20 Kasım 2015, Cuma 14:29:23

THY ekipler için uçak yolluyor

THY, Bamako'da kurtarılan personeli getirmek için uçak kaldırıyor.
  • Uçak direk uçuyor radarda görünüyor iki saat sonra orada olur şu an Cezayir üzerinde
  • Yurt içi, yurt dışı abuk subuk yerlere yatı yaptırmayın artık,kaçtır direkten dönülüyor.Olur olmaz yerlerde yatı yaptırmamak için illaki birilerinin ölmesimi lazım.
  • Ayak takımına gore kendilerinden başka kimse adam değil zaten. Bi tek ayak takimi hak ediyor herşeyin en iyisini,bi tek ayaklar adam.
  • 3 yildir ilk defa bu sitede yorum yapicam. Orada can yoldaslarimiz mahsur kalmis kimbilir ne haldeler neler yasadilar? O insanlar ölümle burun buruna gelmis burada tartisilan seylere bak! Biz bir aileyiz bırakın aranizdaki tartismalari baska yerde yapin. Kardeslerimizin basina gelen bu uzucu olayin sayfasinda egolarinizi tatmin etmeyin ayiptir gunahtir!

Türk Hava Yolları (THY) Mali'de rehin alınan personeli için uçak gönderiyor.

THY'ye ait uçak az sonra Mali'ye gitmek üzere Atatürk Havalimanı'ndan kalkış yapacak.

THY'den rehine açıklaması;

Bamako’da istirahat eden görevli personelimizin konakladığı otelde yaşanan olay sonucunda, 5 personelimiz kurtulmuş olup, 2 personelimizin halen otelde kalması söz konusudur.

İlgili personelimiz ile irtibatımız sürmektedir.

Türk Hava Yolları Basın Müşavirliği, kamuoyunu  gelişmelerden haberdar edecek olup, resmi makamlar dışında başka kaynaklardan alınacak bilgilere itibar edilmemesi sürecin başarıyla yönetilmesi açısından önem arz etmektedir.

THY ekipler için uçak yolluyor

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (26)

Arbeitslos ~ 3 yıl önce
Uçak direk uçuyor radarda görünüyor iki saat sonra orada olur şu an Cezayir üzerinde

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Ekip ~ 3 yıl önce
Yurt içi, yurt dışı abuk subuk yerlere yatı yaptırmayın artık,kaçtır direkten dönülüyor.Olur olmaz yerlerde yatı yaptırmamak için illaki birilerinin ölmesimi lazım.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Android Uygulaması ~ 3 yıl önce
Ayak takımına gore kendilerinden başka kimse adam değil zaten. Bi tek ayak takimi hak ediyor herşeyin en iyisini,bi tek ayaklar adam.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Km ~ 3 yıl önce
3 yildir ilk defa bu sitede yorum yapicam. Orada can yoldaslarimiz mahsur kalmis kimbilir ne haldeler neler yasadilar? O insanlar ölümle burun buruna gelmis burada tartisilan seylere bak! Biz bir aileyiz bırakın aranizdaki tartismalari baska yerde yapin. Kardeslerimizin basina gelen bu uzucu olayin sayfasinda egolarinizi tatmin etmeyin ayiptir gunahtir!

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000