08 Ağustos 2014, Cuma 23:03:56

THY ERBİL'E YENİDEN UÇACAK

THY, bugün iptal ettiğini açıkladığı Erbil uçuşlarına yeniden başlama kararı aldı.
  • Bizde insan hayatı önemsizdir.Yazıklar olsun THY'dan beklemezdim.
  • THY'nin ucuslarina devam etmesi ve Turkiye'nin elinden geldigince Kurdistan'a yardim etmesi hem Turkler hemde Kurtler acisindan buyuk oneme sahip. ISID gibi cahil orgutlere boyun egildigi surece kaybeden biz oluruz.
  • Sacma sapan yorumlari birakin. Emirates dahil tum sirketler ucuslari iptal ederken THY olarak Erbil'de yasayan vatandaslarimiz icin ucuslari gerceklestiriyoruz. Bazen her sey para degildir. O.O.O
  • Sizi duyan da Türkmenleri tahliye ediyoruz sanar, size tatlı rüyalar, iyi uykular.

THY, ABD'nin hava operasyonu sebebiyle durdurduğu Erbil uçuşlarına yeniden başlayacak. Bugün akşam saatlerinde Erbil uçuşlarını ikinci bir duyuruya kadar iptal ettiğini açıklayan THY'nin bu kararı akşam saatlerinde değişti.

THY, Erbil uçuşlarına yarından itibaren yeniden başlama kararı aldı. Ancak seferlerin gündüz gerçekleştirileceği açıklandı.

Buna göre bu gece 00.25'te yapılacak TK804 sefer sayılı İstanbul-Erbil uçuşu 06.30'da, TK 805 sefer sayılı Erbil-İstafnbul uçuşu 03,45 yerine 09,55'te, Antalya aktarmalı TK840 sefer sayılı İstanbul-Erbil uçuşu ise  10 Ağustos günü saat 07,50'de yapılacak. 

Bu arada Amerikan Federal Havacılık Dairesi FAA, ABD'li havayolu şirketlerine Irak hava sahasında uçmalarına yasak getirdi.

Airporthaber.com

THY ERBİL'E YENİDEN UÇACAK

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Yolcu ~ 4 yıl önce
Bizde insan hayatı önemsizdir.Yazıklar olsun THY'dan beklemezdim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
acil yardim ~ 4 yıl önce
THY'nin ucuslarina devam etmesi ve Turkiye'nin elinden geldigince Kurdistan'a yardim etmesi hem Turkler hemde Kurtler acisindan buyuk oneme sahip. ISID gibi cahil orgutlere boyun egildigi surece kaybeden biz oluruz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 4 yıl önce
Sacma sapan yorumlari birakin. Emirates dahil tum sirketler ucuslari iptal ederken THY olarak Erbil'de yasayan vatandaslarimiz icin ucuslari gerceklestiriyoruz. Bazen her sey para degildir. O.O.O

Yanıtla

Kalan karakter 1000
T.C H.Y 'ye ~ 4 yıl önce
Sizi duyan da Türkmenleri tahliye ediyoruz sanar, size tatlı rüyalar, iyi uykular.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Uyanık ~ 4 yıl önce
Altın dişli Araplardı tüm yolcular... Neredeyse Türk yoktu. Türkmen hiç yoktu....

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000