01 Kasım 2012, Perşembe 11:23:04

THY ELİNDEN GELENİ YAPIYOR

Türkiye’nin Washington Büyükelçisi Namık Tan, ABD’deki kasırga sebebiyle yapılamayan uçak seferlerini yakından takip ettiklerini ve kasırga sonrası JFK Havalimanı’nda ciddi kapasite sorunu bulunduğunu kaydetti...
  • THY MUDURLERI OYLE TORPILLIKI,BUYUKELCILER KORKAR OLDU
  • ya arkadaslar tgs de yıne temızlık harekatımı basladı genclestırıyorlarmı ne mudurlerden yıne cıkarmalar olmus
  • İnsanlar bu biletleri metro bileti gibi almiyorlar aylar oncesinden planlaniyor bu seyahatler. İnsanlarin cogu buradan giderken bilmiyordu gidince ogrendiler. Bilmeyenlere duyurulur.
  • hamdi kankalarinin ozel jetiyle ucar gider cozer sorunu merak etmeyin.

 

Sandy Kasırgası’nın vurduğu ABD’deki gelişmeleri ve Türk vatandaşlarının yaşadığı mağduriyeti yakından takip eden Büyükelçi Namık Tan, sosyal medya üzerinden açıklamalar yaptı.

New York’ta ertelenen THY uçuşlarını takip ettiklerini kaydeden Tan, dün akşam twitterde şu ifadeleri kullandı:

"JFK havalimanının kısmen faaliyete geçmesiyle seferler başlıyor. New York’taki memurlarımızın, ailelerinin ve THY personelinin de güç koşullarda görev yaptıklarını bilmenizi istiyorum. Ek sefer için THY, ABD sivil havacılık makamlarına başvurdu. Ancak, ertelenen uçuşlar nedeniyle New York JFK'de çok ciddi kapasite sorunu var. 1 Kasım’dan itibaren günlük iki tarifeli seferin de gerçekleştirilmesi, böylece vatandaşlarımızın mağduriyetinin giderilmesi bekleniyor. İstanbul’dan kalkan THY uçağı şu anda havada. Bu gece 00:15’de kasırga sonrası ilk New York-İstanbul seferinin yapılması planlanıyor” dedi.

THY ELİNDEN GELENİ YAPIYOR

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (11)

MUDUR ~ 5 yıl önce
THY MUDURLERI OYLE TORPILLIKI,BUYUKELCILER KORKAR OLDU

Yanıtla

Kalan karakter 1000
mısafır ~ 5 yıl önce
ya arkadaslar tgs de yıne temızlık harekatımı basladı genclestırıyorlarmı ne mudurlerden yıne cıkarmalar olmus

Yanıtla

Kalan karakter 1000
İsim / Rumuz ~ 5 yıl önce
İşbilmeyen, şunun bunun veya Genel Müdürün akrabalarına yer açacaklar demektir herhalde... (Tabi öncelikli Rizeli olmazsa Trabzonlu olur)
Limon ~ 5 yıl önce
İnsanlar bu biletleri metro bileti gibi almiyorlar aylar oncesinden planlaniyor bu seyahatler. İnsanlarin cogu buradan giderken bilmiyordu gidince ogrendiler. Bilmeyenlere duyurulur.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
saki ~ 5 yıl önce
Arkadasim pardon ya...THY bilet satarken bundan sonra kasirga olacak mi diye once Medyumlara bi danissin sonra bilet satsin..aylar oncesinde aliyorsun planlama yapiyorsun da niye kasirga gunune planladin arkadasim? sacma sapan konusmanin bi alemi yok. Bu kasirga. Ucak inemiyorsa inemiyordur..
cozum ~ 5 yıl önce
hamdi kankalarinin ozel jetiyle ucar gider cozer sorunu merak etmeyin.

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000