31 Mayıs 2011, Salı 16:42:28

THY HANGİ ŞİRKETİN YÜZDE 49'UNU ALIYOR?

Bir süredir konuşulan Türk Hava Yolları-Spanair ortaklığında tarafların anlaşmak üzere olduğu ileri sürüldü.
  • anlama sorunun var senin. Burada THY zarar etti diye göbek atmıyor vatandaş. Üzüntülerini bildiriyor. Esas başarısızlığın üzerini örtmeye çalışan senin gibi yağdanlıkları araştırmak lazım rum mu ermeni mi diye. Penetrasyon yazarak '' ben bu işi biliyorum '' imajı çizmeye çalışmışsın ama kuyruk bacak falan yazarak ta asıl ne olduğunu kusmuşsun ortalığa.
  • Yeni uçak penetrasyonu karlılığı etkilemiştir doğrudur. Bu geçici bir durumdur. 2011'in 3. ve 4. çeyrek rakamlarını bekleyin. Ondan sonra kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına alın ve oturup ağlayın içimizdeki Ermeniler, Yunanlılar.
  • 322 trilyonluk zararı hangi bilanço açıklar onu da öğreniver hazır gitmişken.
  • Hesap ortada birader zararın zarar olduğunu anlaman için üniversite bitirmen gerekiyorsa buyur bitir. Ha zeten bitirdiysen git tekrar oku.

İspanyol Expansion gazetesinde yer alan haber, uluslararası haber ajanslarında flaş haber olarak yer aldı. Spanair’in adı açıklanmayan kaynaklarına dayandırılarak verilen haberde, THY’nin İspanyol Spanair’in yüzde 49’unu satın almak üzere olduğu bildirildi.

THY HANGİ ŞİRKETİN YÜZDE 49'UNU ALIYOR?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Misafir ~ 7 yıl önce
anlama sorunun var senin. Burada THY zarar etti diye göbek atmıyor vatandaş. Üzüntülerini bildiriyor. Esas başarısızlığın üzerini örtmeye çalışan senin gibi yağdanlıkları araştırmak lazım rum mu ermeni mi diye. Penetrasyon yazarak '' ben bu işi biliyorum '' imajı çizmeye çalışmışsın ama kuyruk bacak falan yazarak ta asıl ne olduğunu kusmuşsun ortalığa.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Yeni uçak penetrasyonu karlılığı etkilemiştir doğrudur. Bu geçici bir durumdur. 2011'in 3. ve 4. çeyrek rakamlarını bekleyin. Ondan sonra kuyruğunuzu bacaklarınızın arasına alın ve oturup ağlayın içimizdeki Ermeniler, Yunanlılar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
322 trilyonluk zararı hangi bilanço açıklar onu da öğreniver hazır gitmişken.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 7 yıl önce
Hesap ortada birader zararın zarar olduğunu anlaman için üniversite bitirmen gerekiyorsa buyur bitir. Ha zeten bitirdiysen git tekrar oku.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000