03 Haziran 2013, Pazartesi 16:25:58

THY HİSSELERİ DİP YAPTI!

Grevden etkilenmeyen Türk Hava Yolları, borsada sert düşüşten nasibini aldı.
  • SONUN ABIN GIBI!
  • grevde dahi yapmamıştı diyo ya..hala grev var hatırlatırım ve o yüzden yapıyo.ne zaman uyanacaksınız rüyalarınızdan acaba??aklınızı başınıza almazsanız daha çok dibi görür.işçiyle uğraşmayın artık
  • %9 luk kayıp bir gecede 60 milyar tl lik paranın erimesine neden olmuştur, 2001 krizinden sonraki en yüksek kayıp olmuştur. bu şu anlama gelmektedir, her zaman ifade edildiği gibi, ülkeden çıkacak 100 milyar dolardan fazla sıcak paradan bir 10 milyar dolarının ülkeyi felakete götüreceğidir. işte adam gibi ekonomin olmazsa sonuç bu olur.
  • yazık taksımde yuruyus yapan ortalıgı yakıp yıkan lar kına yaksınlar. turkıyeye verdıklerı zararın farkında bıle degıller sozde hepsı aktıvıst ve egıtımlı bılınclı ınsanlar.!!! akp demokratık bır secımle gelmıstır gıtmesını ıstıyosan secımle gonder gonderebılıyosan bumu sızın demokratlıgınız. gucunuz secımlerde yetmıyor boyle zorla yuruyusle yakıp yıkarak akp yı gondermeye mı calısıyosunuz. ya onlara oy veren ınsanlarda sokaklara cıkıp yuruyus yapsa ne olacak turkıye kaybedecek bu nu mu ıstıyosunuz. afrıka gıbı olmak yazık. hele thy de calısanlara ıkı kere yazıklar olsun elestırenlere thy nın nerden nereye geldıgını gormemek ıcın ya saf yada kor olmak lazım.

2012 yılında yükseliş trendi yakalayan Türk Hava Yolları hisseleri, Gezi Parkı olayları sonrası genel düşüşten nasibini aldı. Gezi Parkı'nda başlayıp Türkiye geneline yayılan olayların yarattığı belirsizlik piyasaları  kötü vurdu. Borsa İstanbul'da çok uzun yıllardır görülmeyen bir düşüş yaşanırken, kayıp yüzde 9'a kadar ulaştı. Borsa yüzde 9'lu kayıpları en son kriz yılı olan 2001'de görmüştü.

Türk Hava Yolları hisseleri 8.70 TL’den  7.30 seviyesine geriledi. THY’nin bir günde yüzde 17 değer kaybetmesi yatırımcıları korkuttu. THY grev sürecinde dahi yükseliş trendini sürdürmeyi başarmıştı.

THY HİSSELERİ DİP YAPTI!

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (37)

SIRA SENDE HAMDI ~ 5 yıl önce
SONUN ABIN GIBI!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
rumuz ~ 5 yıl önce
grevde dahi yapmamıştı diyo ya..hala grev var hatırlatırım ve o yüzden yapıyo.ne zaman uyanacaksınız rüyalarınızdan acaba??aklınızı başınıza almazsanız daha çok dibi görür.işçiyle uğraşmayın artık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
:)) ~ 5 yıl önce
evet kesinlikle katılıyorum
borsa ~ 5 yıl önce
%9 luk kayıp bir gecede 60 milyar tl lik paranın erimesine neden olmuştur, 2001 krizinden sonraki en yüksek kayıp olmuştur. bu şu anlama gelmektedir, her zaman ifade edildiği gibi, ülkeden çıkacak 100 milyar dolardan fazla sıcak paradan bir 10 milyar dolarının ülkeyi felakete götüreceğidir. işte adam gibi ekonomin olmazsa sonuç bu olur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
c/a ~ 5 yıl önce
yazık taksımde yuruyus yapan ortalıgı yakıp yıkan lar kına yaksınlar. turkıyeye verdıklerı zararın farkında bıle degıller sozde hepsı aktıvıst ve egıtımlı bılınclı ınsanlar.!!! akp demokratık bır secımle gelmıstır gıtmesını ıstıyosan secımle gonder gonderebılıyosan bumu sızın demokratlıgınız. gucunuz secımlerde yetmıyor boyle zorla yuruyusle yakıp yıkarak akp yı gondermeye mı calısıyosunuz. ya onlara oy veren ınsanlarda sokaklara cıkıp yuruyus yapsa ne olacak turkıye kaybedecek bu nu mu ıstıyosunuz. afrıka gıbı olmak yazık. hele thy de calısanlara ıkı kere yazıklar olsun elestırenlere thy nın nerden nereye geldıgını gormemek ıcın ya saf yada kor olmak lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
her yer taksim ~ 5 yıl önce
hitler de seçimle gelmişti
demokrat ~ 5 yıl önce
Demokratik seçimle gelmek, demokrat olmak için yeterli değil. Eğer başbakan, kafasına göre ben karar verir ben yaparım derse cevabını alır 3-5 çapulcudan. 2 ayyaş derse adama lafını yedirir bu millet. Suriye'nin işine karışırsa Suriye de Türkiye' ye akıl öğretir. Olan %50' ye oluyor. Eminim pişmandır çoğu.
gly ~ 5 yıl önce
akp seçimle gelmedi ...makarna ve kömürle geldi !!!!
tombul kaptan ~ 5 yıl önce
gösteri yapmakta demokratik bir haktır canım kardeşim. demokrasiyi sadece rte nin anlattığı kadar biliyorsunuz..
! ~ 5 yıl önce
bence taksimde olayları ateşleyen gösteri yapanlar değildir.polislerdir ,polislerin evlatlarına vurmasına kızan Türk halkı ayaklanmıştır.
bi gidin ~ 5 yıl önce
ayrıca her defasında çıkıp ben oy aldım demek ne kadar talihsiz bir vaka örneği oluturmaktadır ya:)insanlar oyunu 1 kere veriyor.üzerinden yıllar geçiyor,oy veriyor ve ondan sonrasına müdahale edemiyor ki halk...her yaptığını hadi oy vermeyenlerini bıraktık oy verenlerine mi soruyor başbakan.Hayır,o ne diyorsa onu kabul ediyor o yüzde elli.fark bu.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000