31 Mayıs 2014, Cumartesi 14:45:02

THY HANGİ HAVAYOLUNA GÖZ DİKTİ?

Türk Hava Yolları'nın Air Tanzania'yı almak için girişimlerde bulunduğu iddia edildi.
  • Şirketime yakışır büyümek Mr
  • şirket hakkındaki wikipedia notları: As of March 2014, the airline's fleet consists of the following aircraft: Air Tanzania Fleet Aircraft In Service Orders Passengers Notes Bombardier Dash 8 1 – 50 Bombardier CRJ200 1 – 50 Leased from DAC Aviation Total 2 Total equity TSh 13.4 billion; yani yaklaşık şirket değeri 8 milyon dolar. 3. havaalanından sonra thy nin bu adımını da gören lufthansa ve almanya şimdi kim bilir türkiye üzerine ne komplolar ne ayaklanmalar-isyanlar planlamaya başlamışlardır. hele ki otpor falan da karışırsa bu satışa içinden çıkılmaz bir hal olabilir ülkemiz için. gerçekten dünyada sayılı şirketlerden biri olan tanzanya havayolları thy içinde bulunmaz bir fırsat. 8 milyonluk şirketi 80 milyon dolar borcuyla beraber -belki de- bir de üstüne para vererek almak yakışır zaten ticaret dahisi yönetime... bkz. air bosna
  • DAR base isteriz..
  • Paralari hic etmezler korkmayin.ufacik bir sey korkma korkma

Türk Hava Yolları'nın Air Tanzanya'yı almak için girişimlerde bulunduğu iddia edildi.

Büyük bir borç batağının içinde bulunan ve oldukça sıkıntılı günler yaşayan Air Tanzanya'nın bazı havayolu şirketleri tarafından göz hapsinde olduğu bildirildi.

Şirketin içinde bulunduğu darboğaz nedeniyle sorunların görüşülmesi için kurulan komisyonda konuşan komisyon başkanı Peter Serukamba, şirketin 80 milyon dolar borcu olduğunu ve bu durumun şirketin hissedarları tarafından endişe ile karşılandığını ifade ederek bir çözüm bulunması gerektiğini kaydetti.

İsviçre basınında yer alan haberlere göre; Emirates ve Türk Hava Yolları'nın Air Tanzanya'yı satın almak için girişimlerde bulunduğu ve şirketin içinde bulunduğu durum nedeniyle satışın muhtemel olduğu iddia edildi.

Söz konusu iddia ile ilgili şirket yetkililerinden herhangi bir açıklama yapılmadı.

©AirportHaber

THY HANGİ HAVAYOLUNA GÖZ DİKTİ?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (29)

Helal ~ 4 yıl önce
Şirketime yakışır büyümek Mr

Yanıtla

Kalan karakter 1000
bos isler ~ 4 yıl önce
şirket hakkındaki wikipedia notları: As of March 2014, the airline's fleet consists of the following aircraft: Air Tanzania Fleet Aircraft In Service Orders Passengers Notes Bombardier Dash 8 1 – 50 Bombardier CRJ200 1 – 50 Leased from DAC Aviation Total 2 Total equity TSh 13.4 billion; yani yaklaşık şirket değeri 8 milyon dolar. 3. havaalanından sonra thy nin bu adımını da gören lufthansa ve almanya şimdi kim bilir türkiye üzerine ne komplolar ne ayaklanmalar-isyanlar planlamaya başlamışlardır. hele ki otpor falan da karışırsa bu satışa içinden çıkılmaz bir hal olabilir ülkemiz için. gerçekten dünyada sayılı şirketlerden biri olan tanzanya havayolları thy içinde bulunmaz bir fırsat. 8 milyonluk şirketi 80 milyon dolar borcuyla beraber -belki de- bir de üstüne para vererek almak yakışır zaten ticaret dahisi yönetime... bkz. air bosna

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
DAR base isteriz..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ucan mem ~ 4 yıl önce
Paralari hic etmezler korkmayin.ufacik bir sey korkma korkma

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000