18 Aralık 2009, Cuma 14:17:27

THY HİSSELERİNDE SON DURUM NE?

Türk Hava Yolları Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin’in 1 Ocak 2010 tarihi itibariyle şirket içindeki tüm görevlerinden ayrılacağını açıklaması üzerine gözler THY’nin borsadaki hisselerine çevrildi.
  • BEN ISPANYADAYIM, ADAMLAR ETI 10 TL YEMEKTE, BIZ 30 TL YIYIYORUZ, FARKINI BU HISSELERLE YURT DISINA KACIRIYORLAR. SIZ HALA TOCU GELDI, CANDAN GITTI DEYIN, HER SEYINIZI GOTURUYORLAR. ADAM 2000 EURO KAZANIYOR ET 10 TL SEN 250 EURO KAZANIYORSUN ET 30 TL.
  • HISSELER YABANCILARIN ELINDE, BU SEKILDE PARALARI YURT DISINA TRANSFER EDIYORLAR, SONUNDA KAYBI ASGARI UCRETLI ODER. BU COK BASIT SOYGUNDUR. MANAV 50 KURUSA ALDIGINI 2 TL YE SATAR, MASRAFI VE EMEGI VAR, MIGROS NEDEN 2 TL YE SATAR , YURT DISINA SOYGUN, MANAV 10 KG SATAR ANCAK AYAKTA KALIR, MIGROS 100 TON SATAR, FARKI SIZ HESAPLAYIN.
  • BU ARKADASLAR, YETERINCE CUVALI DOLDURDU, YENILERINE YER BOSALTIYORLAR. BUNLARIN GOTURDUGUNU ASGARI UCRETLI ODER.
  • BU NLARIN HEPSI HAYAL DUNYASI, 25 KARUSA ALDIKLARI SEBZEYI 2 LIRADAN SATIYORLAR. KIMSE BU HALKA YAZIK DEMIYOR, THY NIN NEDEN GELIRI BU KADAR ARTSIN, HEPSI KANDIRMACA, ELLERINDE PATLAR.INSANLAR 550 TL AYLIKLA GECINIYOR.

Türk Hava Yolları, Karlıtekin’in ani istifa kararını İstanbul Menkul Kıymetler Borsası’na gönderdiği özel durum açıklamasıyla bildirdi.

Açıklamada, “ Ortaklığımız Yönetim Kurulu Başkanı Candan Karlıtekin 1 Ocak 2010 tarihiyle istifa etmiştir” ifadeleri kullanıldı.

Türk Hava Yolları’nın açıklamasın ardından, şirketin hisseleri 3,6 puan düşüş göstererek 5.40 liraya geriledi.

Ancak şirketin hisselerindeki gerileme, bu sabah itibariyle yerini yükselişe bıraktı.

THY hisseleri 2,78 puan artışla 5.55 liraya yükseldi.

THY HİSSELERİNDE SON DURUM NE?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (5)

Misafir ~ 8 yıl önce
BEN ISPANYADAYIM, ADAMLAR ETI 10 TL YEMEKTE, BIZ 30 TL YIYIYORUZ, FARKINI BU HISSELERLE YURT DISINA KACIRIYORLAR. SIZ HALA TOCU GELDI, CANDAN GITTI DEYIN, HER SEYINIZI GOTURUYORLAR. ADAM 2000 EURO KAZANIYOR ET 10 TL SEN 250 EURO KAZANIYORSUN ET 30 TL.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
HISSELER YABANCILARIN ELINDE, BU SEKILDE PARALARI YURT DISINA TRANSFER EDIYORLAR, SONUNDA KAYBI ASGARI UCRETLI ODER. BU COK BASIT SOYGUNDUR. MANAV 50 KURUSA ALDIGINI 2 TL YE SATAR, MASRAFI VE EMEGI VAR, MIGROS NEDEN 2 TL YE SATAR , YURT DISINA SOYGUN, MANAV 10 KG SATAR ANCAK AYAKTA KALIR, MIGROS 100 TON SATAR, FARKI SIZ HESAPLAYIN.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BU ARKADASLAR, YETERINCE CUVALI DOLDURDU, YENILERINE YER BOSALTIYORLAR. BUNLARIN GOTURDUGUNU ASGARI UCRETLI ODER.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
BU NLARIN HEPSI HAYAL DUNYASI, 25 KARUSA ALDIKLARI SEBZEYI 2 LIRADAN SATIYORLAR. KIMSE BU HALKA YAZIK DEMIYOR, THY NIN NEDEN GELIRI BU KADAR ARTSIN, HEPSI KANDIRMACA, ELLERINDE PATLAR.INSANLAR 550 TL AYLIKLA GECINIYOR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000