06 Ocak 2015, Salı 16:30:30

THY GÖZÜNÜ HOLLYWOOD'A DİKTİ

Hava taşımacılığında yakaladığı başarı kadar, marka elçisi olarak seçtiği isimler ve reklam filmleri ile de adından söz ettiren Türk Hava Yolları büyük bir bomba patlatmaya hazırlanıyor.
  • Personele zam sorulduğunda da para yok!!!!
  • Anladığım kadarı ile yapılan yorumlarıda sizler geçiyorsunuz hep aynı isimler yorum yapıyor biride eski haber demiyor ilğinç....
  • Brad pitt'e milyon dolar vereceginize, adam akilli ucak kiralayin da musteri sikayet etmesin.
  • @o para.. at gozluklerle bakma dunyaya

Hava taşımacılığında yakaladığı başarı kadar, marka elçisi olarak seçtiği isimler ve reklam filmleri ile de adından söz ettiren Türk Hava Yolları büyük bir bomba patlatmaya hazırlanıyor. THY, yeni yılda Hollywood'un ünlü yıldızı Brad Pitt ile uçacak. Daha önce bir başka Hollywood yıldızı Kevin Costner'ı marka yüzü yapan THY, yakın zamanda ise Barcelona Futbol Takımı'nın ünlü yıldızı Lionel Messi ve Amerikan Basketbol Ligi NBA'nin gelmiş geçmiş en iyi oyuncuları arasında yer alan Kobe Bryant ve Chelsea'nin Fildişi Sahilli yıldızı Didier Drogba'yı oynattığı reklam filmleri ile adından söz ettirmişti.

SIRADA ANGELİNA JOLİE VAR

Pitt'in alacağı ücret sır gibi saklanırken, Messi ile olan anlaşmanın uzatılmayacağı, Pitt'in Drogba ile birlikte THY'nin reklamlarında oynayacağı kaydedildi. THY reklamlarında Kobe Byrant ile Lionel Messi ve Lionel Messi ile Didier Drogba arasında yaşanan rekabetin benzeri bu kez Pitt ile Drogba arasında yaşanacak. Birkaç farklı reklam filmi için hazırlıklar başlarken, sürprizlerin de olacağı kaydedildi. THY, Pitt bombasının ardından yakın gelecek için de bir başka bombaya hazırlanıyor. Yeni bomba, Didier Drogba'nın yerine markanın reklam yüzü olacak kişi. THY, Drogba'nın ardından Pitt'in reklamlarda rol arkadaşı olarak dünyaca ünlü Hollywood yıldızı Angelina Jolie'yi oynatmak istiyor. Firma, Brangelina (Pitt-Jolie) çiftini firmanın yakın gelecekteki marka elçisi yaparak dünya çapında sansasyon yaratmak istiyor. Edinilen bilgilere göre Jolie ile de görüşmeler başladı ve THY güzel aktris Jolie ile de anlaşmaya çok yakın. (Sabah)

THY GÖZÜNÜ HOLLYWOOD'A DİKTİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Personele zam sorulduğunda da para yok!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
ESKİ ~ 4 yıl önce
Anladığım kadarı ile yapılan yorumlarıda sizler geçiyorsunuz hep aynı isimler yorum yapıyor biride eski haber demiyor ilğinç....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
320ci ~ 4 yıl önce
Brad pitt'e milyon dolar vereceginize, adam akilli ucak kiralayin da musteri sikayet etmesin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
@o para.. at gozluklerle bakma dunyaya

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000