19 Ekim 2010, Salı 09:45:26

THY HOLLYWOOD'A EL ATTI

Türk Hava Yolları, California'da düzenlenen Anaheim International Film Festival(AIFF)'a sponsor olarak Hollywood yıldızı birçok sanatçıya THY servislerini ve Türkiye'yi tanıttı.
  • thy de haksiz eyre para kazananlar simdi burda kukruyorsunuz haksiz kazanclariniz kesildi tabi anca burda kotulersiniz o madem biyiklilara kurban olun ulkenin parazitleri
  • Bu haberin ozunde THY yaptigi reklam ve kat ettigi yolun anlatimi vardir. Cok basit ve herkesin bildigi gibi reklamin iyisi ve kotusu olmaz. Bu sponsorlugun masrafi nedirki bunun ile zam vede diger konular ortaya atiliyor. THY basarili olamazsa zaten konusulacak bir konuda kalmaz. Takdir edilmesi gereken haberlerde lutfen kendimizi dusunerek degil Ulkemizi ve THY'mizi on plana alarak gereken saygiyi gosterelim. Diger konularin ise kendi bolumlerinde dile getirilmesinin daha saglikli ve etkili olacagini tahmin ediyorum.
  • Bence filmin başrol oyuncusu eski eşler !!! ve sınırsız sorumsuz pas biletler olmalı
  • yatıcak yeriniz yok yemin ederim ..........
Mart 2011 tarihinden itibaren Los Angeles-İstanbul arası direkt uçuşlara başlayacak THY, Disneyland ile beraber 13-17 Ekim tarihleri arasında gerçekleşen Anaheim International Film Festivali'nin sponsorları arasında yer alarak Amerikan medyası ve sanat dünyasıyla bir araya geldi. Ünlü kırmızı halı töreni ile başlayan festivalin ödül töreni, yerel ve uluslararası birçok yapımcı ve oyuncuyu ağırladı.

Hector Elizondo ve Mira Sorvino gibi birçok yıldızının katıldığı festivalinin ödül töreni Disneyland Grand California Otel'de gerçekleşirken festival Amerikan medyasında geniş bir şekilde yer aldı. Farklı kategorilerden ödüllerin verildiği geceye katılan THY Los Angeles Direktörü Fatma Yüceler, "THY olarak global bir marka olma yolunda stratejik ve kalıcı adımlar atmaya devam ediyoruz. Amerikan halkına ulaşmakta sinema sektörünün önemli bir gücü var. Bizde THY'nin sanata verdiği desteği bir kez daha göstererek sinema sektörünün kalbinin attığı California'da THY'nin adını binlerce kişiyle paylaştık" dedi.

Gecenin ardından düzenlenen kokteylde çekilişle bir davetliye Los Angeles-İstanbul uçak bileti hediye edildi.

(Haberx)
THY HOLLYWOOD'A EL ATTI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
thy de haksiz eyre para kazananlar simdi burda kukruyorsunuz haksiz kazanclariniz kesildi tabi anca burda kotulersiniz o madem biyiklilara kurban olun ulkenin parazitleri

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bu haberin ozunde THY yaptigi reklam ve kat ettigi yolun anlatimi vardir. Cok basit ve herkesin bildigi gibi reklamin iyisi ve kotusu olmaz. Bu sponsorlugun masrafi nedirki bunun ile zam vede diger konular ortaya atiliyor. THY basarili olamazsa zaten konusulacak bir konuda kalmaz. Takdir edilmesi gereken haberlerde lutfen kendimizi dusunerek degil Ulkemizi ve THY'mizi on plana alarak gereken saygiyi gosterelim. Diger konularin ise kendi bolumlerinde dile getirilmesinin daha saglikli ve etkili olacagini tahmin ediyorum.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Bence filmin başrol oyuncusu eski eşler !!! ve sınırsız sorumsuz pas biletler olmalı

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
yatıcak yeriniz yok yemin ederim ..........

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000