18 Aralık 2009, Cuma 09:55:34

THY Hatay seferlerini artırıyor...

Türk Hava Yolları, İstanbul-Hatay arasında yaptığı sefer sayılarında artış yaptığını duyurdu.
  • yıllardır zırladğımız havaalanımıza sahip cıktık.Darısı yeni acılan ve acılacak seferlere.Arkadaslar ayrıca Öger türk tur 04/05/2010 da Hatay dan Hannover Köln Berlin ucuslarını baslatıyor biletler satışta malümat.
  • THY once su kredi karti ile alinan ucuslarda uygulanan 'Kredi kartiniz yaninizda degilse ucamazsiniz' politikasini degistirsin.. Start Alliance Gold statusunde biri olarak resmen hirsiz muamelesi yapilip ucaga bindirilmedim. Neden ? Yurt dsindaki sirketimin satin aldigi kredi karti yanimda yok diye..
  • suriye ile vize kalkınca hatay havalimanı çok rağbet gördü.thy bu fırsatı iyi analiz etti ve kullanıyor.uçakların full kalkacağından eminim.
  • TK 486 Istanbul kalkış 08:15 olacak. 18.15 yanlış yazılmış. THY internet sitesi basın bülteni kısmında doğru olarak yazılmış

THY, haftada 14 frekans uçmakta olduğu İstanbul-Hatay-İstanbul hattının uçuş programında değişik yapacağını duyurdu.

07 Ocak 2010  tarihinden itibaren yeniden düzenlenecek seferlerin haftalık 21 frekansa yükseltildiği belirtildi.

İşte THY tarafından açıklanan İstanbul-Hatay uçuş programı:

İstanbul-Hatay tarife

THY Hatay seferlerini artırıyor...

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (8)

Misafir ~ 8 yıl önce
yıllardır zırladğımız havaalanımıza sahip cıktık.Darısı yeni acılan ve acılacak seferlere.Arkadaslar ayrıca Öger türk tur 04/05/2010 da Hatay dan Hannover Köln Berlin ucuslarını baslatıyor biletler satışta malümat.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY once su kredi karti ile alinan ucuslarda uygulanan 'Kredi kartiniz yaninizda degilse ucamazsiniz' politikasini degistirsin.. Start Alliance Gold statusunde biri olarak resmen hirsiz muamelesi yapilip ucaga bindirilmedim. Neden ? Yurt dsindaki sirketimin satin aldigi kredi karti yanimda yok diye..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
suriye ile vize kalkınca hatay havalimanı çok rağbet gördü.thy bu fırsatı iyi analiz etti ve kullanıyor.uçakların full kalkacağından eminim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
TK 486 Istanbul kalkış 08:15 olacak. 18.15 yanlış yazılmış. THY internet sitesi basın bülteni kısmında doğru olarak yazılmış

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000