİNE YENİ KIYAFET...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (42)

Misafir ~ 6 yıl önce
artık kıyafetlerde de bir THY tarzı yakalamanın zamanı geldi de geçiyor. herkesin ayırdedici bir rengi vs var. zamanı geldi de geçiyor bile. ama inşallah gümbürtüye gitmez.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Bizler aleyhine yazanlar gelin aramıza katılın, işimizi nasıl iyi yaptığımızı göreceksiniz. Bir stewart

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
Ya bu siteye yazan bazı arkadaslar kesin stewart filan olmak için başvurdu ve kabul edilmedi, kıskançlık yapıyor, kardeşim biraz çalış burada zaman kaybedeceğine sende ekmek paranı kazan, gel yardımcı olalım istersen sana yahu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 6 yıl önce
İnsanlar bu meslekten alinlarinin teriyle namuslariyla ekmek paralarini kazaniyor. Lutfen yorumlara dikkat edelim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000