09 Ekim 2010, Cumartesi 09:20:20

"THY DÜNYANIN EN İYİ HAVAYOLLARINDAN"

THY'nin Astana'daki yeni ofisinin açılışını, TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin yaptı
  • bu ofis bu mudurle is yapar yalniz sefer sayisini artirmak lazim bununla da THY nin ust yonetimi ilgilenirse seviniriz.Bir turk vatandasi olarak ofisimizin cok guzel oldugunu belirtmek isterim.
  • THY Astana nin diyebilirimki en guzel yerinde ofis actilar ofisin mudurlugunude gordugum kadari ile is bitirici caliskan bir mudur koymuslar thy Astana da daha cok is yapar gorun bakin.THY yi actigi bu guzel ofisden dolayi kutlarim.Bir turk olarak gurur duyduk,gogsumuzu kabarttiniz tesekkur ederiz size .thy de boyle iyi calisan mudurler ve elemanlari oldugu surece sirti yere gelmez daha da iyi yerlere geleceginden eminiz.
  • Basarili ve porfosyenel bir mudur ve egitimli personeli ile daha iyi isler basaracagindan eminim. cok guzel seyler yapti Mustafa kemal Kizilay ve daha da yapacagina eminim . Basarilarin devamini diliyorum Mustafa Bey.
  • THY zaten dünyada ilk 30 firma arasında yer alıyor. O dergide ilk 20 de olmaması normal zaten. Dünyada 180 ülke içinde eğer ki bizim havayolumuz ilk 30 a girebiliyorsa bu onur verici bir durumdur. Övğnç duymak lazım...
Türkiye Büyük Millet Meclisi (TBMM) Başkanı Şahin, Türk Hava Yolları'nın (THY) Astana'daki yeni ofisinin açılışını yaptı.

Kazakistan'ın başkenti Astana'da temaslarını sürdüren TBMM Başkanı Mehmet Ali Şahin, NurOrda Uluslararası Kazak-Türk Lisesi'ni ziyaretinden sonra Şahin ve beraberindeki heyet Astana'daki Respublika Caddesi'nde THY'nin yeni ofisinin açılışını yaptı.

Şahin, THY Astana Şubesi Müdürü Mustafa Kızılay'dan faaliyetleri hakkında bilgi aldı. Kızılay, haftada dört sefer Astana'dan İstanbul'a uçan THY'nin, bu hizmetlerini Astana Havalimanı'ndaki ofisinden sunduklarını ancak havaalanının şehre uzaklığından dolayı müşterilere daha iyi hizmet vermek için şehir merkezinde yeni bir ofisin ihtiyaç olduğunu söyledi. Kızılay, uçuşlara getirilen kısıtlamadan dolayı bilet fiyatlarının arttığını da söyledi. Müşterilerin taleplerini karşılamada zorlandıklarını belirten Kızılay, özellikle turizm sezonunda bu sıkıntıların arttığını belirtti.

TBMM Başkanı Şahin, THY'nin Astana'dan Türkiye'ye yaptığı uçuşların sayısının artırılması gerektiğini söyledi. THY'nin dünyanın en iyi hava yollarından biri olduğunu belirten Şahin, gerekli kurumlara bu sorunların iletildiğini belirtti.

TBMM Başkanı Şahin ve beraberindeki heyet Meclis Başkanı Ural Muhamedjanov'un onuruna vereceği akşam yemeğine katılacak. Şahin yarın Kazakistan'dan ayrılacak.

(Zaman)


"THY DÜNYANIN EN İYİ HAVAYOLLARINDAN"

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (17)

Misafir ~ 8 yıl önce
bu ofis bu mudurle is yapar yalniz sefer sayisini artirmak lazim bununla da THY nin ust yonetimi ilgilenirse seviniriz.Bir turk vatandasi olarak ofisimizin cok guzel oldugunu belirtmek isterim.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY Astana nin diyebilirimki en guzel yerinde ofis actilar ofisin mudurlugunude gordugum kadari ile is bitirici caliskan bir mudur koymuslar thy Astana da daha cok is yapar gorun bakin.THY yi actigi bu guzel ofisden dolayi kutlarim.Bir turk olarak gurur duyduk,gogsumuzu kabarttiniz tesekkur ederiz size .thy de boyle iyi calisan mudurler ve elemanlari oldugu surece sirti yere gelmez daha da iyi yerlere geleceginden eminiz.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Basarili ve porfosyenel bir mudur ve egitimli personeli ile daha iyi isler basaracagindan eminim. cok guzel seyler yapti Mustafa kemal Kizilay ve daha da yapacagina eminim . Basarilarin devamini diliyorum Mustafa Bey.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY zaten dünyada ilk 30 firma arasında yer alıyor. O dergide ilk 20 de olmaması normal zaten. Dünyada 180 ülke içinde eğer ki bizim havayolumuz ilk 30 a girebiliyorsa bu onur verici bir durumdur. Övğnç duymak lazım...

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000