21 Şubat 2010, Pazar 13:29:46

THY, 'Engel' tanımıyor

Sabah Gazetesi yazarlarından Cemalettin Gürsoy'un bugünkü köşe yazısındaki konularından birisi de THY'nin engelliler için yaptığı atılım.
  • Oldu çocuum, benlen özelden irtibata geçmek için FB'den faydalanabilirsin. Anlat bakalım şu hibelerini de, hangi denizin "sünger"iyle muhattap olduğumuzu bi anlayalım...
  • THY Başkent Ankara'yı dünyadan koparmak için de engel tanımadı. Avrupanın en iyi terminali Kars'a uçmak için mi yapıldı? AHL de sistem çükmüş hala Ankara'dan Avrupa başkentlerine bile uçuş yok. Başkentte sadece 10 bin yabancı diplomat ve yakını yaşıyor.
  • bu günde amma çok çenesini tutan yazar var.habire yazmışlar çok maşallah.lale senle özelden bi görüşelim.kotile abdurrahmana karakapcıya hibe ettiğim yıllarımı anlatayım sana bi ara.banane yolcudan bana ne havadan sen bana uçaktan haber ver.herkes işini yapsın.
  • bende şu vip yolcularını anlamam hep biyerleri kalkık olur .havalarından geçilmez .iyiki bizde yok bussines clas .cem yılmaz ın güzel bir espirisi vardı vip ler için...kendinizi birşey zannetmeyin. ne insanlar gördük elbisesi yoktu.ne elbiseler gördük içinde insan yoktu !normalde bu sözü kullanmam ancak kendilerini dünyanın efendisi sananlar gerçeyi görsün ve hümanist olsunlar diye yazdım...

İşte Cemalettin Gürsoy'un THY'yi kaleme aldığı konu;

Türk Hava Yolları (THY) indirimli bilet uygulamasıyla özürlülerin ekonomisine az da olsa katkı sağlıyor.

Şimdi THY yeni bir uygulamaya geçerek engellilerin rahatça uçuşunu sağlayacak. Bundan böyle Atatürk ve Sabiha Gökçen otoparkları, engelli ve gazilere ücretsiz.

Ayrıca iki havalimanında engelli vatandaşların uçuşunu kolaylaştıracak özel hizmet alanları da oluşturuldu.

THY yönetimini, bu örnek uygulamadan dolayı tebrik ediyoruz.

THY, 'Engel' tanımıyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (10)

Misafir ~ 8 yıl önce
Oldu çocuum, benlen özelden irtibata geçmek için FB'den faydalanabilirsin. Anlat bakalım şu hibelerini de, hangi denizin "sünger"iyle muhattap olduğumuzu bi anlayalım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY Başkent Ankara'yı dünyadan koparmak için de engel tanımadı. Avrupanın en iyi terminali Kars'a uçmak için mi yapıldı? AHL de sistem çükmüş hala Ankara'dan Avrupa başkentlerine bile uçuş yok. Başkentte sadece 10 bin yabancı diplomat ve yakını yaşıyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bu günde amma çok çenesini tutan yazar var.habire yazmışlar çok maşallah.lale senle özelden bi görüşelim.kotile abdurrahmana karakapcıya hibe ettiğim yıllarımı anlatayım sana bi ara.banane yolcudan bana ne havadan sen bana uçaktan haber ver.herkes işini yapsın.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
bende şu vip yolcularını anlamam hep biyerleri kalkık olur .havalarından geçilmez .iyiki bizde yok bussines clas .cem yılmaz ın güzel bir espirisi vardı vip ler için...kendinizi birşey zannetmeyin. ne insanlar gördük elbisesi yoktu.ne elbiseler gördük içinde insan yoktu !normalde bu sözü kullanmam ancak kendilerini dünyanın efendisi sananlar gerçeyi görsün ve hümanist olsunlar diye yazdım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000