02 Kasım 2014, Pazar 12:17:18

THY FEYENOORD İLE ANLAŞMA İMZALADI

Türk Hava Yolları (THY), Hollanda’nın ünlü futbol kulübü Feyenoord ile reklam anlaşması yaptı.
  • Süpersiniz başarılar.devamını diliyorum
  • Hayret valla. THY Yönetcileri kravat takmış....
  • Ben bu çoçuğu batmandan bilirim ve yine iş bilmediğini ve dünyadan haberi olmadığını kanıtlamış.birde rotterdama müdür yapmışlar, vay thy nin haline, yazık çok yazık
  • Thy bugüne kadar verdiği reklamlardan zarar etmemiştir.

Türk Hava Yolları (THY), Hollanda’nın ünlü futbol kulübü Feyenoord ile reklam anlaşması yaptı.

Rotterdam’da De Kuip Stadı’nda düzenlenen imza törenine THY Orta Avrupa Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Fatih Cığal, THY Rotterdam Müdürü Ferhat Yerli, Amsterdam Müdürü Ahmet Şahin, Türkiye’nin Rotterdam Başkonsolosu Togan Oral, Feyenoord’un Üst Yöneticisi (CEO) Eric Gudde ile takımın Türk asıllı futbolcuları Colin Kazım Richards ve Bilal Başaçıkoğlu katıldı.

Anlaşmaya göre, yaklaşık 52 bin seyirci kapasiteli De Kuip Stadı’nda gösterilmeye başlanacak reklamlar, Feyenoord’un dergisi ve dijital hesaplarında da yer alacak.

Anlaşmayla ilgili açıklamada bulunan THY Rotterdam Müdürü Ferhat Yerli, Feyenoord ile ilk etapta bu sezon sonuna kadar anlaştıklarını söyledi. Reklamların Feyenoord’un lig, Hollanda Kupası ve Avrupa Ligi maçlarında gösterileceğine değinen Yerli, Hollanda’nın en çok taraftara sahip takımlarından birisiyle anlaşmanın mutluluk verici olduğunu kaydetti. 

Feyenoord’u seçmelerinde ateşli ve büyük bir taraftar kitlesine sahip olmasının etkili olduğunu kaydeden Yerli, reklam anlaşmasının kapsamının ilerleyen dönemlerde genişletilebileceğini ifade etti.

Feyenoord’un CEO’su Eric Gudde ise THY ve Feyenoord gibi iki büyük markanın anlaşmasının gururunu yaşadıklarını ifade etti. THY’nin çok tanınan bir şirket olduğuna dikkati çeken Gudde, ilk adım olarak gördükleri bu reklam anlaşmasının daha da büyüyerek sponsorluğa dönüşmesini umduklarını dile getirdi.

THY Orta Avrupa Pazarlama ve Satış Başkan Yardımcısı Fatih Cığal da THY’nin Hollanda pazarındaki yerinin oldukça iyi olduğunu belirterek, mart ayında haftada 4 gün olarak başladıkları Rotterdam-İstanbul seferlerinin yoğun talep üzerine 26 Ekim’den itibaren haftada 7 güne çıkarıldığını söyledi. Yaklaşık 400 bin Türkün yaşadığı Hollanda’da yolcularını en iyi ve konforlu imkanlarla Türkiye’ye götürme arzusunda olduklarının altını çizen Çığal, yaz döneminden itibaren daha büyük kapasiteli uçaklarla hizmet vermeyi planladıklarını kaydetti.

Reklam sözleşmesinin imzalanmasının ardından üzerinde THY ve Feyenoord logolarının yer aldığı pasta kesildi. Colin Kazım Richards ve Bilal Başaçıkoğlu ise imzaladıkları Feyenoord formasını THY Rotterdam Müdürü Ferhat Yerli’ye hediye etti. 

THY FEYENOORD İLE ANLAŞMA İMZALADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (18)

Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Süpersiniz başarılar.devamını diliyorum

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Hayret ~ 4 yıl önce
Hayret valla. THY Yönetcileri kravat takmış....

Yanıtla

Kalan karakter 1000
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Ben bu çoçuğu batmandan bilirim ve yine iş bilmediğini ve dünyadan haberi olmadığını kanıtlamış.birde rotterdama müdür yapmışlar, vay thy nin haline, yazık çok yazık

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Dedikodu ~ 4 yıl önce
iPhone Uygulaması arkadaş her haberin altında yorumlar yapıyorsunuz ,olumlu olumsuz,sanki ortalıgı kızıştırmak isteyen bir tutumunuz var,ne yapmak istiyorsunuz,,yada aynı rumuzu kullanan bir grupmusunuz ?Çünkü her heberin altında hem olumlu hemde olumsuz yorumlarla siz varsınız ..
Dedikodu'ya ~ 4 yıl önce
Sormayın bir de Android Uygulaması arkadaş var ki o da her herde hem olumlu hem olumsuz yorum yapıyor. Bunlar örgüt olabilir! :)))
iPhone Uygulaması ~ 4 yıl önce
Thy bugüne kadar verdiği reklamlardan zarar etmemiştir.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000