12 Nisan 2013, Cuma 17:25:58

THY EN İTİBARLI ŞİRKET SEÇİLDİ

RepMan İtibar Araştırmaları Merkezinin GfK Türkiye’nin sponsorluğunda gerçekleştirdiği araştırmada, sektörlerin itibar yönetimi skorları ve sektörler içerisinde şirketlerin sıralaması açıklandı. THY de itibarlı şirketler arasına girdi.
  • İtibarlı olmanın kriterlerini merak ettim. Yapılan hata ve kaza oranları bu değerlendirmeye dahil ediliyor mu acaba???
  • 305 kamuda yada başka k.i.t lere dağıtılsın.hava iş greve gitmesn kimsede tükürdüğünü yalamamış olsun..herkes mutlu olsun..
  • Bir de yanlış anlaşılmasın,7 coğrafi bölgeden kasıt 7 kıta değil:))Ekstra bi durum yok yani,kendin çal kendin oyna hesabı...Allah da sizi güldürsün,akşam akşam ya..."00:31'de dünya ile yarıştım" şiiri tüm prestij fukaralarına gelsin :)))
  • internette,araştırma sponsoru GfK şirketiyle ilgili haberlere bir göz atmakta fayda var

Geçen yıl 7 coğrafi bölgede, 15 ilde, 16 bin 243 kişi ile yüz yüze görüşme yöntemi uygulanarak gerçekleştirilen araştırmaya göre, 15 sektör içerisinde "dayanıklı tüketim" ve "telekomünikasyon" 100 üzerinden 65,2 itibar yönetimi skoruyla ilk sırayı paylaştı. Bu sektörleri 64,4’le kara ulaşımı, 63,8’le hızlı tüketim sektörleri izledi. Son üç sırada ise 56,6 itibar skoruyla teknoloji perakende, 56,3’le bankacılık, 55,8’le sigortacılık sektörleri yer aldı.

Ayrıca 155 şirketin değerlendirmesi yapıldı. Buna göre, akaryakıt sektöründe Opet, havayolu ulaşım sektöründe THY, karayolu ulaşım sektöründe Kamil Koç, teknoloji perakende sektöründe Teknosa, bankacılık sektöründe Ziraat Bankası, holdinglerde Sabancı Holding, otomotiv sektöründe Mercedes-Benz Türk, telekomünikasyon sektöründe Turkcell, dayanıklı tüketim sektöründe Arçelik, ilaç sektöründe Abdi İbrahim, perakende sektöründe BİM, hızlı tüketim sektöründe Ülker, inşaat sektöründe Ağaoğlu, sigortacılık sektöründe Anadolu Sigorta alanlarında itibar yönetim performansı en yüksek şirketler oldu.

THY EN İTİBARLI ŞİRKET SEÇİLDİ

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Hadi be... ~ 5 yıl önce
İtibarlı olmanın kriterlerini merak ettim. Yapılan hata ve kaza oranları bu değerlendirmeye dahil ediliyor mu acaba???

Yanıtla

Kalan karakter 1000
305 ~ 5 yıl önce
305 kamuda yada başka k.i.t lere dağıtılsın.hava iş greve gitmesn kimsede tükürdüğünü yalamamış olsun..herkes mutlu olsun..

Yanıtla

Kalan karakter 1000
kapiş? ~ 5 yıl önce
kalkmış uçağın di-icingi olmaz,sür kendini niğdeye...
self servis ~ 5 yıl önce
Bir de yanlış anlaşılmasın,7 coğrafi bölgeden kasıt 7 kıta değil:))Ekstra bi durum yok yani,kendin çal kendin oyna hesabı...Allah da sizi güldürsün,akşam akşam ya..."00:31'de dünya ile yarıştım" şiiri tüm prestij fukaralarına gelsin :)))

Yanıtla

Kalan karakter 1000
21milyon euro ~ 5 yıl önce
internette,araştırma sponsoru GfK şirketiyle ilgili haberlere bir göz atmakta fayda var

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000