14 Şubat 2017, Salı 21:29:12

THY geçici vergi beyannamesinde zarar açıkladı

Türk Hava Yolları, 2016 yılına ilişkin geçici vergi beyannamesini açıkladı.
  • Demek ki neymiş KİH'li olmak yetmiyormuş. Sunexpress'in sanki bir farkı varmı? Alıp sadece KİH olduğu için adamları getirir Yönetici yaparsan sonucuna katlanırsın. Şunu neden kimse sormuyor anlamıyorum??? 2001 yılından 2015 yılına kadar THY her yıl kar açıkladı da ne oldu 2016 yılında bu kadar zarar ediyor. Veya 2012 yılına kadar zarar eden Sunexpress 2012'den sonra 4 yıl kar ediyor da bu yıl neden zararda???? Bunların cevabını vwerirken sakın bir takım olayların arkasına sığınmayın.Bu ülkede sadece THY ve Sunexpress yok. Bütün şirketlermi battı diye sorarlar adama.
  • Faturayı kabin ekiplerine çıkarmak onların maaşlarına laf atmak nasıl bir beyinsizliktir. Şirketin açıkladığı müşteri memnuniyeti ölçümleri raporlarında bütün süreç içinde en yüksek notu kabin ekipleri almıştır ne çekememezlikmiş arkadaş !!!
  • Bence en sıkıntılı kalem kısa vadeli borçlanma giderleri 933 milyon TL. 2014 bilançosunda bu rakam sıfır. 2 senedir uzun vadeli borçların kısa vadeli borçlanma ile ödendiğini gösteriyor. Bu da maliyeti oldukça artırıyor ve şirketi sarmala sokuyor.
  • Rize nufusuna kayıtlı olmak en önemli personel seçim kriteri olursa, çokta şaapmamak lazım

Türk Hava Yolları (THY), Kamuoyu Aydınlatma Platformu'na (KAP) geçici vergi beyannamesini bildirdi.

Gelir İdaresi Başkanlığı'na sunulan beyannamede Türk Hava Yolları, 2016 yılının dördüncü dönemine ilişkin 6.5 milyar TL zarar açıklandı.

İşte THY'nin geçici vergi beyannamesi;

 

THY geçici vergi beyannamesinde zarar açıkladı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (144)

KİH ~ 1 yıl önce
Demek ki neymiş KİH'li olmak yetmiyormuş. Sunexpress'in sanki bir farkı varmı? Alıp sadece KİH olduğu için adamları getirir Yönetici yaparsan sonucuna katlanırsın. Şunu neden kimse sormuyor anlamıyorum??? 2001 yılından 2015 yılına kadar THY her yıl kar açıkladı da ne oldu 2016 yılında bu kadar zarar ediyor. Veya 2012 yılına kadar zarar eden Sunexpress 2012'den sonra 4 yıl kar ediyor da bu yıl neden zararda???? Bunların cevabını vwerirken sakın bir takım olayların arkasına sığınmayın.Bu ülkede sadece THY ve Sunexpress yok. Bütün şirketlermi battı diye sorarlar adama.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bitmedi maaşımızla derdiniz!!! ~ 1 yıl önce
Faturayı kabin ekiplerine çıkarmak onların maaşlarına laf atmak nasıl bir beyinsizliktir. Şirketin açıkladığı müşteri memnuniyeti ölçümleri raporlarında bütün süreç içinde en yüksek notu kabin ekipleri almıştır ne çekememezlikmiş arkadaş !!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ahmet ~ 1 yıl önce
Helal olsun aldığınız maaş. Takmayın. Ağzı olan konuşuyor.
Kısa vade ~ 1 yıl önce
Bence en sıkıntılı kalem kısa vadeli borçlanma giderleri 933 milyon TL. 2014 bilançosunda bu rakam sıfır. 2 senedir uzun vadeli borçların kısa vadeli borçlanma ile ödendiğini gösteriyor. Bu da maliyeti oldukça artırıyor ve şirketi sarmala sokuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
zor ~ 1 yıl önce
kısa veya uzun thy boru olmuş:)
Laz Mütahit ~ 1 yıl önce
Rize nufusuna kayıtlı olmak en önemli personel seçim kriteri olursa, çokta şaapmamak lazım

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000