06 Ağustos 2009, Perşembe 08:00:08

THY harekete geçti

Türk Hava Yolları (THY), İstanbul Atatürk Havalimanı'ndaki yoğunluğu azaltmak için harekete geçti...
  • ZOR KALIRSINIZ
  • Artik o eski donem kapandi. Aman bizi anlasinlar, tatsizlik olmasin diye kendimizi aciklama cabalarinin bir ise yaramadigi anlasildi. Bircok tepkinin arkasinda kasitli Ergenekon halk ve din dusmaligi cikti. Din dusmanligini maskelemek icin neler tezgahlanmis anlasildi. Begenin begenmeyin, elinizden ne geliorsa iki katini yapin. F tipine gidiyoruz, gidecegiz. Erkek olan durdursun. Gucu yeten one ciksin. Hem basariliyiz, hem muslumaniz. Tarihte gorulmemis basarilari bu sirkete biz tattirdik. Kimligimiz de belli. Begenmeyen cekip gider. Biz temelli kalmaya karar verdik.
  • Toronto hattinin acilisinda o kadar milletvekili ve burokrat ilk is olarak buradaki F tipi okulu ziyarete kosmustu. Arkasindan kendi gazetecileri " Buraya kadar gelip resmi ziyaret yapamadan geri donduler" diye yazilar yazdilar. Maksat resmi ziyaret dedildi ki zaten. Ayni film Sidney'de de oynaniyor...
  • f tipi hatlara devam

Genel Müdür Temel Kotil, yurtdışı uçuşlarda İstanbul'un haricinde Ankara'yı, özellikle Avrupa uçuşlarında, uluslararası önemli bir merkez haline getirmek istediklerini söyledi. Kotil, bunu gerçekleştirmek istemelerindeki önemli bir sebebin bölünerek farklı alanlara açılma; bir diğer sebebin ise Atatürk Havalimanı'ndaki yoğunluğu azaltmak olduğunu kaydetti. 2009 Avustralya-Pasifik Havacılık Zirvesi'ne katılmak üzere Avustralya'nın Sidney kentine gelen THY Genel Müdürü Kotil, Avustralya'ya direkt uçuş gerçekleştirmeyi hedeflediklerini yineleyerek, şartların uygun hale gelmesi halinde 2011'de bunun gerçekleşebileceğini dile getirdi.

SİDNEY'DE ŞULE KOLEJİ'Nİ ZİYARET ETTİ

Avustralya'da bulunan Temel Kotil, Sidney'de bulunan Türk kolejini de ziyaret etti. Şule Koleji Eğitim Koordinatörü Mehmet Yavuzlar tarafından karşılanan Kotil, okulun ana kampüsünü gezerek bilgi aldı. Daha sonra okul yöneticileri ve öğretmenleri ile kahvaltıda bir araya gelen Kotil, burada bir süre sohbet ettikten sonra Avustralya eğitimi ve eğitim sistemi hakkında merak ettiklerini sordu. Görüşme sonrası Kotil, başarı dileklerinde bulundu.

Zaman

THY harekete geçti

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 9 yıl önce
ZOR KALIRSINIZ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Artik o eski donem kapandi. Aman bizi anlasinlar, tatsizlik olmasin diye kendimizi aciklama cabalarinin bir ise yaramadigi anlasildi. Bircok tepkinin arkasinda kasitli Ergenekon halk ve din dusmaligi cikti. Din dusmanligini maskelemek icin neler tezgahlanmis anlasildi. Begenin begenmeyin, elinizden ne geliorsa iki katini yapin. F tipine gidiyoruz, gidecegiz. Erkek olan durdursun. Gucu yeten one ciksin. Hem basariliyiz, hem muslumaniz. Tarihte gorulmemis basarilari bu sirkete biz tattirdik. Kimligimiz de belli. Begenmeyen cekip gider. Biz temelli kalmaya karar verdik.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
Toronto hattinin acilisinda o kadar milletvekili ve burokrat ilk is olarak buradaki F tipi okulu ziyarete kosmustu. Arkasindan kendi gazetecileri " Buraya kadar gelip resmi ziyaret yapamadan geri donduler" diye yazilar yazdilar. Maksat resmi ziyaret dedildi ki zaten. Ayni film Sidney'de de oynaniyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 9 yıl önce
f tipi hatlara devam

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000