21 Haziran 2012, Perşembe 12:28:15

THY EYLEMCİLERİNE BİR KÖTÜ HABER DAHA

Atatürk Havalimanı'nda eylem yasağı getiren karar Atatürk Havalimanı'ndaki ilgili birimlerce onaylandı. Hava İş'ten bugün içinde eylemin sonlandırılması istenecek.
  • sendikanın bunca zamandır yaptıklarına ragmen neden burada sendıka yı elestirenlere hakaret edıyorsunki.biz biatcıyızda siz biatcı olmuyomusunuz atilayı savunurken.thy yalancıda atilay kayayı almıycam yonetıme diyip aldıgında yalancı olmuyormu.bunca yanlısa ragmen akp yı savunan fasıst oluyorda sendikayı savunan fasıt olmuyormu.her fırsatta thy yı becerıksızle suclayıp ıstıfaya cagırn haklıda atılayı ıstıfaya cagıran haksızmı.ıscıyı atese atıp kanuna dırenmek delıkanlılıkta eylem alanında onca adam arasında kayayı doven tacız ettıgı kabın memurunun kocasımı odlek.KISACA NE YASADIGINIZ SENDIKANIN ICINI SEN BILIYORSUN.BIRAK BUNLARIDA BIZIM GIBI YALAKA FASIST OLMA.YADA AYNAYA BAK BIZDEN DAHA BETER YALAKAMISIN YENIDEN DUSUN.TABI AYAYA BAKACAK YUZUN VARSA.
  • Sayın yorumcular dün televizyonlarda Bedaş İşçisinin işten atılan arkadaşları işe iade edilsin diye köprü üzerindeki eylemlerini gördünüz mü acaba? Orada bulunanların oturdukları yerden sallayıp duracakları, klavye başından kahramanca yazacakları,kahramanca hakaret edecekleri bir internet siteleri yok, sadece bu bile yeter anlayan!!!!
  • 305 kişiye kötü kalanlara iyi haber !!! malesef bu noktaya geldi konu çünkü haksızsınız ekmek yediğiniz yere hemde millete hemde devletinizi zor duruma soktunuz,kusura bakın size müstahak kedi olsa nankör denir evden atılır kasap önünde mırıldana mırıladana et bekler,işe dönmenizi yemin olsunki isterim ama bu sendika ve başkanıyla olmayacağını görün artık.ama hala o bizim klavuzumuzu derseniz hayrını görün...
  • Bugün işten atılan arkadaşlara ne gibi destekte bulunuyorsunuz sorabilir miyim ? Avukat tahsis edip paralarını ceplerinden ödemeyi mi tavsiye ediyorsunuz ? aslansınız , kralsınız , kesseler acımaz diyerek insanları gaza getirdikten sonra , ortalarda görünmemeyi seçerek mi mücadele ediyorsunuz ? bu süreci iyi yönetemeyen, işler kopma noktasına gelince çalışanları ateşin ortasına atan sendikayı mı savunuyorsunuz ? Faşistlikten bahsediyorsun Atilla Ayçin 20 küsür senedir o koltukta bunun neresinde DEMOKRASİ ? Aslında söylenecek çok şey varda kardeş yeri ve zamanı değil . En güzeli gel güven oylamasına gidelim Hava-iş için o zaman konuşalım . Birde hani insaları yarı yolda bırakmadığınızı savunuyorsunuz ya 29mayıs birliğini kuran arkadaşların söylediklerini de okumanı tavsiye ederim . Belki bir nebze olsun kraladan çok kralcı olmaktan vazgeçersin.

Atatürk Havalimanı'nda gösteri yasağı getirilmesine ilişkin Güvenlik Komisyonu kararı, ilgili birimlerin onayından geçti. Bütün imzaların tamamlanmasından sonra yürürlüğe gireceği beklenen karar, Atatürk Havalimanı emniyetine ve diğer birimlere iletildi.

Kararın, Hava İş başta olmak üzere Atatürk Havalimanı'nda eylemi sürdüren çalışanlara tebliğ edilmesinden sonra gösterinin sona erdirilmesi istenecek.

Bazı kaynaklar, Atatürk Havalimanı'nda eylemin sonlandırılmasından sonra grubun THY Genel Müdürlüğü civarında eyleme kaldıkları yerden devam edeceği bilgisini verdi.

Ancak hatırlanacağı gibi Hava İş Sendikası Başkanı Atilay Ayçin, eylem yasağı kararı sonrası, " Biz buradayız, gelip atsınlar" şeklindeki açıklamasıyla karara tepkisini göstermişti.

©AirportHaber.com

THY EYLEMCİLERİNE BİR KÖTÜ HABER DAHA

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (28)

direnmek icin yürek ister yazana ~ 6 yıl önce
sendikanın bunca zamandır yaptıklarına ragmen neden burada sendıka yı elestirenlere hakaret edıyorsunki.biz biatcıyızda siz biatcı olmuyomusunuz atilayı savunurken.thy yalancıda atilay kayayı almıycam yonetıme diyip aldıgında yalancı olmuyormu.bunca yanlısa ragmen akp yı savunan fasıst oluyorda sendikayı savunan fasıt olmuyormu.her fırsatta thy yı becerıksızle suclayıp ıstıfaya cagırn haklıda atılayı ıstıfaya cagıran haksızmı.ıscıyı atese atıp kanuna dırenmek delıkanlılıkta eylem alanında onca adam arasında kayayı doven tacız ettıgı kabın memurunun kocasımı odlek.KISACA NE YASADIGINIZ SENDIKANIN ICINI SEN BILIYORSUN.BIRAK BUNLARIDA BIZIM GIBI YALAKA FASIST OLMA.YADA AYNAYA BAK BIZDEN DAHA BETER YALAKAMISIN YENIDEN DUSUN.TABI AYAYA BAKACAK YUZUN VARSA.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İşçi ~ 6 yıl önce
Sayın yorumcular dün televizyonlarda Bedaş İşçisinin işten atılan arkadaşları işe iade edilsin diye köprü üzerindeki eylemlerini gördünüz mü acaba? Orada bulunanların oturdukları yerden sallayıp duracakları, klavye başından kahramanca yazacakları,kahramanca hakaret edecekleri bir internet siteleri yok, sadece bu bile yeter anlayan!!!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000
klavuz ~ 6 yıl önce
305 kişiye kötü kalanlara iyi haber !!! malesef bu noktaya geldi konu çünkü haksızsınız ekmek yediğiniz yere hemde millete hemde devletinizi zor duruma soktunuz,kusura bakın size müstahak kedi olsa nankör denir evden atılır kasap önünde mırıldana mırıladana et bekler,işe dönmenizi yemin olsunki isterim ama bu sendika ve başkanıyla olmayacağını görün artık.ama hala o bizim klavuzumuzu derseniz hayrını görün...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
direnmek için yürek ister diyen arkadaşa ~ 6 yıl önce
Bugün işten atılan arkadaşlara ne gibi destekte bulunuyorsunuz sorabilir miyim ? Avukat tahsis edip paralarını ceplerinden ödemeyi mi tavsiye ediyorsunuz ? aslansınız , kralsınız , kesseler acımaz diyerek insanları gaza getirdikten sonra , ortalarda görünmemeyi seçerek mi mücadele ediyorsunuz ? bu süreci iyi yönetemeyen, işler kopma noktasına gelince çalışanları ateşin ortasına atan sendikayı mı savunuyorsunuz ? Faşistlikten bahsediyorsun Atilla Ayçin 20 küsür senedir o koltukta bunun neresinde DEMOKRASİ ? Aslında söylenecek çok şey varda kardeş yeri ve zamanı değil . En güzeli gel güven oylamasına gidelim Hava-iş için o zaman konuşalım . Birde hani insaları yarı yolda bırakmadığınızı savunuyorsunuz ya 29mayıs birliğini kuran arkadaşların söylediklerini de okumanı tavsiye ederim . Belki bir nebze olsun kraladan çok kralcı olmaktan vazgeçersin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000