30 Temmuz 2010, Cuma 11:52:54

THY, DİREKT UÇUŞLAR İÇİN GERİ SAYIMA BAŞLADI

Türk Hava Yolları, Amerika’da Los Angeles ve Washington’a direkt uçuşlar başlatıyor…
  • Gordugum kadarı ile LAX ucusları gayet uygun. NYC den %50 daha fazla maliyetli olmasına ragmen fiyatlarda az bir fark var. LAX USA nın batı yakasına hitap ediyor. Batı da da ciddi bir türk ve transit ortadoğu potansiyeli var. Ben hem IAD ın hem de LAX ın 1-2 sene içerisinde tutacağını düşünüyorum. THY nin artık USA da büyümesi gerekli. Son verilere baktıgımızda da NYC nin uzun zamandan beri yoğun olmayan sezonunda bile kar ettiğini görüyoruz. Bu konuda kesinlikle doğru kararlar alınıyor...
  • F Tipi Uçulacak,Uç! Yah
  • Verdiginiz bilgi icin tesekkurler. Ancak JFK-IST-JFK oyle 400-500 dolar fiyat farki yok demeniz tuhaf. Her gun icin olmasada THY Delta dan yil bazinda her zaman pahali olmustur. En azindan son 5 yilda. Elbette THY daha fazla kazanabiliyorsa memnun olmak lazim. Sadece ogrenciler aktarmali ucar diye de bir sabit fikir olmamali. Paris yada AMS de 1-2 saat kahve molasi vermek dunyanin diger millettlerinden insanlarla karsilasmak sohbet etmek de gayet iyi oluyor. Tabiki herkezin seyahat plani sadece kendisine ait bir tercihtir. Saygilar.
  • THY yakinda uzayada ucar bu gidiste !! Bir zamanlar IST - MIA - IST ucuslarindaki performanslarini unuttular galiba !!!! Ama olsun kadro kalabalik....ID`ciler yasadi.....!!! Bu derenin kayanagi nereden acaba ??

Türk Hava Yolları, İstanbul’dan yeni başlatacağı seferler ile Los Angeles ve Washington’a direkt uçma imkanı sunacak…

Yolcular, Amerika’nın görmeye değer mekanlarına rahat ve keyifli seyahat ederek kesintisiz ulaşma imkanı bulacak.

7 Kasım 2010 tarihinde başlayacak Washington seferleri, Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma ve Pazar olmak üzere haftada 5 gün, 3 Mart 2011 tarihinden itibaren haftada 4 sefer olarak gerçekleşecek Los Angeles uçuşları ise, Salı, Perşembe, Cumartesi ve Pazar günleri icra edilecek.

30 Haziran 2011 tarihine kadar gerçekleşecek seyahatlerde, İstanbul’dan Los Angeles’a gidiş-dönüş 1081 Avro, Washington’a 1038 Avro’dan (tüm vergi ve harçlar dahil) başlayan indirimli ücretlerle seyahat edilebilecek.  

7 Kasım 2010 itibariyle planlanan Washington uçuş saatleri;

İstanbul - Washington
Kalkış / Varış
Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Pazar
10:50        15:25
Washington - İstanbul
Kalkış / Varış
Salı, Çarşamba, Perşembe, Cuma, Pazar
22:55 (+1)16:10

3 Mart 2011 itibariyle planlanan Los Angeles uçuş saatleri;

İstanbul – Los Angeles
Kalkış / Varış
Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar
11:10          15:25
Los Angeles - Istanbul
Kalkış / Varış
Salı, Perşembe, Cumartesi, Pazar
17:55    (+1)17:10

Türk Hava Yolları yolcuları, seyahatlerini www.thy.com web sitesinden, 444 0 849 numaralı Çağrı Merkezi’nden veya satış ofislerinden ayırtabilir.Türk Hava Yolları ile ilgili daha ayrıntılı bilgilere web sitemizden ulaşılabilir.
 

THY, DİREKT UÇUŞLAR İÇİN GERİ SAYIMA BAŞLADI

Facebook Yorum

Yorumlar Tüm Yorumlar (24)

Misafir ~ 8 yıl önce
Gordugum kadarı ile LAX ucusları gayet uygun. NYC den %50 daha fazla maliyetli olmasına ragmen fiyatlarda az bir fark var. LAX USA nın batı yakasına hitap ediyor. Batı da da ciddi bir türk ve transit ortadoğu potansiyeli var. Ben hem IAD ın hem de LAX ın 1-2 sene içerisinde tutacağını düşünüyorum. THY nin artık USA da büyümesi gerekli. Son verilere baktıgımızda da NYC nin uzun zamandan beri yoğun olmayan sezonunda bile kar ettiğini görüyoruz. Bu konuda kesinlikle doğru kararlar alınıyor...

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
F Tipi Uçulacak,Uç! Yah

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
Verdiginiz bilgi icin tesekkurler. Ancak JFK-IST-JFK oyle 400-500 dolar fiyat farki yok demeniz tuhaf. Her gun icin olmasada THY Delta dan yil bazinda her zaman pahali olmustur. En azindan son 5 yilda. Elbette THY daha fazla kazanabiliyorsa memnun olmak lazim. Sadece ogrenciler aktarmali ucar diye de bir sabit fikir olmamali. Paris yada AMS de 1-2 saat kahve molasi vermek dunyanin diger millettlerinden insanlarla karsilasmak sohbet etmek de gayet iyi oluyor. Tabiki herkezin seyahat plani sadece kendisine ait bir tercihtir. Saygilar.

Yanıtla

Kalan karakter 1000
Misafir ~ 8 yıl önce
THY yakinda uzayada ucar bu gidiste !! Bir zamanlar IST - MIA - IST ucuslarindaki performanslarini unuttular galiba !!!! Ama olsun kadro kalabalik....ID`ciler yasadi.....!!! Bu derenin kayanagi nereden acaba ??

Yanıtla

Kalan karakter 1000

Yorum Gönder

Kalan karakter 1000