03 Mart 2018, Cumartesi 11:52:10

THY ekiplerine uyarı: Sakın otelden çıkmayın

Burkina Faso’nun başkenti Ouagadougou'da ordu karargahına ve Fransa Büyükelçiliği’ne düzenlenen saldırı sonrası bu şehirde konaklayan THY ekiplerine, “ Otelden çıkmayın” uyarısı yapıldı.
  • kabini at afrikaya ton baligi susamlı cubuk tasısın dursunlar sadece kahvaltı ver sonra 24-32-48s yatı ver e ne yapacak bu insanlar ? madem disari cikartmiyosun bari otel restorandan bisiler yesinler. Sonra da niye rapor niye hasta numarası. Mantık kurmak cok zor degil.
  • Orada Al Shabab,Boko Haram ve bir sürü başka örgüt var.Tavuk gibi adam kesiyorlar.Sokaklarda keskin nişancılar dolu.Servis minibüsüne binince şoför başınızı otele kadar eğin kaldırmayın diyor.Odalarda acaip böcekler,kapıların altına havlu çarşaf koymadan uyuyamazsın.Sıtma cabası.Hepsinden kurtuldun oteldeki kat güvenlik görevlileri seni taciz edip para istiyor.’Gidenler bilir.AYRICA THY BURAYA GÖZDEN ÇIKARTTIĞI UÇAKLARI GÖNDERİYOR TIPKI VURULMA RİSKİ OLAN KABİL GİBİ
  • Olayı ne biri açıklasın
  • Thy personelini bilerek gun yuzu gormemis fakirlerden seciyor ki , Ebesinin dibine korkusuzca ucacak, bayragi tasiyacak Adami bol buluyor! Sivil havacilik LAN bu!! Ulke , bayrak isine devletin baska kisimlari bakiyor!!

Burkina Faso’nun başkenti Ouagadougou'da ordu karargahına ve Fransa Büyükelçiliği’ne düzenlenen saldırı sonrası bu şehirde konaklayan THY ekiplerine, “ Otelden çıkmayın” uyarısı yapıldı.

Batı Afrika ülkesi Burkina Faso’nun başkenti Ouagadougou’da ordu karargahı, Fransız Büyükelçiliği, İçişleri Bakanlığı binası ve Birleşmiş Milletler temsilciliğinin bulunduğu bölgede dün silahlı ve bombalı saldırı düzenlendi. Olay yerindeki bir görgü tanığı, maskeli ve sırt çantalı silahlı adamların ordu karargahına saldırdığını ve saldırı öncesinde patlama sesi duyulduğunu ifade etti.
Saldırı sonrası şehirde güvenlik önlemleri artırılırken İstanbul’dan Ouagandougou’ya giden THY ekipleri de otelde konakladıkları sırada saldırıdan haberdar oldu. THY yetkilileri, Ouagandougou’da saldırı bölgesine uzakta ve güvenli bölgede konaklayan THY ekiplerini otelden çıkmamaları yönünde uyardı.

Edinilen bilgiye göre, Ouagandougou’da şu anda otelde iki ekip bulunduğu, ekiplerden birinin bu akşam İstanbul’dan gelecek seferin uçağın dönüş seferini yapacağı diğer ekibin de yarınki seferi icra edeceği öğrenildi.

©AirportHaber

THY ekiplerine uyarı: Sakın otelden çıkmayın

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (72)

nizamettin KA ~ 4 ay önce
kabini at afrikaya ton baligi susamlı cubuk tasısın dursunlar sadece kahvaltı ver sonra 24-32-48s yatı ver e ne yapacak bu insanlar ? madem disari cikartmiyosun bari otel restorandan bisiler yesinler. Sonra da niye rapor niye hasta numarası. Mantık kurmak cok zor degil.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
BU KADAR İNSANIN HAYATI İLE OYNAMAYIN ~ 4 ay önce
Orada Al Shabab,Boko Haram ve bir sürü başka örgüt var.Tavuk gibi adam kesiyorlar.Sokaklarda keskin nişancılar dolu.Servis minibüsüne binince şoför başınızı otele kadar eğin kaldırmayın diyor.Odalarda acaip böcekler,kapıların altına havlu çarşaf koymadan uyuyamazsın.Sıtma cabası.Hepsinden kurtuldun oteldeki kat güvenlik görevlileri seni taciz edip para istiyor.’Gidenler bilir.AYRICA THY BURAYA GÖZDEN ÇIKARTTIĞI UÇAKLARI GÖNDERİYOR TIPKI VURULMA RİSKİ OLAN KABİL GİBİ

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Bu 320 cilerin ~ 4 ay önce
Olayı ne biri açıklasın

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Fakir thy :)) ~ 4 ay önce
Thy personelini bilerek gun yuzu gormemis fakirlerden seciyor ki , Ebesinin dibine korkusuzca ucacak, bayragi tasiyacak Adami bol buluyor! Sivil havacilik LAN bu!! Ulke , bayrak isine devletin baska kisimlari bakiyor!!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000