20 Aralık 2011, Salı 19:10:49

THY HEDEF BÜYÜTTÜ

Türk Hava Yolları 2012 hedeflerini açıkladı. Hedefler arasında 38 milyon yolcu taşıma planı da bulunuyor...
  • guzel olmus, bir de BOING var.
  • thy bu kafayla hedef büyütse ne olur büyütmese ne? geçen seferle beraber 2 kere yetki tespiti için mahkemeye gidip boş yere onca zaman çalışanlar aleyhine harcandı..amaç hem repodan daha çok para kazanmak hem de çalışanı süründürmekti başarılı da oldular ama unutmasınlar ki herkes bir gün ölecek ve thy nı yöneten bu sözüm ona dini bütünler hakkın huzurunda bu yediklerin hakların, yaptıkları torpillerin ve haksızlıkların hesaplarını verecekler ...
  • THY once acentasina sahip ciksin butun acentalarini sirtindan vuran sirket oldu
  • THY önce personeline takındığı düşmanca tavırları bıraksın..1 seneyi geçti hala TİS başlamadı...Saçma bir sebepten mahkemeye verip süreci uzatmak hak yemek değil de nedir? verdiği yemekler kalitesiz, turex servisler rezil durumda,yöneticilerine % 40 zam yaptılar personel için % 3 zam önerecekler,dil tazminatının kalkması durumu var,torpille işe girip torpille 1-2 ayda müdür,başkan ve tayin olanları saymıyoruz daha..Bu ve benzeri bir sürü problemi çözemeyen bir şirket nasıl hedef büyütür?
THY 2012 hedefleri kapsamında Kamuyu Aydınlatma Platformu'na açıklamada bulunarak hedef büyüttü.

Türk Hava Yolları'nın KAP'a yaptığı açıklama:


Ortaklığımız 2012 yılında da büyümeye devam edecek olup, 2012 yılı  hedeflerini de bu çerçevede belirlemiştir. 2012 yılında 95,2 Milyar AKK, 70,1 Milyar ÜYK ve %73,6 doluluk oranı ile  17,2 milyon iç hat; 21  milyon dış hat yolcudan oluşacak toplam 38,2 milyon yolcu taşımayı hedeflemektedir.  

Söz konusu ticari faaliyetlerin toplam 2,589 Bin Ton akaryakıt tüketimi, 5,3 Milyar TL maliyeti ile gerçekleştirilmesi;  toplam ciro'nun ise 14,6 Milyar TL olması beklenmektedir.
THY HEDEF BÜYÜTTÜ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (9)

Misafir ~ 7 yıl önce
guzel olmus, bir de BOING var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
thy bu kafayla hedef büyütse ne olur büyütmese ne? geçen seferle beraber 2 kere yetki tespiti için mahkemeye gidip boş yere onca zaman çalışanlar aleyhine harcandı..amaç hem repodan daha çok para kazanmak hem de çalışanı süründürmekti başarılı da oldular ama unutmasınlar ki herkes bir gün ölecek ve thy nı yöneten bu sözüm ona dini bütünler hakkın huzurunda bu yediklerin hakların, yaptıkları torpillerin ve haksızlıkların hesaplarını verecekler ...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY once acentasina sahip ciksin butun acentalarini sirtindan vuran sirket oldu

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
THY önce personeline takındığı düşmanca tavırları bıraksın..1 seneyi geçti hala TİS başlamadı...Saçma bir sebepten mahkemeye verip süreci uzatmak hak yemek değil de nedir? verdiği yemekler kalitesiz, turex servisler rezil durumda,yöneticilerine % 40 zam yaptılar personel için % 3 zam önerecekler,dil tazminatının kalkması durumu var,torpille işe girip torpille 1-2 ayda müdür,başkan ve tayin olanları saymıyoruz daha..Bu ve benzeri bir sürü problemi çözemeyen bir şirket nasıl hedef büyütür?

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000