19 Haziran 2016, Pazar 12:38:09

THY filosuna 3 uçak daha katıldı

Türk Hava Yolları (THY), Airbus ve Boeing firmasına verdiği siparişlerden birer adet uçağını filosuna dahil etti. TC-LJI ve TC-JTL kuyruk numaralı uçaklar Atatürk Havalimanı'na indi.
  • Benim dikkatimi çeken filodaki Boeing 777-300IER sayısı sizin verdiğiniz sayı 31 THY nin internet filo sayfasında 30 tplam 327 olarak gözüküyor şimdi filo rakamları A 340 4 adet A330 58 adet kargo dahil
  • Ucak doluluklari yerlerde % 71'de buna en cok Bin ali In alinin yegeni THY mufettisi Omer Onder Haberdar ve diger torpilli mufettisler seviniyor.Cunku Haberdar ve diger babadan torpilli sozumona mufettisler butun seyahatlerine rahatca bussinessta ucabiliyor.eee ne edersin herkesin kendine gore bir derdi var.
  • kuveytin isid icin kara para aklamasi cikti gun yuzune bu itibarli ulkelerin cekindigi bir durum ama bugunlerde devlet itibari turkiyede kimsenin umuru degil varsa yoksa RTEnin itibari onemli olan.thynin new yorkta milyonlarca dolari kara para aklamak icin tasidigi hususunda fbi'in supheliler ve takip listesinde oldugu zaten biliniyor.Bir film izliyoruz, maskeli hirsizlarin maskeleri dusecek mi gorecegiz.
  • Sozumona dunya liderimizin yeni turkiyesi dunyada out ve guya geri kalmis iran ise in pozisyonunda suanda dunya kamuoyunda.Bunlar thynin iyi gunleri,iran pazari elden gitsin gunde iki olan lax ucuslarini 1e indirirsiniz ve doluluk da % 70ten % 50ye duser, tasirsiniz artik torpilli mufettislerinizi business clasta ne de olsa bos koltuk lazim.

Türk Hava Yolları (THY), 339 uçaklık filo hedefine her geçen gün daha da yaklaşıyor. Dünyanın en büyük iki uçak üreticisi Airbus ve Boeing'e verilen siparişlerden birer uçak THY filosuna dahil oldu.

Airbus'tan sipariş edilen TC-JTL kuyruk numaralı A321-200 tipi uçak, Almanya'nın Hamburg'daki teislerinden yola çıtkı ve önceki gün THY filosuna katıldı. TC-JTL kuyruk tescilli uçakla birlikte THY filosundaki A321 sayısı 63'e yükselmiş oldu.

Amerikalı üretici Boeing'den de bir uçağını teslim alan THY, TC-LJI kuyruk numaralı uçağı filosuna kattı. Bu uçakla birlikte THY filosundaki B777 sayısı 31'e yükselmiş oldu.

THY filosuna bir adet de Boeing B737-800 tipi uçak katıldı. Seattle'dan yola çıkan uçak önceki gün THY filosuna dahil oldu. TC-JVU kuyruk tescilli uçak, THY filosundaki 83'üncü B737-800 oldu.

Öte yandan Türk Hava Yolları (THY), bu yıl için belirlenen 339 uçaklık filo hedefine ulaşmaya yaklaştı. THY'nin resmi sitesinde belirtilen toplam uçak sayısı 327. Hedefe ulaşmak için ise 12 uçağın daha filoya katılması gerekiyor. 

©AirportHaber

THY filosuna 3 uçak daha katıldı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (64)

Mustafa Turan ~ 2 yıl önce
Benim dikkatimi çeken filodaki Boeing 777-300IER sayısı sizin verdiğiniz sayı 31 THY nin internet filo sayfasında 30 tplam 327 olarak gözüküyor şimdi filo rakamları A 340 4 adet A330 58 adet kargo dahil

Yanıtla

Kalan karakter 1000
OHHH Misss ~ 2 yıl önce
Ucak doluluklari yerlerde % 71'de buna en cok Bin ali In alinin yegeni THY mufettisi Omer Onder Haberdar ve diger torpilli mufettisler seviniyor.Cunku Haberdar ve diger babadan torpilli sozumona mufettisler butun seyahatlerine rahatca bussinessta ucabiliyor.eee ne edersin herkesin kendine gore bir derdi var.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kuveyt thy fay hatti ~ 2 yıl önce
kuveytin isid icin kara para aklamasi cikti gun yuzune bu itibarli ulkelerin cekindigi bir durum ama bugunlerde devlet itibari turkiyede kimsenin umuru degil varsa yoksa RTEnin itibari onemli olan.thynin new yorkta milyonlarca dolari kara para aklamak icin tasidigi hususunda fbi'in supheliler ve takip listesinde oldugu zaten biliniyor.Bir film izliyoruz, maskeli hirsizlarin maskeleri dusecek mi gorecegiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
thy out ~ 2 yıl önce
Sozumona dunya liderimizin yeni turkiyesi dunyada out ve guya geri kalmis iran ise in pozisyonunda suanda dunya kamuoyunda.Bunlar thynin iyi gunleri,iran pazari elden gitsin gunde iki olan lax ucuslarini 1e indirirsiniz ve doluluk da % 70ten % 50ye duser, tasirsiniz artik torpilli mufettislerinizi business clasta ne de olsa bos koltuk lazim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000