09 Ocak 2014, Perşembe 10:17:43

THY HABOM’DA 5 MÜHENDİS İSTİFA ETTİ

Son dönemde 25 lisanslı teknisyenin istifa ettiği THY Habom’da, kopmalar devam ediyor. 5 mühendis daha şirketle yollarını ayırdı.
  • Pilotlar kendi standartlarini bir sekilde koruyor piyasada cok sayida pilot adayi mezun olsa bile, fakat teknisyenlerde bu durum tam tersi amele zihniyetinde cok sayida adam var bu sekilde semer vuran cok olur , teknisyenler standartlarini korumali
  • Airport Haber'e günaydın. 2012-2013 itibariyle kaç mühendis istifa etmiş bir öğrensinler '5 mühendis istifa etti' haberi yapmadan önce. 5 için haber yapmışlar gerçekten komik, sanki şu son 1 yılda kaç 5 mühendisin istifa ettiğini çalışanlar bilmiyor. Şunu soruyorum sadece, 2012-2013 itibariyle kaç mühendis istifa etti? Hangi bilgiler uçtu, hangi hevesler gitti, hangi entellektüel sermaye kaybedildi. x5 yazacaktınız herhalde..
  • HAK VERİLMEZ HAK ALINIR... ''bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın'' diyen bir milletin cocuklarıyız biz.. işte bu zihnyet oldugu bir camiasidir bizim şirketimiz.. ben nasıl olsa yuksek maaş alıyorum sen cık hangar önüne diyen abilerimizin oldugu yerdir thy-habom... bu zihniyette olan teknisyenleri idarecileri ve başkanları CENABI ALLAH'a HAVALE EDİYORUM...
  • Birinin temsilcilerle alakali yarasi var galiba.

THY Habom’daki belirsizlik çalışanları huzursuz etmeye devam ediyor. Çelik İş Sendikası ile yürütülen görüşmelerin de beklentileri karşılamaması huzursuzluğu bir kat daha artırırırken şirketten ayrılıklar da sürüyor.

Son bir ay içinde 25 lisanslı teknisyenin istifa ettiği Habom’da bu kez 5 mühendis şirketle yollarını ayırdı.

THY Teknik ile aynı haklara sahip olmak isteyen ancak bunun gerçekleşmemesi üzerine hayal kırıklığı yaşayan THY Habom çalışanlarının motivasyonunun da kırıldığı belirtiliyor. Maaşların THY Teknik’e göre düşük olması ve dolar kurunun 1.85 TL’ye sabitlenmesi Habom çalışanlarını rahatsız ederken sendikal konulardaki belirsizliğin de sıkıntıları artırdığı kaydedildi.

 ©AirportHaber.com 

THY HABOM’DA 5 MÜHENDİS İSTİFA ETTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (146)

justin ~ 4 yıl önce
Pilotlar kendi standartlarini bir sekilde koruyor piyasada cok sayida pilot adayi mezun olsa bile, fakat teknisyenlerde bu durum tam tersi amele zihniyetinde cok sayida adam var bu sekilde semer vuran cok olur , teknisyenler standartlarini korumali

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Günaydın Airport-H ~ 4 yıl önce
Airport Haber'e günaydın. 2012-2013 itibariyle kaç mühendis istifa etmiş bir öğrensinler '5 mühendis istifa etti' haberi yapmadan önce. 5 için haber yapmışlar gerçekten komik, sanki şu son 1 yılda kaç 5 mühendisin istifa ettiğini çalışanlar bilmiyor. Şunu soruyorum sadece, 2012-2013 itibariyle kaç mühendis istifa etti? Hangi bilgiler uçtu, hangi hevesler gitti, hangi entellektüel sermaye kaybedildi. x5 yazacaktınız herhalde..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy-habom ~ 4 yıl önce
HAK VERİLMEZ HAK ALINIR... ''bana dokunmayan yılan bin yıl yaşasın'' diyen bir milletin cocuklarıyız biz.. işte bu zihnyet oldugu bir camiasidir bizim şirketimiz.. ben nasıl olsa yuksek maaş alıyorum sen cık hangar önüne diyen abilerimizin oldugu yerdir thy-habom... bu zihniyette olan teknisyenleri idarecileri ve başkanları CENABI ALLAH'a HAVALE EDİYORUM...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
dursun ~ 4 yıl önce
Birinin temsilcilerle alakali yarasi var galiba.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Drsuna ~ 4 yıl önce
Kimsenin temsilcilerle yarası falan yok buraya birinin temsilcilerle alakalı yarası var galiba diye yazacagına insanları aydınlatacak bilgi yazsana.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000