30 Eylül 2016, Cuma 20:09:50

THY filosuna iki gün arayla iki uçak daha ekledi

Türk Hava Yolları'nın (THY) Boeing firmasından sipariş ettiği iki adet B737-800 tipi uçağı filoya katıldı.
  • Yeni uçaklar geliyor ama yolcu gelmiyor maalesef
  • Madem yeni ucaklar mecbur geliyor eski ucaklari yavas yavas envanterden cikarsak, yada dis hatlarda kar marji olmadan anadolu jet uzerinden alakasiz noktalara ucus ekleseler
  • Durmak yok, yola devam.. inşAllah en kısa sürede eskisinden daha iyi olacağız.. İnanıyoruz, çok çalışıyoruz ve yine başaracağız!
  • Schiphola cok daha yakinim ama yakinda Thy ile New Yorka ucuyorum, 3+ saat daha vazla surcek. THY Iyi ve memnun edici bir havayollari! Bu yuzden THYi sectim, Masallah Turkiyenin gururu butun havayollari soluyor. Thy isini cok iyi biliyor. buyumeye devam, kazasiz belasiz ucuslar insallah.

Türk Hava Yolları (THY) Amerikalı uçak üreticisi Boeing'den sipariş ettiği iki uçağını daha filosuna kattı.

Geçtiğimiz Salı günü Seattle'dan hareket ederek İstanbul'a gelen TC-JZG kuyruk tescilli Boeing B737-800 tipi uçağın ardından bugün de bir başka B737-800 tipi uçak filoya dahil oldu.

Akşam saatlerinde Atatürk Havalimanı'na teker koyan TC-JZH kuyruk tescilli B737-800 tipi uçak, THY envanterindeki yerini alarak bu tipteki 77'inci uçak oldu.

Öte yandan THY filosundaki uçak sayısı da bu uçaklarla birlikte 334'e yükselmiş oldu. Türk Hava Yolları'nın 2016 yılı hedefine ulaşması için 5 uçağı daha filosuna eklemesi gerekiyor.

THY filosuna iki gün arayla iki uçak daha ekledi

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (32)

Maşallah da ~ 2 yıl önce
Yeni uçaklar geliyor ama yolcu gelmiyor maalesef

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Eski ~ 2 yıl önce
Madem yeni ucaklar mecbur geliyor eski ucaklari yavas yavas envanterden cikarsak, yada dis hatlarda kar marji olmadan anadolu jet uzerinden alakasiz noktalara ucus ekleseler

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Taseronska ~ 2 yıl önce
Durmak yok, yola devam.. inşAllah en kısa sürede eskisinden daha iyi olacağız.. İnanıyoruz, çok çalışıyoruz ve yine başaracağız!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İnşeaellah ~ 2 yıl önce
İnşeaellah
Zoruna mı gitti? ~ 2 yıl önce
İnşAllah tabiki!
Amsterdam ~ 2 yıl önce
Schiphola cok daha yakinim ama yakinda Thy ile New Yorka ucuyorum, 3+ saat daha vazla surcek. THY Iyi ve memnun edici bir havayollari! Bu yuzden THYi sectim, Masallah Turkiyenin gururu butun havayollari soluyor. Thy isini cok iyi biliyor. buyumeye devam, kazasiz belasiz ucuslar insallah.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000