07 Mayıs 2012, Pazartesi 11:55:12

THY GENEL KURULUNDA NELER YAŞANDI?

THY Olağan Genel Kurul toplantısı sona erdi.
  • KOTİLE YAZAN ARKADAŞI ANIRMAYA DAVET EDİYORUM, ANCAK ADAMIN DEDİĞİ BİR GÜN GERÇEK OLACAK BİRLİK OLUP KOTİL VE TAYFASINA DUR DENİLMEZSE TK PERSONELİ TÜM KAZANIMLARINI KAYBEDECEKTİR.
  • BU SİTE YE ABONELİK SİSTEMİ GETİRİL MELİ ÇÜNKÜ BAZI YORUMLAR ABARTILI VE TERBİYE SINIRINI GEÇİYOR SAYGILARIMLA
  • Cumartesi-Pazar yavaş uçuyormuşuz, kendimizi beğenmişmişiz... Arkadaşa tavsiyem şimdiden Kızılay meydanına doğru yola çıkmasıdır. Siz daha erken ineceksiniz diye biz kurallarımızdan vazgeçemeyiz arkadaş. Tırmanış,alçalış süratlerimiz bellidir. Cumartesi ekstra para almayız. Ortalığı velveleye vermeye çalışma. THY kaptanları kıymetli insanlardır. Tıpkı diğer şirketlerimizin kaptanları gibi. Klavye başına oturup bizi birbirimize düşürmeye çalışma. Yemezler. Herkesin kazandığı kendisini ilgilendirir ve bu mesleği layığı ile yapan herkese anasının ak sütü gibi heladir. Airport haber sitesi editörleri de biraz kalite istiyorlarsa derhal üyelik sistemine geçmeliler. Yoksa burada her önüne gelen aklına geleni yazar, sırf insanları bibirine düşürmek için. Asker-sivil, kabin-kokpit, THY-Diğerleri vs... Bu tür ayrımlara karşıyız. Siz de karşı olmalısınız. Aksi işinize geliyorsa o başka... T.İ.
  • SEN HAYATINDA INSAN GIBI BISEYLER YAPTIN MI INSANLARI ROBOTLASTIRMAKTAN DELI GIBI UCUSLARDAN SOZ EDIYORSUN BURDA OTURDUGU YERDEN INSANLAR PARA KAZANMIYO ORGANLARIMIZ SARKIP BEYIN HUCRELERIMIZI KAYBEDIYORUZ THYNIN HAKKI BUTUN SIRKETLERE GELSIN DIYECEGINE DENSIZIN DERDINE BAK SEN BAYRAK TASIYOSUN 5 YILDIZA OYNUYOSUN PEGASUSLA SEN THY NASIL AYNI KEFEYE KOYARSIN PEGASUS HAVADA UCMAMASI GEREKEN BI FIRMADIR PISLIKTEN UCAKLARINA BINILMEZ TEKNIK DENEN BISEY YOK LAN ADAM ALACAKSINIZ DIYE UCAGI YEDEK LASTIK BILE ALMIYONUZ NEYDEN BAHSEDIYORSUNUZ SIZ KONFORDAN ESER YOK PEGASUSA BINEN INSANLARIDA ANLAMAK IMKANSIZ ARKADASIM CANINI IKI KURUS AZ PARAYAMI SATIYON TURKISH TEKNIKTEN YARARLANIYOLAR AMA NASIL KISICAGINI DUSUNEREKTIR EMINIM BINMEYIN BU PARA GOZ BIR SUYUN HESABINI YAPAN EMNIYETSIZ UCAKLARA OTOBUSLE GIT DAHA IYI BIDE HAKLARI KISMAKTAN BAHSEDIYO BU AKILLA NEREYE GIDERSIN BILINMEZ AMA THY PERSONELINE DEGERI BIRAKMAZSA AMACINAULASIR SENDE ANCA THY CALISAN KAPTIRIRSIN CALISANLARINDA KALANLAR OLUR

Türk Hava Yolları Olağan Genel Kurul toplantısı az önce sona erdi.

Beklendiği üzere yönetim ve denetleme yapısında herhangi bir değişiklik olmadı. 

Gündemin 13. maddesinde yer alan maaş artışına ilişkin konunun ise görüşülmediği öğrenildi.

THY GENEL KURULUNDA NELER YAŞANDI?

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

PROMETHEUS ~ 6 yıl önce
KOTİLE YAZAN ARKADAŞI ANIRMAYA DAVET EDİYORUM, ANCAK ADAMIN DEDİĞİ BİR GÜN GERÇEK OLACAK BİRLİK OLUP KOTİL VE TAYFASINA DUR DENİLMEZSE TK PERSONELİ TÜM KAZANIMLARINI KAYBEDECEKTİR.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY YE KADAR TAŞ YAZAN HAKLI ~ 6 yıl önce
BU SİTE YE ABONELİK SİSTEMİ GETİRİL MELİ ÇÜNKÜ BAZI YORUMLAR ABARTILI VE TERBİYE SINIRINI GEÇİYOR SAYGILARIMLA

Yanıtla

Kalan karakter 1000
THY kadar taş... ~ 6 yıl önce
Cumartesi-Pazar yavaş uçuyormuşuz, kendimizi beğenmişmişiz... Arkadaşa tavsiyem şimdiden Kızılay meydanına doğru yola çıkmasıdır. Siz daha erken ineceksiniz diye biz kurallarımızdan vazgeçemeyiz arkadaş. Tırmanış,alçalış süratlerimiz bellidir. Cumartesi ekstra para almayız. Ortalığı velveleye vermeye çalışma. THY kaptanları kıymetli insanlardır. Tıpkı diğer şirketlerimizin kaptanları gibi. Klavye başına oturup bizi birbirimize düşürmeye çalışma. Yemezler. Herkesin kazandığı kendisini ilgilendirir ve bu mesleği layığı ile yapan herkese anasının ak sütü gibi heladir. Airport haber sitesi editörleri de biraz kalite istiyorlarsa derhal üyelik sistemine geçmeliler. Yoksa burada her önüne gelen aklına geleni yazar, sırf insanları bibirine düşürmek için. Asker-sivil, kabin-kokpit, THY-Diğerleri vs... Bu tür ayrımlara karşıyız. Siz de karşı olmalısınız. Aksi işinize geliyorsa o başka... T.İ.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
KOTILE YAZAN VATANDAS ~ 6 yıl önce
SEN HAYATINDA INSAN GIBI BISEYLER YAPTIN MI INSANLARI ROBOTLASTIRMAKTAN DELI GIBI UCUSLARDAN SOZ EDIYORSUN BURDA OTURDUGU YERDEN INSANLAR PARA KAZANMIYO ORGANLARIMIZ SARKIP BEYIN HUCRELERIMIZI KAYBEDIYORUZ THYNIN HAKKI BUTUN SIRKETLERE GELSIN DIYECEGINE DENSIZIN DERDINE BAK SEN BAYRAK TASIYOSUN 5 YILDIZA OYNUYOSUN PEGASUSLA SEN THY NASIL AYNI KEFEYE KOYARSIN PEGASUS HAVADA UCMAMASI GEREKEN BI FIRMADIR PISLIKTEN UCAKLARINA BINILMEZ TEKNIK DENEN BISEY YOK LAN ADAM ALACAKSINIZ DIYE UCAGI YEDEK LASTIK BILE ALMIYONUZ NEYDEN BAHSEDIYORSUNUZ SIZ KONFORDAN ESER YOK PEGASUSA BINEN INSANLARIDA ANLAMAK IMKANSIZ ARKADASIM CANINI IKI KURUS AZ PARAYAMI SATIYON TURKISH TEKNIKTEN YARARLANIYOLAR AMA NASIL KISICAGINI DUSUNEREKTIR EMINIM BINMEYIN BU PARA GOZ BIR SUYUN HESABINI YAPAN EMNIYETSIZ UCAKLARA OTOBUSLE GIT DAHA IYI BIDE HAKLARI KISMAKTAN BAHSEDIYO BU AKILLA NEREYE GIDERSIN BILINMEZ AMA THY PERSONELINE DEGERI BIRAKMAZSA AMACINAULASIR SENDE ANCA THY CALISAN KAPTIRIRSIN CALISANLARINDA KALANLAR OLUR

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000