21 Şubat 2018, Çarşamba 09:46:23

THY ekipleri aynı odada konaklıyor yalanı

Türk Hava Yolları, ekiplerin yatılarda odalarda iki kişi konaklanacağı iddialarını yalanladı.
  • Kaptanim hosgeldiniz guc verdiniz nasil bir yorumdur ya bu kadar mi degersiz eziksiniz arkadaslar insanlarin karsisinda cok yazik
  • Manuel'in ingilizcesi felaket!!!! Onu yazan ve onaylayanlari tebrik ederim.
  • buradaki yorumları gördükçe üzülüyorum. Airporthaber bir çözüm mercii değildir. sadece basit bir sanal ortam haber sitesi. buraya dert yanarak, olumsuz yorumlarla sadece kurum ve çalışma arkadaşlarınızı küçük düşürüyorsunuz. Airporthaber de bu sayede nemalanıp oturduğu yerden ellerini ovuşturuyor.
  • Ayni odada konaklamalilar zaten. Bosa masraf

Türk Hava Yolları, ekiplerin yatılarda odalarda iki kişi konaklanacağı iddialarını yalanladı.

Bir süredir internette konuşulan ve yeni kurulan Hava-Sen Sendikası’nın propaganda için kullandığı ekiplerin tek kişilik odalarda iki kişi konaklama zorunluluğu iddialarının gerçeği yansıtmadığı ortaya çıktı.

Türk Hava Yolları kaynaklarından edinilen bilgiye göre, Sivil Havacılık Genel Müdürlüğü’nün tüm havayolu şirketlerine gönderdiği bir yazı ile olağanüstü durumlarda ekiplerin iki kişi aynı odada konaklamasının uygun olduğunu duyurdu. Türk Hava Yolları bu düzenleme sonrası ekiplere mesaj göndererek yeni talimatın içeriği hakkında bilgilendirdi. Ancak özellikle kokpit ve kabin ekiplerini yanlarına çekmek için hiçbir fırsatı kaçırmayan Hava Sen, bu fırsatı da boş geçmedi. İnternette oluşturulan bilgilendirme gruplarında THY’nin iki kişiyi aynı odada yatırmak için yeni bir karar aldığı üstelik Adana’da bir ekibin aynı odada kaldığına yönelik asılsız bilgilendirme yaptı.

THY: SÖYLENTİLERE İTİBAR ETMEYİN

Airporthaber’in THY’den edindiği bilgiye göre, şu ana kadar hiçbir şehirde ekiplerin aynı odada konaklaması gibi bir durum yaşanmadığı, SHGM’nin yeni düzenlemesinin olağasüstü durumlar için geçerli olduğu vurgulandı, söylentilere ve bunu yayanlara itibar edilmemesi gerektiği belirtildi.
WHATSAPP KONUŞMALARI DA O İDDİALARI YALANLADI

Zeytindalı Hareketi'nin whastapp grubunda odalarda çift kişi kalındığı iddialarına dair yapılan konuşmalarda da böyle bir şey olmadığı ortaya çıktı.

İşte o konuşmalar

THY ekipleri aynı odada konaklıyor yalanı

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (109)

what ~ 4 ay önce
Kaptanim hosgeldiniz guc verdiniz nasil bir yorumdur ya bu kadar mi degersiz eziksiniz arkadaslar insanlarin karsisinda cok yazik

Yanıtla

Kalan karakter 1000
DC ~ 4 ay önce
Manuel'in ingilizcesi felaket!!!! Onu yazan ve onaylayanlari tebrik ederim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
üzülüyorum ~ 4 ay önce
buradaki yorumları gördükçe üzülüyorum. Airporthaber bir çözüm mercii değildir. sadece basit bir sanal ortam haber sitesi. buraya dert yanarak, olumsuz yorumlarla sadece kurum ve çalışma arkadaşlarınızı küçük düşürüyorsunuz. Airporthaber de bu sayede nemalanıp oturduğu yerden ellerini ovuşturuyor.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Kemal ~ 4 ay önce
Ayni odada konaklamalilar zaten. Bosa masraf

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000