15 Haziran 2013, Cumartesi 13:13:49

THY FİLOSUNA YENİ A330'LAR KATILIYOR

Türk Hava Yolları, her geçen gün büyüyen filosuna yeni uçaklar katmaya hazırlanıyor...
  • Yeni uçakları uçuracak yeni yabancı kaptanlara şimdiden hayırlı olsun!!!Hatta mümkünse yunanlı gençleri alıp uçuş okuluna pilot yapsınlar daha kıyak olur,yakışır sizin gibi memleketi satan osmanlı kalıntılarına!!! Hatta bu gençleri alırkende ortaokul mezuniyet şartı aransın,bence yeterde artar bile bu kalitedeki yönetime!!!Haaa yerli adaylardanda lisans üstü mezuniyet şartı aransın,doktora tercih sebebi olsun,hatta prof. olmak bi fırt daha tercih edilmeliki Parga ortaokul,lise mezunlarının seviyesini anca yakalayabilelim!!!! Dua edinde Allah bu günlerinizi aratmasın,bir düşerseniz yere ayıla&bayıla almış olduğunuz bu avrupa birliği vatandaşlarının ülkeleri arkanızda TREN olucak bilginize!!!!!
  • 330-340 filosu aşure gibi.. standartın s si yok
  • bir arkadasım 20 yıllık kaptan pilot ve tk ya türk vatandaşı olarak başburdu almadılar**niye acaba ?? neyse ; sonra bu arkadasımın aynı zamanda alman vatandaşlığı var basvurdu ve yabancı kontenjanından thy işe girdi :-))) cok komık demı kısı aynı kısı pasaport farkı !!!!! neyse siz devam edin elin yunanlısını !! sırplısını !! almanını !! japonunu ucurmaya :-((( bu nasıl bır yabancı duskunluğür anlayamadım............arkadasımın 17.000 saat ucus tecrubesı var ve airbus 330 larda ucmak istiyor ama oraya da gecırmıyorsunuz ,,, herhalde oraya gelecek pılot ekıbıde mars dan -plütondan falan olurr BU GİDİŞLE...bende pılotum ama neyazıkkı benımde bu yabancılar kadar bi kıymetım olmadı bu memleketde.eeee ne demısler deveyı dıken ınsanı .................???? bız deveyı dıkemedıgımızden zaten olan oluyor.........ama her sey bır yana THY YONETIMI BENI IYI DINLE SIZDEN KIMSECIKLER MEMNUN DEĞİL KİMSENİNDE SİZE HAKKI HELAL DEĞİL THY DE SİYASİ PARTİ OCAGI YAPTINIZ....YAZIKLAR OLSUN DİCEK BİSEY YOK..
  • Senden coban bile olmaz angut,butun dunya salak bu ucagi kullanmasini bilmiyor bir sen biliyorsun super angut mehmet.harcaniyorsun ayak isleri yaparak luzumsuz mehmet,cahil mehmet ,3kurusluk mehmet ,Tk ya ceo olsana mehmet,diren mehmet muspet ilime diren otistik memo

Dünya'nın en çok ülkesine uçan havayolu şirketi unvanını elinde bulunduran Türk Hava Yolları, bir yandan uçuş ağını genişletirken diğer yandan da filosundaki uçak sayını artırmaya devam ediyor.

Türk Hava Yolları'nın 3 adet Airbus A330-200 alımı konusunda ILFC ile anlaşmaya vardığı öğrenildi. AirportHaber'in edindiği bilgiye göre; Türk Hava Yolları filosuna katılacak her üç uçağın da daha önceden Gulf Air filosunda yer alan uçaklar olduğu ifade edildi.

Uçakların, ABD'nin Louisiana eyaletinde bulunan Lake Charles Havalimanı'nda bakımlarının yapıldıktan sonra THY filosundaki yerini alacağı belirtildi.

©AirportHaber.com ÖZEL

THY FİLOSUNA YENİ A330'LAR KATILIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (34)

hayırlı olsun!!!!! ~ 5 yıl önce
Yeni uçakları uçuracak yeni yabancı kaptanlara şimdiden hayırlı olsun!!!Hatta mümkünse yunanlı gençleri alıp uçuş okuluna pilot yapsınlar daha kıyak olur,yakışır sizin gibi memleketi satan osmanlı kalıntılarına!!! Hatta bu gençleri alırkende ortaokul mezuniyet şartı aransın,bence yeterde artar bile bu kalitedeki yönetime!!!Haaa yerli adaylardanda lisans üstü mezuniyet şartı aransın,doktora tercih sebebi olsun,hatta prof. olmak bi fırt daha tercih edilmeliki Parga ortaokul,lise mezunlarının seviyesini anca yakalayabilelim!!!! Dua edinde Allah bu günlerinizi aratmasın,bir düşerseniz yere ayıla&bayıla almış olduğunuz bu avrupa birliği vatandaşlarının ülkeleri arkanızda TREN olucak bilginize!!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
20 çeşit ~ 5 yıl önce
330-340 filosu aşure gibi.. standartın s si yok

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy iyi dinle ~ 5 yıl önce
bir arkadasım 20 yıllık kaptan pilot ve tk ya türk vatandaşı olarak başburdu almadılar**niye acaba ?? neyse ; sonra bu arkadasımın aynı zamanda alman vatandaşlığı var basvurdu ve yabancı kontenjanından thy işe girdi :-))) cok komık demı kısı aynı kısı pasaport farkı !!!!! neyse siz devam edin elin yunanlısını !! sırplısını !! almanını !! japonunu ucurmaya :-((( bu nasıl bır yabancı duskunluğür anlayamadım............arkadasımın 17.000 saat ucus tecrubesı var ve airbus 330 larda ucmak istiyor ama oraya da gecırmıyorsunuz ,,, herhalde oraya gelecek pılot ekıbıde mars dan -plütondan falan olurr BU GİDİŞLE...bende pılotum ama neyazıkkı benımde bu yabancılar kadar bi kıymetım olmadı bu memleketde.eeee ne demısler deveyı dıken ınsanı .................???? bız deveyı dıkemedıgımızden zaten olan oluyor.........ama her sey bır yana THY YONETIMI BENI IYI DINLE SIZDEN KIMSECIKLER MEMNUN DEĞİL KİMSENİNDE SİZE HAKKI HELAL DEĞİL THY DE SİYASİ PARTİ OCAGI YAPTINIZ....YAZIKLAR OLSUN DİCEK BİSEY YOK..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
pardon mehmet ~ 5 yıl önce
Senden coban bile olmaz angut,butun dunya salak bu ucagi kullanmasini bilmiyor bir sen biliyorsun super angut mehmet.harcaniyorsun ayak isleri yaparak luzumsuz mehmet,cahil mehmet ,3kurusluk mehmet ,Tk ya ceo olsana mehmet,diren mehmet muspet ilime diren otistik memo

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mehmet ~ 5 yıl önce
Bakın ben ağzımı hiç bozdum mu? Kalitenizi ne kadar da belli ediyorsunuz. Google'dan bilgilerle konuşmuyorum burada, aşağıdaki yorumları incelerseniz uçuş rota verilerinide paylaştım anlarmısınız bilmem. Yolunuz açık beyniniz ferah olsun.

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000